بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

• Thread starter Thread starter Capcom
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
1.میگم یادتون باشه تاپیک دیگه بیایم واسه سایز FFXIIIversuS و بگیم به دلیل حجم بالای اون بوده که SE صرف نظر کرده که.....:d
I am Awake
تا داش مهدی اینجاست با این حقه های کثیف راه به جایی نمی‌بری حمید:دی
چقدر تلاش کردی اون محاسبات را برای FFXIII انجام بدی؟:دی بازی روی 3 دیسکه.

دم هرکی اون CGI هارو آپلود کرد گرم
لذتی بردم عجیب
فقط الان که تموم شدن حس بدی دارم از این نظر که بدون بازی کردن و دونستن داستان و قضایا فرتی کل CG های بازی رو دیدم
اصل لذت دیدنشون به این بود که حین بازی کردن و کم کم بعنوان پاداش جلورفتن تو بازی ببینم نه اینطوری× :punish:

عجب... پس cid هم مثل همیشه از رفقای ناباب خواهد بود!

نه در ان حد که فکرش رو بکنی اما

فرمانده ارتش هوایی Sanctum هست! فرمانده Fang!!:دی

حسین رسما اعلام میکنم ماسامونه رو بکن تو حلق این ماکان! ببین چهاسپویل خرکیی رفت!!!

حسین چرا انجوری نگاه میکنی؟ این Buster Sword رو ببین و در برو!! اصلا حسین اینارو ولشون کن، یه بیوگرافی جدید از سفیروث دارم مینویسم واسه خودمون دوتا! بیا دهن این سهراب رو سرویس کن...

درباره بازی بگم همون حس فینال های قدیمی رو بخوبی داره.

دقیقا!! بهترین قسمت بازی همین هست، روح FF!!!

.میگم یادتون باشه تاپیک دیگه بیایم واسه سایز FFXIIIversuS و بگیم به دلیل حجم بالای اون بوده که SE صرف نظر کرده که.....

حمید عاشق این ایده های شیطانیت هستم!:دی ولی تا عمو تتسویا رو داریم نیازی به این کارها نیست!!

گیم پلی FFXIIIversuS باز توی CMT جدیدا نشون دادن. گفته شده بسیار خوف است.

گیم پلی نشون ندادن، فقط یه صحنه بود که توش ناکتیس کنار خیابون وایستاده بود و یکی با ماشین میومد سوارش میکرد میبرد. البته همش RT بود و هرکی دیده بود میگفت فکش افتاده!! گویا خیلی گرافیکش خره...

ماکان بعد از اتمام بازی قابلیت جدیدی برای ادامه دادنش بهت ندادن؟

من چیزی پیدا نکردم اما مثل اینکه یه شمشیر خفن واسه Lightning هست که مثل Ultima Sword این پسره Cloud Strife میمونه. انو بگیری دخل همه میاد...

راستی یه خبر اختصاصی هم واسه سهراب!!

دوستان آخر Birth ny Sleep میره تو پایان مخفی KHII و همون نامه مخفی که میکی ماوس میده، بعدشم میگه ادامه در KHIII!!:دی

به زودی KHIII برای PS3 منتشر خواهد شد...

مگه شما بازی نمی کنید؟ من عمرا حالا تمامش کنم! فینال یعنی 200 ساعت بازی
یعنی تو هم داری بازی میکنی دمت گرم حمید
بعد یک چیزه دیگه یادت نره که کامل تمامش کنی کامل :biggrin1:میخوامت بالای 300 دقیقه بازی کنی
امشب می خوام یک خبر تاپ یعنی تعداد دیسک های dvd برای 360 رو از سایز بالای BD این نسخه ps3 بگم. آگاه باش حسین جون
آگاه شدم برادر حمید :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
میگم FF فن واقعی فقط ما دوتا هستیم ها!:biggrin1: بقیه FF فن نما هستن!:biggrin1:
ای نامردها :((:((
من وایسادم انگلیشیش بیاد :(
البته من مطمعنم که میشه زبانش را ژاپنی کرد و زیرنویسش را انگلیسی خوبه اگر این طوری بشه :biggrin1:
پ.ن: حسین رسما اعلام میکنم ماسامونه رو بکن تو حلق این ماکان! ببین چهاسپویل خرکیی رفت!!!
ماکان رسما اعلام جنگ کردی با من با لعو نده ای خدا به چه زبانی بگم لعو نده :mad::-"
3. حسین با این Give me more power تو هم عجب خوف شدی. ohhh . سهراب!
چیه حال میکنی چه چیزهایی میزارم این حرفها رده سنی بالای 20 می باشد:biggrin1:
زیر دیپلم حرف بزن عسیسم!
سهراب برو یک دو کلاسی سواد یاد بگیر بعد بیا اینجا
بابا این جلمه ماله دویل می کرای :biggrin1:که دقیقا هم بالای اوتارم نوشتم به معنی به من قدرته بیشتر بده ohhhhh
حسین چرا انجوری نگاه میکنی؟ این Buster Sword رو ببین و در برو!! اصلا حسین اینارو ولشون کن، یه بیوگرافی جدید از سفیروث دارم مینویسم واسه خودمون دوتا! بیا دهن این سهراب رو سرویس کن...
حالا که این حرف را زدی دلم را شاد کردی یکمی بهت تخفیف میدم که اونم توی اسپویل بذاری فقط اونجا میتوانی بذاری و دوستان هم هم همین طور یادت نره
زورت بیاد سهراب:p:biggrin1:
من همون دمو 13 را که بازی کردم برای صدپشتم کافی بود تا بعدم بتوانم خوده بازی را بگیرم :biggrin1::love:

راستی یه خبر اختصاصی هم واسه سهراب!!

دوستان آخر Birth ny Sleep میره تو پایان مخفی KHII و همون نامه مخفی که میکی ماوس میده، بعدشم میگه ادامه در KHIII!!:biggrin1:

به زودی KHIII برای PS3 منتشر خواهد شد
ممنون ماکان البته ماکان مرتضی این موضع رو 4 روز پیش کامل برام تشریح کرد اما نگفت توش چیزی درمورد kh3 گفتن!!!!

به هرحال کاملا واضحه kh3 خواد آمد!!!!!
من چیزی پیدا نکردم اما مثل اینکه یه شمشیر خفن واسه Lightning هست که مثل Ultima Sword این پسره Cloud Strife میمونه. انو بگیری دخل همه میاد...
جالبه...
ماکان یه کم از ماموریتهای فرعی بازی بگو! از محیط بازی....
فرمانده ارتش هوایی Sanctum هست! فرمانده Fang!!:biggrin1:
عشق من...:love:

سلام دوستان.
ashe.jpg

ببینید به ما لقب دختر زدن.:biggrin1:
ولی بازهم من از این Ashe خیلی خوشم میاد.خیلی باحاله.

سلام دوستان.
ashe.jpg

ببینید به ما لقب دختر زدن.:biggrin1:
ولی بازهم من از این Ashe خیلی خوشم میاد.خیلی باحاله.
چه عجب یکی بالاخره دختر شد اینجا :cool:

پسرم فکر کنم دومی نشانه هم ثبت شد:
پسر دختر نما! :laughing:

سلام دوستان.
به به پدر؟؟؟ منو مسخره میکنی؟؟؟:mad:
صبر کن وقتی به مادرم گفتم.حسابت رو میرسه.:biggrin1:
سهراب نبینم دخترم را اذیت کنی من پدرشم :biggrin1:
بگو بابا کی اذیتت کرد تا برم حالشه بیارم جا :-":biggrin1:
ماکان چیزی از بازی لعو نده حالا این 100 بار این سهراب داره گولت میزنه خر نشی یک دفعه :evil::mad:

ماکان چیزی از بازی لعو نده حالا این 100 بار این سهراب داره گولت میزنه خر نشی یک دفعه :evil::mad:
ای بابا... اختیار داری ماکان و ___ شدن؟؟؟ خدا به دور! :cheesygri
حسین میدونی جدیدترین فیلمی که قراره پخش شه چیه؟ پابلیشرش هم se ه! اسمش هست ((ضد حالی به نام حسین سفیروت!!!))
بابا اگه خیلی از اسپویل شدن میترسین نیاین بخونین! :biggrin1:
پ.ن: حسین این چه آواتاریه از سفیروت گذاشتی! قیافه ش شبیه یتی شده! :biggrin1:

ای بابا... اختیار داری ماکان و ___ شدن؟؟؟ خدا به دور! :cheesygri
حسین میدونی جدیدترین فیلمی که قراره پخش شه چیه؟ پابلیشرش هم se ه! اسمش هست ((ضد حالی به نام حسین سفیروت!!!))
بابا اگه خیلی از اسپویل شدن میترسین نیاین بخونین! :biggrin1:
پ.ن: حسین این چه آواتاریه از سفیروت گذاشتی! قیافه ش شبیه یتی شده! :biggrin1:
:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
ببین سهراب یک راه یا نه دو راه برایت میمونه که
1- زنگ بزنی به ماکان و هر چی سوال رابطه بازی خواستی ازش سوال کنی و اونم بهت جواب بده خوب
2- به صورت پیام خصوصی ازش سوال کنی که نه هیچ کس متوجه بشه نه ....همین متوجه شدی پسرم :-"
ای خدا :(
:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

1- زنگ بزنی به ماکان و هر چی سوال رابطه بازی خواستی ازش سوال کنی و اونم بهت جواب بده خوب
فدای راههای هموارت بشم 360بار! این راه که آسفالته.... :cheesygri
2- به صورت پیام خصوصی ازش سوال کنی که نه هیچ کس متوجه بشه نه ....همین متوجه شدی پسرم
این یکی هم میخوره به خاکی :biggrin1:
میگم حسین ساعت اینجا یه کم زیای عقب نیست؟ احتمالا 2 ساعتی خواب مونده...

خرفن بودن FF یعنی این! معرفی میکنم:
Owen Pallett!

برای متن کامل رو عکس تکمه موس رو بزنید:biggrin1:
Owen has issued the following statement:

Friends,

I began playing solo violin shows in 2004. Although it was essentially a solo project, I named the band Final Fantasy, as the experience--and the tone of the material--was reminiscent of the hours and hours:biggrin1: I had spent as an adolescent playing those epic JRPGs.​

اون پسره خرفن رو که نفهمیدم چی شد...
ولی این عکسها خواب رو از کله م پروند! واقعا من تریلرش رو که دیدم همچین کیفیتی نداشت (البته حتی صدا هم نداشت)
حالا این خرفنه چیکار کرده؟ آهنگسازه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or