بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,881
نام
malek
این اینترنت 4G ایرانسل عجب کیفیتی داره
5f9t1gn7mz08hlsnuya7.jpg

• Like
Reactions: iranmahdi1372

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,881
نام
malek
چرا مودم های 4g انقدر گرونن؟چه تکنولوژی پیچیده ای توشون نهادینه شده؟:confuse::confuse:
اینو بخر.از هر جهت عالیه و حرف نداره من خودم 220 خریدم.البته تو خریدش یه چیز مهمه اونم اینکه مطمعن باش آپدیت نشده و گزینه های only 2g,3g,4g تو تنظیماتش موجود باشه
Huawei E8372 4G Wireless Modem

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
بچها بطور کلی 3g و 4g ایرانسل برای انلاین بازی کردن چطوره؟؟میشه روش حساب کرد ؟؟
و اینکه الان بهترین طرح ها و تعرفشون چ جوریه؟

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
بچها شما معمولا چقد پول اینترنتون میشه ایرانسلی ها و 4gهارو میگم
اینقد دانلودهای عجیب غریب دیدم و سرعتهای وحشتناک طلبه شدم یکی بگیرم :tearsofjoy::tearsofjoy:

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
اینو بخر.از هر جهت عالیه و حرف نداره من خودم 220 خریدم.البته تو خریدش یه چیز مهمه اونم اینکه مطمعن باش آپدیت نشده و گزینه های only 2g,3g,4g تو تنظیماتش موجود باشه
Huawei E8372 4G Wireless Modem
ازکجا میفهمی اپدیت شده؟؟الان این پورتابل هم هست بشه بردش بیرون؟؟کابل لن هم میخور؟؟راحت انلاین میزنی؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من اونقدری از اینترنت گوشیم که 4جی ایرانسله استفاده نمیکنم. ولی خب سرعتش خیلی خوبه. یه بار WiiU رو با هات اسپات وصل کردم به گوشیم و رفتم توی ای شاپ. همینجور مات مونده بودم! انگار داشتم آفلاین توی فروشگاه میچرخیدم!
ولی خب بدرد آنلاین بازی کردن نمیخوره چون پینگش خیلی بالاس.
طرح درستو حسابی برای دانلود هم نداره. یک سری طرح های نامحدود داره که بد نیست ولی خیلی بدرد بخور نیست.
مثلا زده نامحدود یک ساعته! ولی فقط از 2تا8 صبح.
یک ساعته 900 تومان، دو ساعته 1500، سه ساعته 3000 تومان
یعنی با 3000 تومان به مدت 3 ساعت بین 2تا8 صبح میتونی هرقدر میخوای دانلود کنی.

آخرین ویرایش:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
من اونقدری از اینترنت گوشیم که 4جی ایرانسله استفاده نمیکنم. ولی خب سرعتش خیلی خوبه. یه بار WiiU رو با هات اسپات وصل کردم به گوشیم و رفتم توی ای شاپ. همینجور مات مونده بودم! انگار داشتم آفلاین توی فروشگاه میچرخیدم!
ولی خب بدرد آنلاین بازی کردن نمیخوره چون پینگش خیلی بالاس.
طرح درستو حسابی برای دانلود هم نداره. یک سری طرح های نامحدود داره که بد نیست ولی خیلی بدرد بخور نیست.
مثلا زده نامحدود یک ساعته! ولی فقط از 2تا8 صبح.
یک ساعته 900 تومان، دو ساعته 1500، سه ساعته 3000 تومان
یعنی با 3000 تومان به مدت 3 ساعت بین 2تا8 صبح میتونی هرقدر میخوای دانلود کنی.
خب پینگش چقده ؟؟خیلیا عکس میزارن پینگش زیره 100-150 بوده اینجوری ک من دیدم برای شما چنده؟
بعدشم تو اون مدتی ک میگی 2تا 8 حدودا چقد میشه دانلود کرد؟؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
خب پینگش چقده ؟؟خیلیا عکس میزارن پینگش زیره 100-150 بوده اینجوری ک من دیدم برای شما چنده؟
بعدشم تو اون مدتی ک میگی 2تا 8 حدودا چقد میشه دانلود کرد؟؟
من یک بار تست سرعت گرفتم، اون موقع پینگش روی 300 بود!
برای دانلود هم فقط یک بار امتحان کردم اونم روی WiiU که درحالت عادی، سرعت دانلود خیلی کمی داره. یه دموی 1 گیگی رو حدود نیم ساعت دانلود کرد. این نیم ساعت برای WiiU که همینجوریش سرعت دانلود پایینی داره خیلی خوبه ولی برای PS4 یا کامپیوتر قطعا سریعتر از این دانلود میکنه.
خلاصه بنظرم این بسته ها برای دانلود دیجیتالی بازیها خیلی مناسبن. ما که 150 تا 200 تومان برای یه بازی پول میدیم، خب 3 تومانم میذاریم روش و خیلی سریع بازی رو دانلود میکنیم.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
من یک بار تست سرعت گرفتم، اون موقع پینگش روی 300 بود!
برای دانلود هم فقط یک بار امتحان کردم اونم روی WiiU که درحالت عادی، سرعت دانلود خیلی کمی داره. یه دموی 1 گیگی رو حدود نیم ساعت دانلود کرد. این نیم ساعت برای WiiU که همینجوریش سرعت دانلود پایینی داره خیلی خوبه ولی برای PS4 یا کامپیوتر قطعا سریعتر از این دانلود میکنه.
خلاصه بنظرم این بسته ها برای دانلود دیجیتالی بازیها خیلی مناسبن. ما که 150 تا 200 تومان برای یه بازی پول میدیم، خب 3 تومانم میذاریم روش و خیلی سریع بازی رو دانلود میکنیم.
خب با پینگ 300 هم میشه انلاینم بازی کرد عالی نیس ولی بدم نیس

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
الان بنظرم ایرانسل خیلی بهتر برا من که مخابراته ماهی27 ولی اصلا راضی نیستم برا انلاین زدن هم خوب باشه عالیه ولی مودماش گرونه
شما از لحاظ هزینه میگید ؟؟چ جوری میشه برای منم بگید چون منم مخابرات دارم ببینم واقعا اگه ب صرفه تره عوضش کنم

iranmahdi1372

کاربر سایت
Feb 26, 2016
76
شما از لحاظ هزینه میگید ؟؟چ جوری میشه برای منم بگید چون منم مخابرات دارم ببینم واقعا اگه ب صرفه تره عوضش کنم
ازنظر هزینه شاید مساوی بشن ولی ازنظر سرعت واااااقعا ایرانسل عالی ترسرعت 4gکجا مخابرات کجا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر