بحث و تبادل نظر در مورد سری Devil May Cry (خلاصه داستان در پست اول)

دوست دارین نسخه‌ی بعدی DMC رو چه استودیویی بسازه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    312

WoundedWarsong

کاربر سایت
Aug 20, 2011
6
سلام
جنبه تاریخی و مذهبی : Barbas اسم یکی از شیاطین معروفه حهنمه که توی کتابهای زیادی ازش یاد شده ( قبلا توضیحات بیشتر در مورد این شیطون داشتم که الان یادم رفته کجا گذاشتمش )
بارباس به معنی Demon of fear در خیلی از کتابهای و فیلمهای سینمایی وجود داشته ، حقیقتا یکی از نامها شیطان یا خادمین اونه
barbas در مبحث demonlogy( مطالعه در مورد شیطان و عقاید شیطان پرستان) به عنوان یکی از رؤسای بزرگ جهنم به حساب میاد که 36 لشکر از شیاطین جهنمی رو فرماندهیش رو برعهده داره. قدرتهای متفاوتی داره یکی از نیروهاش برای تبدیل انسان به موجودات گوناگونه . در اصل شبیه به یک شیر بزرگه که می تونه گاهی اوقات در هیبت انسان هم ظاهر بشه. کلمه ی Barbas در اصل از زبان latin گرفته شده به نام Barba اسم نوعی گیاه وحشی(!) تلفظ دیگه ش Marbas هست

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ممنون از دوست عزیز WoundedWarsong که اطلاعات خوبی در مورد Barbas و اشاراتش در جاهای مختلف بهمون داد

همونطوری که دوستمون گفت به بارباس شیطون ترس هم میگن و خب خیلی جالبه که NT اینجا هم بارباس رو شیطونی قرار داده که وظیفه ترسوندن مردم از The Order و دانته رو به عهده داره ، همونطوری که گفتم به نظر میاد NT سعی داره با DmC داستانی چندلایه و زیبا رو بیان کنه

بچه ها میگم نظر سنجی رو عوض نمیکنید و یه موضوع جدید رو نظر سنجی بذارین؟؟

اخه این نظر سنجیه کپک زد!!:d
خب آرمین جان میگی چی بزاریم ؟! :D " به نظر شما ورجیل چگونه شخصیتی دارد " خوبه ؟!

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
توی این دموی GamesCom یه تریلر گیم پلی 12 دقیقه ای اومده بود توی این تریلر اصلا افت فریم مشاهده نشد امیدوارم توی نسخه ی نهایی هم همین باشه
تنها چیزی که به نظر میومد رو مخه این بود که یه سری از دیمن ها رو باید فقط با اون داسه که تو حالت فرشته داره کشت یه سری دیگه رو هم باید با اون دسته که تو حالت شیطان داره از بین برد.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
دوستان من هنوز تو کف این تیپ ورجیل جدید موندم....هر کاری می کنم نمی تونم این لباس رو به شخصیت ورجیل نسبت بدم......اخه این شلوارش خیلی ضایع کرده تیپش رو...:d

---------- نوشته در 07:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:04 PM ارسال شده بود ----------

" به نظر شما ورجیل چگونه شخصیتی دارد " خوبه ؟!
فعلا این لباس ورجیل رو اعصاب من هست.....نمی تونم رو شخصیتش تمرکز کنم.@-)
:d:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان من هنوز تو کف این تیپ ورجیل جدید موندم....هر کاری می کنم نمی تونم این لباس رو به شخصیت ورجیل نسبت بدم......اخه این شلوارش خیلی ضایع کرده تیپش رو...:d
میدونیی شهاب جون تیپش عینهو! این نجیب زاده هاست!:d خیلی رسمی لباس پوشیده. قبلا با اینکه باز هم خیلی تر و تمیز شیک لباس میپوشید ولی اینبار بیشتر از همیشه رسمی شده. نمونه-ش شلوار پارچه ای و علاوه بر اون کفش های مردونه و واکس زده!:d

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
. نمونه-ش شلوار پارچه ای

دقیقا همین شلوارش که پارچه ای هم هست لباسش رو به هم ریخته......تمیز بودنش خوب فقط دعا می کنم وسواس نگرفته باشه:d

و علاوه بر اون کفش های مردونه و واکس زده!:d
>:)>:)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دقیقا همین شلوارش که پارچه ای هم هست لباسش رو به هم ریخته......تمیز بودنش خوب فقط دعا می کنم وسواس نگرفته باشه:d

>:)>:)
نه باو وسواس نمیگیره! یه حرف قدیمی هست که میگه ظاهر خوب میتونه در اولین ملاقات تاثیر خیلی خوبی داشته باشه!:d میتونه با این نکته دانته رو فریب بده:> + اون قیافه بیش از حد مهربونش که با تعریف ورجیل تناقض داره:d کلا شرایط برای سو استفاده از دانته فراهمه:d
من هر وقت تیپ ورجیل توی شماره سوم رو میبینم، یاد این اسب سوارا میوفتم:d خداییش خیلی شبیه به اوناست!:d
میدونی، قبلا ورجیل با اینکه تیپش رسمی بود، اما تو قیافه-ش هیچگونه احساسی نمایان نبود، نه ذره ای لبخند و نه ذره ای اخم. بی روح و سرد یعنی اینجوری=:|.
الان هم دقیقا همونه ولی چون داره لبخند میزنه یه خورده با تیپ پارچه ای که زده تناقض داره. در کل به نظر من که خوبه. توجه داشته باشین که نباید با ورجیل قدیمی بسنجیمش

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
نه باو وسواس نمیگیره! یه حرف قدیمی هست که میگه ظاهر خوب میتونه در اولین ملاقات تاثیر خیلی خوبی داشته باشه!:d میتونه با این نکته دانته رو فریب بده:> + اون قیافه بیش از حد مهربونش که با تعریف ورجیل تناقض داره:d کلا شرایط برای سو استفاده از دانته فراهمه:d
من هر وقت تیپ ورجیل توی شماره سوم رو میبینم، یاد این اسب سوارا میوفتم:d خداییش خیلی شبیه به اوناست!:d
میدونی، قبلا ورجیل با اینکه تیپش رسمی بود، اما تو قیافه-ش هیچگونه احساسی نمایان نبود، نه ذره ای لبخند و نه ذره ای اخم. بی روح و سرد یعنی اینجوری=:|.
الان هم دقیقا همونه ولی چون داره لبخند میزنه یه خورده با تیپ پارچه ای که زده تناقض داره. در کل به نظر من که خوبه. توجه داشته باشین که نباید با ورجیل قدیمی بسنجیمش

این حرف رو قبول دارم:d از طرف دیگه فرم حرف زدن ورجیل کلی فرق کرده و فقط رنگموهای ورجیل جدید شبیه ورجیل سابقه:|

این ورجیله احساساتی تر هم هست نسبت به قبلیه اما در هر صورت مثه قدیمیه نمیشه:(

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
میگم این ورجیل جدیده خیلی اشناست یادمه یه جایی دیدم تو دوستان یا اقوام یا... قیافش خیلی به برادران بسیجی میخوره :Dفردا باید برم یه تحقیقاتی اجرا کنم :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این حرف رو قبول دارم:d از طرف دیگه فرم حرف زدن ورجیل کلی فرق کرده و فقط رنگموهای ورجیل جدید شبیه ورجیل سابقه:|

این ورجیله احساساتی تر هم هست نسبت به قبلیه اما در هر صورت مثه قدیمیه نمیشه:(
خب همین! ورجیل هیچوقت نمیذاره احساساتش توی ظاهر و صداش تاثیر بذاره. این خیلی مهمه!
موهاشم همون طوریه یعنی موهاشو زده عقب ولی چون گرافیک بازی قبلا بالا نبود، موهاش یه خورده سیخ سیخی نمایش داده میشد.

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
دوستان داستان این دویل می کرای تازه چیست؟دانته خدافظ_کی کشت تورو؟ویرجیل؟ویرجیل بچت هم میزنه با خاک یکسانت میکنه !!!!!!اینه داستان؟
اگه اینه که نشد دیگه ؟دانته جدید جای قدیمی رو نمیده

OgIoN

کاربر سایت
Jun 7, 2012
313
نام
خوب شاید ورجیل قدیما( تو همین شماره که سنش کمه) احساساتی بوده احساسات خالصانه شو بروز میداده!:p
بعد یه ضربه عاطفی!!!!!! خورده شده ورجیل شماره سه:d
اگه واقعا اینجوری بخوان نشونش بدن...:|

amir-kratos

کاربر سایت
Aug 22, 2012
37
من فقط قسمت 4شو بازی کردم با نرو
خیلی قشنگه
دفعه ی اول با دویل هانتر رفتم غول مرحله ی اولشم نتونستم برم.ولی بعدش با هیومن رفتم الان تو جنگلم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر