بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تست اینترنت 3g ایرانسل در شهرستان قم

6tu3n1hiq6tt4q9xzr6s.jpg

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
تست اینترنت 3g ایرانسل در شهرستان قم

6tu3n1hiq6tt4q9xzr6s.jpg

چرا اینقدر سرعت دانلودش افتضاحه ؟ اگه قرار باشه اینجوری باشه همین بهتر که اصلا 3G ندن
نکته جالبش اینکه که کلا پینگ تایم خیلی خوبی داره فکر میکنم اگه ایرانسل تو طرح هاش بسته های خوبی بده از ADSL کلا به صرفه تر در بیاد واسه انلاین گیمینگ

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
چرا اینقدر سرعت دانلودش افتضاحه ؟ اگه قرار باشه اینجوری باشه همین بهتر که اصلا 3G ندن
نکته جالبش اینکه که کلا پینگ تایم خیلی خوبی داره فکر میکنم اگه ایرانسل تو طرح هاش بسته های خوبی بده از ADSL کلا به صرفه تر در بیاد واسه انلاین گیمینگ

سرعت دانلود افتضاحه؟؟؟!!!:|
بابا خداییش بسه دیگه، سرعت دانلود ۲۰۰‍م اگه بده کافیه.
ملت دیگه 3G رو برای دانلود نمیخرند که...

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

تست های دیگه 6 تا 10 مگ بودن. این هم عالیه چون آپلودشم با دانلودش برابره :)
اینترنت موبایل هم برای گیمینگ نیست دیگه مگر اینکه بگیم اینجا ایران هست!
ولی برای عموم انتظار دو مگ رو میتونیم داشته باشیم.

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سرعت دانلود افتضاحه؟؟؟!!!
yahoo_22.gif

بابا خداییش بسه دیگه، سرعت دانلود ۲۰۰‍م اگه بده کافیه.
ملت دیگه 3G رو برای دانلود نمیخرند که...

دوست عزیز ببین همین Edge که نسل 2 میشه میتونه تا سرعت 150 کیلوبایت اگه اشتباه نکنم برسه ! دیگه پس چه لزومی داره از 3G استفاده کنیم
3G سرعتش اگه بخوان بدن خیلی بیشتر از این حرفاست اگه سرعت ها رو ازاد کنن به هفته نمیکشه همه ISP ها درشون تخته میشه ولی افسوس که این اتفاق نمیوفته .....

ما که بخدا از نت ایران به کل ناامید شدیم اینقدر حرص خوردم که الان بیخیال همش شدم

تست های دیگه 6 تا 10 مگ بودن. این هم عالیه چون آپلودشم با دانلودش برابره
yahoo_1.gif

اینترنت موبایل هم برای گیمینگ نیست دیگه مگر اینکه بگیم اینجا ایران هست!
ولی برای عموم انتظار دو مگ رو میتونیم داشته باشیم.

2 مگ عالیه اگه بدن
دوست عزیز شما گفتی شهریور به سمنان حتما میاد میخواستم بدونم کل استان سمنان رو ساپورت میکنه یا فقط شهر سمنان ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوست عزیز ببین همین Edge که نسل 2 میشه میتونه تا سرعت 150 کیلوبایت اگه اشتباه نکنم برسه ! دیگه پس چه لزومی داره از 3G استفاده کنیم
3G سرعتش اگه بخوان بدن خیلی بیشتر از این حرفاست اگه سرعت ها رو ازاد کنن به هفته نمیکشه همه ISP ها درشون تخته میشه ولی افسوس که این اتفاق نمیوفته .....

ما که بخدا از نت ایران به کل ناامید شدیم اینقدر حرص خوردم که الان بیخیال همش شدم

2 مگ عالیه اگه بدن
دوست عزیز شما گفتی شهریور به سمنان حتما میاد میخواستم بدونم کل استان سمنان رو ساپورت میکنه یا فقط شهر سمنان ؟

دوست عزیز ادج در بهترین شرایط بهتون 32 کیلوبایت دانلود میده،
منظور من خود شهر سمنان هست، شهر های کوچک تر احتمالا تا مهر یا حتی آبان طول میکشن.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

بنده دقیقاً همون وضع ایران رو در نظر گرفتم‌و گفتم همون 300‍م کافیه...
ولی خب نمیدونم شما از کدوم اپراتور استفاده میکردی، ولی ایرانسل که من بیشتر از ۴۰-۵۰ سرعت نگرفتم ازش، تازه اونم چسبیده به دکلهای ارتباطیش:D.
-------------------------------
تستها که خوب به نظر میان و اگه همینطور باشن واقعاً کار راه بندازن.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اقا مسعود اگر میشه تعرفه ها رو به پست اول انتقال بدی , چون هر زفعه که می خوام یه نگاهی بندازم خیلی وقتم رو میگیره ممنون :d

بذارین رسما اعلام کنند بعد همه رو تو پست اول میذارم،
مال ایرانسل رو یکی از ایجنت هاش داده. و همچنین گفته سرویس های دیگه هم میده واسه همین منتظرم.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چه وضعشه من دهم 1 ساعت ایرانسلم قطع شد بعد درست شد

از یازدهم کلا آنتن رفته تا الان

5 بار تماس گرفتم به خدمات مشترکین با تلفن ثابت هربار میگن آنتن جستجو دستی کن منم میگم هر بار کردم نشده خانوم کل منطقه ما برای همه قطعه بعد میگن رسیدگی میکنیم

امروز ساعت 14 زنگ زدن خونه از طرف ایرانسل ( چون اصلا انتن نیست نتونستن به موبایل زنگ بزنن ) گفتن هنوز مشکل دارید گفتم بله بعد گفت جستجو دستی آنتن کردید ( روانی شدم از بس این حرف زدن ) گفت احتمالا مشکل از BTS ه رسیدگی میکنیم باز تماس میگیریم گفتم برای چی اینطوری شده گفت برای بروز رسانی به 3G گفتم من 8 روزه انتن ندارم بخاطر بروز رسانی؟ کارم آزاده همه به موبایلم زنگ میزنن کارم به مشکل بر خورده

گفت BTS مررسی میکنیم

رفتم دم خونمون یه خط تالیا خریدم ایرانسل خسته ام کرد

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

5 بار تماس گرفتم به خدمات مشترکین با تلفن ثابت هربار میگن آنتن جستجو دستی کن منم میگم هر بار کردم نشده خانوم کل منطقه ما برای همه قطعه بعد میگن رسیدگی میکنیم

امروز ساعت 14 زنگ زدن خونه از طرف ایرانسل ( چون اصلا انتن نیست نتونستن به موبایل زنگ بزنن ) گفتن هنوز مشکل دارید گفتم بله بعد گفت جستجو دستی آنتن کردید ( روانی شدم از بس این حرف زدن ) گفت احتمالا مشکل از BTS ه رسیدگی میکنیم باز تماس میگیریم گفتم برای چی اینطوری شده گفت برای بروز رسانی به 3G گفتم من 8 روزه انتن ندارم بخاطر بروز رسانی؟ کارم آزاده همه به موبایلم زنگ میزنن کارم به مشکل بر خورده

گفت BTS مررسی میکنیم

باید کمی صبر کرد برای نسل بعد، مشکلاتی توی این ماه و شهریور ممکنه پیش بیاد درعوض به خدمات بهتری دست پیدا میکنید.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
باید کمی صبر کرد برای نسل بعد، مشکلاتی توی این ماه و شهریور ممکنه پیش بیاد درعوض به خدمات بهتری دست پیدا میکنید.

داداش من 5 سال ( ببخشید اما سگ دو زدم ) پادویی کردم تو بازار اعتبار کسب کردم بعد از سال ها روزی کلی مشتری بهم زنگ میزنن براشون کالا میفرستم اونم تعداد و عمده تو این 8 روز کلی از اعتبارم رفت خیلی ها شاکی شدن

تو بجا من بودی برای زندیگت و کارت و اعتبارت مهمتر بود یا اینترنت قویتر؟

بازم دم تالیا گرم هم آنتنش پره هم کیفیت مکامله اش بهتر از ایرانسله

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali

گفت BTS مررسی میکنیم

اگه کارت خیلی لنگه برو یجا انتن بده دایورت کن رو تلفت دیگت

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
داداش من 5 سال ( ببخشید اما سگ دو زدم ) پادویی کردم تو بازار اعتبار کسب کردم بعد از سال ها روزی کلی مشتری بهم زنگ میزنن براشون کالا میفرستم اونم تعداد و عمده تو این 8 روز کلی از اعتبارم رفت خیلی ها شاکی شدن

تو بجا من بودی برای زندیگت و کارت و اعتبارت مهمتر بود یا اینترنت قویتر؟

بازم دم تالیا گرم هم آنتنش پره هم کیفیت مکامله اش بهتر از ایرانسله

و شما هم که معلومه هیچ سنمی با تالیا نداری!
تالیا نه اپراتور هست ونه حق سرویس دهی نسل های جدید رو داره. یه شرکت فراموش شده هست،
در کل میگم بهتون، ایرانسل داره میره به نسل سوم برای همین چند روزی مشکل خواهد داشت، که طبیعی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر