بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

• Thread starter Thread starter Capcom
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
حمید میدونی خوانندش کی هست؟
نه نمیدونم. فقط:
composer همون kh composer هاست. یعنی Yoko Shimomura

عجیب این بود که تا مدتی کسی نمیدونست اونه. چون آلبومه Drammatica منتشر نشده بود. فکر میکنم الان هم قسمتیش منتشر شده شایدم فقط همین تک آهنک که تو استکهلم بود باشه.

Drammatica هم گفتن آلبومی که فقط یک ترکش به ffversus برمیگرده و بازی های دیگه رو هم شامل میشه. شاید کلش الان تو نت اومده باشه! و موسیقی بازی های مختلف SE رو داره.

Yoko Shimomura یه پیرزنیه همسنه nobo :biggrin1:. حالا یعنی صدای خودشه!:biggrin1:؟؟!!

ماکان: یه vocal دیگه روی تریلرهای ffversus بود. از اون خبری ندارید چی بود؟

آخرین ویرایش:
من از Versus فقط سه تا آهنگ گوش کردم:

یکیش که Theme بازی هست.

یدونه انی که روی ان تریلر CG که لیک شد پخش شد و آخریش هم همین Samnus!!

اصلا به غیر از این مگه وکال داره؟ وکالش همین Samnus هست که با پیانو میزنن و ان زنه میخونه!

حمید قیافش رو نگاه کن:

getpic.php

من یه بار دیگه Samnus رو گوش کردم، صدای زنه پیر هست! بعید نیست خود طرف خونده باشه!:دی

بعد حمید این Samnus که من دارم پشتش عدد 16 هست، یعنی ترک 16 از یه آلبوم! از کدوم آلبوم هست؟ همین Drammatica؟ مگه آهنگی که تو این آلبوم بود همین Theme بازی نیست؟ پس ان Theme ـه کی منتشر شده؟

راستی حمید تنظیم آهنگ های Versus ماله Sekimoto هست؟

خوب حمید من ان آلبوم Drammatica رو نگاه کردم، کلا 16 تا آهنگ هست که ترک آخرش همین Samnus هست!:دی

لیستش رو اینجا میتونید ببینید:

http://www.square-enix.co.jp/music/sem/page/drammatica/list.html

خودشم از اینجا دن لد کنید:

http://www.megaupload.com/?d=Z7PM60UD

حجمش 80 مگ بیشتر نیست! واقعا ارزش دن لد داره!

البته یه چیزش ضایع هست انم اینه که همه ترک هاش یا از سری Mana هست یا KH!! از Armored Core هیچی نیست!

467212_1_hs_esml.jpg

یک خبر خوب هم برای طرفداران FFXIII Versus

الان که دیگه FFXIII توی ژاپن ریلیز شد و تا عرضه جهانی هم مدت زیادی نمونده. SE تصمیم گرفته که کم‌کم مشغول Versus بشه و گه گاهی عکس، تریلر و خبرهایی از این بازی منتشر کنه.

اینطور که اعلام شده، در ماه فوریه خبر‌های جدیدی از Versus خواهیم شنید. یعنی تا چند هفته دیگه.
مهدي قول ميدم كه همه خبر هاش رو خودم بهتون برسونم ..... واي چي بشه؟فرز كن هي از Versus خبر بدن ما كه مرديم از بي خبري ....

راستی حمید تنظیم آهنگ های Versus ماله Sekimoto هست؟
رسما چیزی نیست. ولی چون Shimomura بوده. شاید بقیه هم از kh باشند. همونطور که توی بیشتر ساخت ffverus نقش دارن.
Shimomura همین الانشم توی ساخت kh های ds psp نقش داره.......

اگرچه اشتباه نکنم. جالب اینه که: lyrics آهنگ Samnus رو Tetsuya Nomura نوشته.........:love:

سلام دوستان.
من همینطور دارم روز شماری میکنم دیگه تحمل ندارم.ای خدا که 9 مارچ میشه؟؟؟
فکر کنم بعد از تموم کردن این FF نمره ی عینکم دو برابر بشه.:biggrin1:

ماکان: یه vocal دیگه روی تریلرهای ffversus بود. از اون خبری ندارید چی بود؟
یدونه انی که روی ان تریلر CG که لیک شد پخش شد و
اون آهنگ مال Versus نیست. موزیکیه که توی Boss آخر Lost Odussey پخش میشه:دی
نمیدونم به چه دلیلی میکس کرده بودن روی اون CG !

اون آهنگ مال Versus نیست. موزیکیه که توی Boss آخر Lost Odussey پخش میشه:biggrin1:
اونی که leaked بود درست میگی که یک نفر با دوربین خودش ضبط کرده بود این آهنگ Lost Odussey روش بود.............

اما اینو منظورمه؟ Versus XIII Extended چون این یکی خیر سرش رسمی بود!!:biggrin1: نمیشه موسیقی کپی باشه! آهنگ Boss آخر Lost Odussey بنظرم هم چیز دیگه ای بود.

مثل اینکه نسخه 360 در سه DVD قراره عرضه بشه.
اصولا در فراقش داریم می سوزیم.:biggrin1:
بله........:biggrin1: یادت نره: 3 تا 2layers.

بازی AVALANCHE:

چند وقتیه که دوباره هجوم زیادی برای زنده کردن بازی FF7 صورت گرفته! حتی صداگذاری که توی یکی از سایت ها روش کار میشه.

این بازی هم با حضور افتخاری tifa است. :biggrin1:

موسیقی بازی هم از Final Fantasy VII: Voices of the Lifestream گرفته شده.

لینک دانلود:
avalanche_v06
avalanche_v06

شات های بازی:

بازی اصلا خاصی نیست. ولی خوب همین چیزها باعث تاپ موندن این legend ff7 در آینده دور و نزدیک میشه. :biggrin1:
وسلام.

ماکان دیدی یه حرکت ها زده شده:biggrin1:

اون آهنگ مال Versus نیست. موزیکیه که توی Boss آخر Lost Odussey پخش میشه:دی
نه مهدی موسیقی LO روی انی بود که با گوشی از یه تلویزیون گرفته شد!

من انی رو میگم که به صورت 480i منتشر شد! دقیقا همون تریلری که اولین بار به صورت CMT نشون دادن و شخصیت های جدید رو نمایی شد. موسیقی متن خود Versus هست...

فاینال 14 هم برای 360 تایید شد که!

مهدی ان که شایعه بود و کلا SE ردش کرد رفت!:دی

منتها بدون شک این بازی هم برای 360 میاد! دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره!:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or