بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت TD-LTE (سریعترین و با کیفیت ترین اینترنت کشور)

مرتال

کاربر سایت
Aug 10, 2011
6
سرعت دانلود وحشتناک خوبه تا حالا همچین سرعتی تو ایران ندیدم آپلود هم بسیار بالاس نصبت به بقیه سرویس های اینترنت اینم تست سرعت من
7b97ac51eaac1eaed67559414833e654.jpg

کسی خواست بخره در خدمتم

Sent from my C6603 using Tapatalk

Duty110

کاربر سایت
Jan 16, 2017
3
بفرمایید تایم‌اوت می‌ده یا نه...باز مشکل بالابودن پینگ رو می‌شه با سرویس کاهش پینگ حل کرد به شرطی که تایم اوت نده!

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
برای بازی Nat Type خیلی مهمه. من شنیدم میگن Nat Type 3 هستش که بدرد بازی نمیخوره و در ضمن پورت هم نتونستن باز کنن روش. احتمالاتو قسمت تست اینترنت کنسول نگاه کنید نوعش مشخصه

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
برای بازی Nat Type خیلی مهمه. من شنیدم میگن Nat Type 3 هستش که بدرد بازی نمیخوره و در ضمن پورت هم نتونستن باز کنن روش. احتمالاتو قسمت تست اینترنت کنسول نگاه کنید نوعش مشخصه
درود
والا من خودم یک ساله بدون مشکل دارم با nat type 3 گیم انلاین میزنم و اگه مشکلی هم بوده ، به این مورد برنگشته !

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
مشکلاتش بازی به بازی میتونه فرق کنه.حتی تو Nat Type 2 هم من دیدم مثلا تو بازی چت نمیشه کرد. تو فروم پلی‌استیشن ببینید موارد زیاده.
به هر حال Nat Type1 باشه عالی میشه هر چند من که همین الان هم به حداقل‌ها راضیم :D

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اگه حداقل چهارتا مقاله بخونید متوجه میشید 4Gو3Gبدرد گیم نمیخوره چون اینترنتشون نوسان داره یک! مشکل nat typeداره دو!اینترنت گوشی با چند بار خاموش روشن کردن موبایل ممکنه Nat type openبگیرید همون رو نیم ساعت بعد تست کنید میشه nat type strictحتی اگر پینگش هم 10باشه بازم مشکل تو بازی کردن پیدا میکنید نظیر leftخوردن های الکی و پیدا نکردن بازیکن ضمن اینکه برای بقیه هم مشکل ایجاد میکنید!
اگه سرچ یکنید میبیند با بهترین 4Gاروپا هم نمیشه درست بازی کرد اما یکسری ها برای بازار گرمی اومدن گفتم مودم های ما NAT TYPEرو حل میکنه و تنظیمات مربوط به NAT داره اما باور نکنید!هر کس گرفته گفته نمیشه من خودم دو مدل d-LINKکه مودم 3Gبا تنظمیات NATداشت رو گرفتم همینجوری بود یکی دیگه هم TP LINKایرانسل بود اونم همینطور

آخرین ویرایش:

Internal

کاربر سایت
Feb 6, 2010
274
نام
مهدی
اره

Sent from my C6603 using Tapatalk
داداش يه تست پينگ با سرورهاي اروپا ميگيري؟
در ضمن خونه ما در محدوده پوشش 4G هست ولي در محدوده Td-Lte نيست؟ !!!!!
پينگ ٤جي معمولي بين ١٠٠ تا ١٥٠ در نوسان هست، پينگ TD چطوره؟
بگيرم TD رو؟

• Like
Reactions: Xenon360

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
تست پینگ td lte ایرانسل از زنجان
سرورهای اروپا و آمریکا

پینگ با اروپا بد نیست. پکت لاس هم نداشتم من با CMD پینگ می گیرم. jitter پایین هم نکته بسیار مثبتیه. ولی مشکل نت تایپ 3 پا برجاس و راه حل خاصی نداره.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان كسي از TD-LTE ايرانسل استفاده كرده برا گيم آنلاين؟؟

پينگ جطورياست؟ ريكوست تايم اوت داره ؟
ارزش اين همه هزينه داره؟ كسب استفاده كرده؟

شيراز هستم من و كازرون

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر