بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab
منم با علی موافقم. ورجیل همون ایده "در ازای آزادی، از دست دادن یه عضو بهای ناچیزیه" رو داره. بعضا مجبوری کاری رو بکنی و چشمتو به روی بعضی مسائل ببندی

من هم باشما موافقم...:d...ولی این نظریه ی "در ازای آزادی، از دست دادن یه عضو بهای ناچیزیه" رو من موقعی قبول دارم که همه عضو های یک گروه یا یک تیم یا هرچی... قبول کرده باشن که برای رسیدن به هدف هرکاری کنند....ولی در این جا ورجیل گویا چیزی رو از دانته مخفی می کنه و یک جور هایی هم کت حاظر به از دست دادن جونش برای هدف ورجیل نیست.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab
میگم حالا سری 5 میاد بلاخره یا نه؟ ما تو کفیم !

اگه منظورتان از شماره 5 ادامه سریه اصلی است که فعلا خبری نیست.....فعلا همه منتظر این ورجیل ودانته جدید هستند...که این شماره به عنوان شماره 5 نیست کاملا داستان جدایی دارد.

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
p30arman
میگم حالا سری 5 میاد بلاخره یا نه؟ ما تو کفیم !​

نه به احتمال 80 درصد چون بیشتر تمرکز سازنده ها روی سری ریبوته و ممکنه نسخه های بعدی هم بر اساس همین ریبوت باشه.

بچه اینو حتما ببنید::))

dmc_nero__s_reaction_by_danteredgravesparda-d5ch2yq.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من هم باشما موافقم...:d...ولی این نظریه ی "در ازای آزادی، از دست دادن یه عضو بهای ناچیزیه" رو من موقعی قبول دارم که همه عضو های یک گروه یا یک تیم یا هرچی... قبول کرده باشن که برای رسیدن به هدف هرکاری کنند....ولی در این جا ورجیل گویا چیزی رو از دانته مخفی می کنه و یک جور هایی هم کت حاظر به از دست دادن جونش برای هدف ورجیل نیست.
والا کت خدا بیامرز که چیزی نمیگه فعلا و فقط دستوراتو اجرا میکنه:d ولی اون مورد باز هم تنها میتونه پیش بیاد. برای ورجیل اون سازمان و هر کی اونجا کار میکنه بیشتر سیاهی لشکرن

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab
ولی اون مورد باز هم تنها میتونه پیش بیاد. برای ورجیل اون سازمان و هر کی اونجا کار میکنه بیشتر سیاهی لشکرن

اگه این طور باش پس ورجیل همان اخلاق قبل رو داره که بنظر من عالی هست......می مونه دانته که به ورجیل اعتماد داره....به قیافش که می خوره نه ولی باز هم دو دله.

والا کت خدا بیامرز که چیزی نمیگه فعلا و فقط دستوراتو اجرا میکنه:d

می بینی بازی رو چه جوری لو می دند.:(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگه این طور باش پس ورجیل همان اخلاق قبل رو داره که بنظر من عالی هست......می مونه دانته که به ورجیل اعتماد داره....به قیافش که می خوره نه ولی باز هم دو دله.
آره منظورم همینه. سازنده ها حتی الامکان دارن ورجیل رو مثبت نشون میدن ولی به احتما زیاد ورجیل یه چز خیلی بزرگی در چنته داره. امکانش هست یه چیز دیگه و بزرگتر باشه ولی هیچی معلوم نی!

اینو داشته باشین:

سازندگان DmC توی Eurogamer Expo یه نشست خبری دارن و اینم قابل بازی هست اونجا!

DmC & Remember Me dev sessions confirmed for Eurogamer Expo | VG247

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آره منظورم همینه. سازنده ها حتی الامکان دارن ورجیل رو مثبت نشون میدن ولی به احتما زیاد ورجیل یه چز خیلی بزرگی در چنته داره. امکانش هست یه چیز دیگه و بزرگتر باشه ولی هیچی معلوم نی!

البته علی باید دقت کنی که اگه قرار باشه همه Plot Twist رو از الان بدونند پس داستان خیلی ساده و قابل حدس میشه که بعید میدونم NT یه همچین کار واضحی بکنه ، به نظرم ورجیل شخصیت مثبته ولی بنا به شرایط مجبور میشه علیه دانته قرار بگیره ( یعنی از اول نقشه خیانت به دانته رو نداره و در طی بازی و به دلیل اتفاقاتی که میوفته مجبور میشه جلوی دانته بایسته )

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
به نظرم ورجیل شخصیت مثبته ولی بنا به شرایط مجبور میشه علیه دانته قرار بگیره ( یعنی از اول نقشه خیانت به دانته رو نداره و در طی بازی و به دلیل اتفاقاتی که میوفته مجبور میشه جلوی دانته بایسته )
من دوست ندارم این طوری بشه! :D فکر می کنم NT می دونه طرفدارا چه انتظاری از ورجیل دارن. طبق فیدبک هایی که تو این چند وقت گرفته کاملا می دونه طرفدارا چی می خوان. به نظرم ورجیل یه شخصیت منفیه اما داره دانته و همه ی دنیا رو بازی میده. یه جورایی واضحه. توی تریلر هم مجبوره حرف دانته رو قبول کنه چون بهش احتیاج داره. کلا اگه اینطور نباشه من امیدم رو نسبت به NT از دست میدم! :D

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin

می بینی بازی رو چه جوری لو می دند.:(

بنظر منم همینه ورجیل در ظاهر تریلر مثل یه قهرمانه ولی بنظر منم این ورجیل برا این خوب بودنش یه نقشه داره و معلومه یه هدف غیر نجات انسانها داره(البته اینا حدس بودنا:d)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
البته علی باید دقت کنی که اگه قرار باشه همه Plot Twist رو از الان بدونند پس داستان خیلی ساده و قابل حدس میشه که بعید میدونم NT یه همچین کار واضحی بکنه ، به نظرم ورجیل شخصیت مثبته ولی بنا به شرایط مجبور میشه علیه دانته قرار بگیره ( یعنی از اول نقشه خیانت به دانته رو نداره و در طی بازی و به دلیل اتفاقاتی که میوفته مجبور میشه جلوی دانته بایسته )
خب ببین علی تو پست قبلیم هم اشاره کردم که:
امکانش هست یه چیز دیگه و بزرگتر باشه
این احتمالش خیلی زیاده. یه چیزی هست که ما نمیدونیم. بخواییم تمام شاخه های حدس و گمان رو طی کنیم، اصلا شاید شخصیت سومی در کار باشه. اصلا بیایین فقط روی خود دانته و ورجیل تمرکز نکنیم و عوامل خارجی و دیگه رو هم به قضیه وارد کنیم تا ببینیم چی میشه

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,308
نام
shahab
این احتمالش خیلی زیاده. یه چیزی هست که ما نمیدونیم. بخواییم تمام شاخه های حدس و گمان رو طی کنیم، اصلا شاید شخصیت سومی در کار باشه. اصلا بیایین فقط روی خود دانته و ورجیل تمرکز نکنیم و عوامل خارجی و دیگه رو هم به قضیه وارد کنیم تا ببینیم چی میشه

خب بنظرم قضیه که معلوم هست بیشتر از این ها است... ولی وجود شخص سوم دیگه کمی شلوغ کاری می شه....با این حال بنظرم بازم تو ی این شماره مانند قسمت 3 دوباره ورجیل دشمن اصلی است و فکر کنم دوباره ntسعی داره سکانس های به زیبایی سکانس ها یی که درشماره 3 بود بین ورجیل و دانته رو بوجود بیاره....بلخره شماره 3 شروع افرایش طرفداران این بازی بود....بعید نیست سازنده ها از شماره 3 الگو برداری زیادی کنند. کاری که سازنده های سایلنت هیل dpکردند وبرای ساخت بازی به شماره2 این سری توجه زیادی کردند ...با این که نتیجه ان چنانی هم نگرفتند .

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
واسه چی موهای ورجیل و دانته و نرو سفیده؟

چرا کریتوس کچله؟ :D شوخی کردم!
دلیل برون بازی ای ایش (!) رو بخوای اینه که اون زمانی که استاد کامیا داشت دانته رو طراحی می کرد، چون طرفدار یکی از شخصیت های یکی از مانگا های ژاپنی بود که موهاش سفید بود، موی دانته رو هم سفید کرد. ورجیل و نرو هم به طبع چون با اسپاردا و دانته رابطه ی فامیلی دارن، موهاشون سفیده. دلیل درون بازی ایش رو من اطلاع چندانی ندارم، تاحالا هم چیزی نشنیدم در موردش. اگه کسی از دوستان می دونه بگه! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر