بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
تا اونجایی که من می دونم، آره:D ولی دوست عزیز، اگر امکانشو داری، بسته های نامحدود همراه اولو بگیر (من چند ساله این کار می کنم و هیچ محدودیتی نداره:D)
آره چی ؟ :D میشه بیشتر دانلود کرد یا نمیشه ؟
بسته نامحدود همراه اول منظورت مثلا همین بسته 1شب تا 11 صبح 3900 تومنه ؟

• Like
Reactions: che-jaleb

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim

نه نمیشه بیشتر از اون دانلود کرد.:D

برا سوال دومت هم منظورمم آره همینه:D

srx190d

کاربر سایت
Jun 21, 2016
43

آره میشه فعلا مشکلی نداره
فقط سعی کنین با خط دائمی یا سیم که شارژ داره استفاده نکنین

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
دوستان این بسته های نامحدود همراه اول حذف شده؟؟ الان هر چی کد دستوری میزنم پیام میاد که فعلا امکان همچین درخواستی مقدور نیست!!

• Like

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
869
سلام وقت بخیر
دوستان بنده ADSL استفاده میکنم و کاربر شاتل هستم .از سرعت اپلودم راضی نیستم .
دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند چون تا جایی که میدونم سرعت اپلود همراه اول بالاتر از ADSL هست .ولی چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که ایا به اصطلاح stable هست نت همراه اول یا ایرانسل یا نه ؟
چون بنده نت همراه خودم رو شیر کردم توسط هات اسپات بر روی کنسول,گرچه موقع تست گرفتن اعداد عالی هستند ولی متاسفانه افت و خیز زیادی داره و کل بازی رو تحت تاثیر قرار میده.
در کل مودم و سیم کارت رو بگیرم یا خیر؟
ممنون

• Like

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
سلام وقت بخیر
دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند چون تا جایی که میدونم سرعت اپلود همراه اول بالاتر از ADSL هست .ولی چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که ایا به اصطلاح stable هست نت همراه اول یا ایرانسل یا نه ؟
چون بنده نت همراه خودم رو شیر کردم توسط هات اسپات بر روی کنسول,گرچه موقع تست گرفتن اعداد عالی هستند ولی متاسفانه افت و خیز زیادی داره و کل بازی رو تحت تاثیر قرار میده.
ممنون
از تجربه ای که من داشتم سرعت برای دانلود از psn جالب نیست.بعضی اوقات هم قطعو وصل میشه.پینگ هم که معمولا 140 به بالا هستش و نوسان هم داره.adsl خیلی بهتره از هر نظر.

• Like

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام وقت بخیر
ممنون

برا چه کاری میخای از آپلود استفاده کنی؟ پیغام جدید توی سایت شاتل رو دیدی که اگه خطط کشش داشته باشه تا 2 مگابایت میتونی سرعت آپلود داشته باشی؟ یه سری تنظیمات توی مودم باید انجام بدی

اگه فقط برا بازی کردن میخای، سرویس گیم رو فعال کن شاتل خیلی خوبه برا بازی

• Like

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دوستان کسی هست اینجا مشکل افت سرعت با همراه اول رو داشته باشه ؟ من بعد قطعیا سرعت دانلودم از 5 -6 مگابایت بر ثانیه رسیده روی 1 مگ و حتی به کیلو بایت هم میرسه :/
اره برای منم به شدت سرعت کم شده قبلا تو 1 ساعت 10 گیگ میگرفتم الان یک گیگ تو یه ساعت میگیرم

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان بسته نامحدود شبانه همراه اول گرفتم که با usb tethering وصل کردم به کامپیوتر برا دانلود ولی سرعتش 4 مگه!!!
سری قبل که استفاده کردم سرعت از 8 مگ کمتر نمیومد
راهی نداره که سرعت رو افزایش بدم؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر