بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
اشکال از سمت شماست دوست عزیز برای بنده که اصلا اینجور نیست با اوپراتورهای مختلف تست کن
فقط همین سایت ایرانی اینجوریه . با اپراتورهای مختلف و سیستم های مختلف تست کردم . مشکل داره . مشهد هستم

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
دوستان وقتی با ایرانسل به کنسول وصل میشم (ps) اول با سرعت تقریبا خوب دانلود میکنه بعد چند دقیقه سرعت شدید کاهش پیدا میکنه و باید دانلود رو همش قطع و وصل کنم تا درست بشه
راه حلی برای این موضوع هست؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
دوستان وقتی با ایرانسل به کنسول وصل میشم (ps) اول با سرعت تقریبا خوب دانلود میکنه بعد چند دقیقه سرعت شدید کاهش پیدا میکنه و باید دانلود رو همش قطع و وصل کنم تا درست بشه
راه حلی برای این موضوع هست؟
dns یا vpn

• Like
Reactions: D.ace

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
دیشب همراه اول باگ خورده و از ساعت 1 تا 4 صبح جای استفاده از بسته شبانه از نت ازاد استفاده شده چک کنید حساب هاتونو.
من الان تماس گرفتم و گفتن باگ سیستم خورده و واسه خیلی ها این اتفاق افتاده.
از من حدود 150 هزار تومن کم شده!
حالا گغتن بررسی میشه و مبلغ و برگشت میزنن.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,732
دیشب همراه اول باگ خورده و از ساعت 1 تا 4 صبح جای استفاده از بسته شبانه از نت ازاد استفاده شده چک کنید حساب هاتونو.
برادر منم ساعت 3 صبح براش پیام اومد قبضتون شده 370 هزار تومن همونجا هم خط رو قطع کردن :|
بعد امروز اول قبول نمیکردن میگفتن حتما نت آزاد مصرف کردی حواست نبوده.بعد یه پشتیبانی دیگه گفت مشکل از ما بوده حالا خطش وصل کردن ولی قبضش هنوز 370 تومنه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
برادر منم ساعت 3 صبح براش پیام اومد قبضتون شده 370 هزار تومن همونجا هم خط رو قطع کردن :|
بعد امروز اول قبول نمیکردن میگفتن حتما نت آزاد مصرف کردی حواست نبوده.بعد یه پشتیبانی دیگه گفت مشکل از ما بوده حالا خطش وصل کردن ولی قبضش هنوز 370 تومنه
من حقیقتا هیچوقت فلسفه خرید خط دائمی رو درک نکردم که چه نکته مثبتی میتونه داشته باشه این مشکل باگ خوردن شبانه همراه اول تو این چند سال چند باری پیش اومده بود برای من ولی چون خطم اعتباری بود نهایت در حد چهار پنج تومن اونم اگه رو خط بود میپرید
امیدوارم گردن بگیرن و پولی ازتون نگیرن ولی هم همراه اول و هم ایرانسل کد دستوری دارن برای قطع استفاده از نت آزاد و فقط اگه بسته داشته باشید میتویند به اینترنت وصل بشید کسایی که دائمی دارن حتما حتما بنظرم باید فعالش کنن جزو واجباته @AMIN-1399

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,732
من حقیقتا هیچوقت فلسفه خرید خط دائمی رو درک نکردم که چه نکته مثبتی میتونه داشته باشه این مشکل باگ خوردن شبانه همراه اول تو این چند سال چند باری پیش اومده بود برای من ولی چون خطم اعتباری بود نهایت در حد چهار پنج تومن اونم اگه رو خط بود میپرید
امیدوارم گردن بگیرن و پولی ازتون نگیرن ولی هم همراه اول و هم ایرانسل کد دستوری دارن برای قطع استفاده از نت آزاد و فقط اگه بسته داشته باشید میتویند به اینترنت وصل بشید کسایی که دائمی دارن حتما حتما بنظرم باید فعالش کنن جزو واجباته @AMIN-1399
والا ما دیگه پیرمرد شدیم.من خودم خطم اولین سری موبایل هست که کلا تو ایران اومد.اون زمان که اصلا اعتباری و ایرانسل وجود نداشت :Dولی این که نت آزادش رو قطع نکرده بود رو اتفاقا بهش گفتم :-bd

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
تعرفه آزاد هم غیر فعال باشه باز هم کنتور انداخته. شانس گند من, دیشب 100 گیگ خط اعتباری تموم شد, برای خط دایمی بسته گرفتم که الان دیدم 300 تومن تعرفه آزاد اومده. زنگ زدم پشتیبانی فعلا تیکت ثبت کرد.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین

از صبح با 3 نفرشون صحبت کردم و اخری شکایت منو ثبت کرد.
دوتای قبلی انگار سر کاری گفتن ثبت کردیم و بعد از صحبت با اخری اس ام اس ثبت شکایت اومد.
تا الان حداقل 10 تا از دوستای منم درگیر این مورد هستند و واسه یکی هم 700 هزار تومن ثبت شده!!!
هر جای دنیا بود ضمن عذزخواهی مبلغ و سریع برگشت میدادن و واسه دلجویی یه حرکتی هم میزدن.
اینجا باید واسه حقت که دزدیده شده با 10 نفر سر و کله بزنی.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
والا ما دیگه پیرمرد شدیم.من خودم خطم اولین سری موبایل هست که کلا تو ایران اومد.اون زمان که اصلا اعتباری و ایرانسل وجود نداشت :Dولی این که نت آزادش رو قطع نکرده بود رو اتفاقا بهش گفتم :-bd
منم قدیم یه 0933 ایرانسل داشتم البته اعتباری یه مدت خارج کشور بودم مثل اینکه خط سوخت اومدم رو همراه اول هنوز دلم میسوزه یادمه خط رندی هم بود :D خانومم هنوز خط 0937 ایرانسل داره فکر کنم بالای 15 ساله داره این خطو :D
بازم جای شکرش باقیه امکان غیرفعال کردن تعرفه آزاد رو گذاشتن همراه اول که تا همین یکی دو سال پیش این امکانو نداشت بارها سرم اومد بستم خالی شد
تعرفه آزاد هم غیر فعال باشه باز هم کنتور انداخته. شانس گند من, دیشب 100 گیگ خط اعتباری تموم شد, برای خط دایمی بسته گرفتم که الان دیدم 300 تومن تعرفه آزاد اومده. زنگ زدم پشتیبانی فعلا تیکت ثبت کرد.
باز غیرفعالش کنید حداقل میتویند بگید تعرفه آزاد غیرفعال بوده شاید گردن بگیرن (هرچند همونم بعید میدونم کاری کنن اینجا ایرانه)
از صبح با 3 نفرشون صحبت کردم و اخری شکایت منو ثبت کرد.
دوتای قبلی انگار سر کاری گفتن ثبت کردیم و بعد از صحبت با اخری اس ام اس ثبت شکایت اومد.
تا الان حداقل 10 تا از دوستای منم درگیر این مورد هستند و واسه یکی هم 700 هزار تومن ثبت شده!!!
هر جای دنیا بود ضمن عذزخواهی مبلغ و سریع برگشت میدادن و واسه دلجویی یه حرکتی هم میزدن.
اینجا باید واسه حقت که دزدیده شده با 10 نفر سر و کله بزنی.
ما اینجا تغریبا یه ماه کامل نت همراه نداشتیم حتی سایت داخلی هم کار نمیکرد بعد بیان واسه یه باگ معذرت خواهی و دلجویی کنن؟ :)) همینکه گردن بگیرن خیلی لطف میکنن بنظرم از سایت 195 هم شکایت ثبت کنید رو نت ثابت که میگفتن شکایات رو بررسی میکردن نمیدونم نت همراهم شامل میشه یا نه

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
برای منم دیشب کل سقف اعتبار میان دوره ام پر کرده و اینترنت هم قطع شده بود، صبح ساعت 7 زنگ زدم 9990، 35 نفر تو صف انتظار، اپراتور گفت مشکل کلی بوده برای بقیه هم این اتفاق افتاده.
فقط تنها کاری که کرد خطمو از یه طرفه درآورد.
جدای از این، اینترنت تعرفه آزاد هم غیر فعال بوده.

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر