بحث و تبادل نظر در مورد سری Fatal Frame

بهترین شماره از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    91
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
شما خودت دیدی که در رو باز میکنن و میبندند یا اینکه فقط صداش رو شنیدی؟:d

صداشو شنیدم همزمان روحه رو هم دیدم اومد یه دور زد پیدام نکرد رفت دوباره درو باز کرد خارج شد از اونجا!:d

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
تا جایی که میدونم داستان شماره1 بر اساس یک داستان واقعیه ولی بقیه شماره ها نه واقعی نیستن فقط اون مراسما و اون عقایدی که تو بازی نشون میده واقعیه.
جدی؟من شنیدم یه واقعه واقعی رو به یه داستان خیالی و عقیدتی ربط دادن :d
به یه نکته ای توجه کردین تو بازی ما میتونیم صدای پای ارواحو بشنویم وقتی رو کف قدیمی عمارت قدم میزنن صدای قیژ قیژ چوب به گوش میرسه! مگه اینا روح نیستن؟!!!! چه شکلیه که صدای قدم زدنشونو ما میشنویم؟!!!:blink::blink::eek:
تازه یه سریشونم متمدنن به جای اینکه از در رد بشن درو باز میکنن!
من یادم نی . صدای پای خودمون بود همش ولی صدای باز و بسته شدن درها رو یادمه :d فکر کنم خودجوش باز و بسته میشد
آخر بازی سری 2 رو من یادم رفته . یادمه وقتی داشتیم در میرفتیم از اون تونله روح ها میریزن و MAYU رو میپیچونن میبرن بعد باید بری دنبالش
بعدش چی میشد؟

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
آخر بازی سری 2 رو من یادم رفته . یادمه وقتی داشتیم در میرفتیم از اون تونله روح ها میریزن و MAYU رو میپیچونن میبرن بعد باید بری دنبالش
بعدش چی میشد؟

اگه آخر بازیو میگید میو میره خواهرشو پیدا میکنه بعدش متوجه میشن که تنها راه از بین رفتن طلسم انجام مراسمه مایو به میو میگه که بکشدش میو هم مایو رو خفه میکنه و دهکده به حالت اولش برمیگرده

Paleous

کاربر سایت
Apr 29, 2012
55
سلام من عاشق این بازی شدم چند وقت پیش نسخه project zero 2 wii edition 2012 رو گرفتم و با امولاتور دلفین اجراش کردم و بازی فوق العاده بود در یک کلام !
میخواستم ببینم نسخه 4 که سال 2008 اومده کسی برای wii داره بذاره با امولاتور بازی کنم
====================================================
راستی من دنبال بازی silent hill shattered memories و pop forgotton sands و kirby epic yarn هستم برای wii لینک دانلدشو کسی تونست بذاره که با امولاتور روی کامپیوتر بازی کنم ممنون
اینم لینک برای کسایی که میخوان نسخه 2012 روی کامپیوتر تجربه کنن بدون افت فریم در یک سیستم معمولی تست شده ! با امولاتور دلفین اجراش کنید و یک remake هست برای شماره 2
دانلود بازی Project Zero 2 برای Wii

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
سلام من عاشق این بازی شدم چند وقت پیش نسخه project zero 2 wii edition 2012 رو گرفتم و با امولاتور دلفین اجراش کردم و بازی فوق العاده بود در یک کلام !
میخواستم ببینم نسخه 4 که سال 2008 اومده کسی برای wii داره بذاره با امولاتور بازی کنم
راستی من دنبال بازی silent hill shattered memories و pop forgotton sands و kirby epic yarn هستم برای wii لینک دانلدشو کسی تونست بذاره که با امولاتور روی کامپیوتر بازی کنم ممنون
اینم لینک برای کسایی که میخوان نسخه 2012 روی کامپیوتر تجربه کنن بدون افت فریم در یک سیستم معمولی تست شده ! با امولاتور دلفین اجراش کنید و یک remake هست برای شماره 2
دانلود بازی Project Zero 2 برای Wii

خوش اومدی:welcome:
و بابت لینک ممنون!
اگه از نسخه چهارم یه ایمیج آدم حسابی بدون Erorتونستی بگیری ما رو هم خبر کن!

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,028
نام
رضا
آخر نتونستيم اين فاتل رو بازي كنيم اي...به اين شانس.:d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
هیچوقت نتونستم این بازی رو تمومش کنم.:(8-|

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اگه آخر بازیو میگید میو میره خواهرشو پیدا میکنه بعدش متوجه میشن که تنها راه از بین رفتن طلسم انجام مراسمه مایو به میو میگه که بکشدش میو هم مایو رو خفه میکنه و دهکده به حالت اولش برمیگرده
مو به تنم سیح شد به خدا.خوب اون موقع بچه بودم.انگلیسیم هم خوب نبود.داستان مراسم رو متوجه نشده بودم.ولی واقعا این جور چیزا ترسناکه.
من تو این دتیا از هیچ چی نمی ترسم،به جز این چیزها.البته نمی دونم که وجود خارجی دارن یا نه؟اخه هیچکس نمی تونه ثابت کنه.
ما کلا با دوستانمون هم خیلی راجع به این چیزها بحث میکنیم.اما به نتیجه نمیرسیم.یکی میگه ارواح وجود دارن.یکی میگه بعد از مرگ (به قول خودش)صفحه سیاه میاد.دارالمجانین

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
نه جون من ! واقعا این بود آرمانهای ما؟!!!
تاپیک داره شدید خاک میخوره آنهایی که میگفتید عاشق این بازی هستید پس کجایید؟!
کجا رفتین شماها؟ خوابین؟!!

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
کجا رفتین شماها؟ خوابین؟!!
بازی کلا نیازمند یه ورژن جدید با گرافیک بهتر تو این نسل هست :d حیف که همینجوری پتانسیلش به هدر بره
شماره 2 اش که فوق العاده بود ولی شماره 3 اش خیلی راضیم نکرد . بازی یه جورایی از اون فضای سنتی و کلاسیکش فاصله گرفته بود
یادمه هر وقت طرف میخوابید بدبختیمون شروع میشد و هر وقت پا میشد یه نفس راحتی میکشیدیم :d

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
پست اول آپدیت شد.
این اپدیت ترین پست اولی هست من تا حالا دیدم.
واقعا از خوندن مطالبش لذت میبرم.انگار دارم کتاب داستان میخونم.کاری که هیچوفت در زندگیم نکردم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر