بحث در مورد كپي خور شدن درايو Lite-on

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
اما ناراحت نباشید بزودی ی راه برای تعویض درایو میاد ک بشه این لایت آن *** رو عوض کرد..
عزيزم الان که ميتونن تعويض کنن .فقط بعضيا ميگن که لايو ميپره . البته من به نکست جن زنگيدم گفت نخير نميپره. پس تاحدی شايعه هست .و يا اینکه با بعضی روشها ميپره و با روشهای امنيتی نميپره.
منم منتظر ميمونم. ایشالا که راحت تر از این کارا کپی خور بشه ، اگر نشد ميرم تعويض . ایشالا که لايو نميپره
منم عقیده دارم اگه توی لایو مشکلی پیشنیاد با این مود چیپ ، نصب اون از دستکاری فریمور درایو بهتره...
آخه اگر از مودچيپ استفاده کنن که راحت تر ميتونن تشخيص بدن که تغيير سخت افزاری رخ داده نه؟

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
من كنسولمو 15 ماهه پيش خريدم
بابا چرا اینقدر خودت رو اذيت ميکنی مارم اوسکول کردی ها.
تازه همش 5 ماه هست که لايتون آمده.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یه سری اخبار خوب اینجا هست می تونید بخونید :

Code:
http://www.xbox360-hacks.com/

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
یه سری اخبار خوب اینجا هست می تونید بخونید :
http://www.xbox360-hacks.com/
We have expanded our hugely successful connectivity kit v2 to include complete support for Liteon Drive Key Dumping.
Feature List:
- RS232 Support (Liteon Key Dump)
- Power to all XBOX 360 Drives (Hitachi / Samsung / Benq / Liteon)
- Mode-B Switch for Hitachi 59 and Earlier (78/79 Requires Slax)
- Onboard ON/OFF Power Switch
- Onboard Eject Switch
- High Quality Xecuter Design
Pre-Order Now. Release Date September 27th

يعنی ميتونن کپی خور کنن يا باهاش درايو رو عوض کنن . يکی بياد کمک.
بازم همش مسئله لايو باقی ميمونه که هيچکی هيچی ازش نميگه.
من ميگم اگر قرار بود لايو بپره 100% هر هکری که راهی پيشنهاد ميکرد کنارش هم ميگفت که لايو ميپره. چون این خيلی مسئله مهمی هست.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
Feature List:
- RS232 Support (Liteon Key Dump)
- Power to all XBOX 360 Drives (Hitachi / Samsung / Benq / Liteon)
- Mode-B Switch for Hitachi 59 and Earlier (78/79 Requires Slax)
- Onboard ON/OFF Power Switch
- Onboard Eject Switch
- High Quality Xecuter Design
Pre-Order Now. Release Date September 27th

يعنی ميتونن کپی خور کنن يا باهاش درايو رو عوض کنن . يکی بياد کمک.
بازم همش مسئله لايو باقی ميمونه که هيچکی هيچی ازش نميگه.
من ميگم اگر قرار بود لايو بپره 100% هر هکری که راهی پيشنهاد ميکرد کنارش هم ميگفت که لايو ميپره. چون این خيلی مسئله مهمی هست.
این دستگاه فقط برای تعویض درایو کاربرد داره...
تعویض درایو هم نمی تونه باعث بن شدن دستگاه شما بشه و در صورتی که مسائل امنیتی رو رعایت کنید و از دیسک های ایمن ( Full Stealth ) استفاده کنید ، هیچ مشکلی با LIVE نخواهید داشت..
هنوز هم سوالی هست؟!...

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
این دستگاه فقط برای تعویض درایو کاربرد داره...
تعویض درایو هم نمی تونه باعث بن شدن دستگاه شما بشه و در صورتی که مسائل امنیتی رو رعایت کنید و از دیسک های ایمن ( Full Stealth ) استفاده کنید ، هیچ مشکلی با LIVE نخواهید داشت..
هنوز هم سوالی هست؟!...
:love::love::love:
عزيز چقدر مطمئنی ؟ جونه من بگو که خيلی مطمئنی ، پس من با خيال راحت برم درايومو عوض کنم ؟ از کجا اینو ميدونی ؟ ميشه بنده رو مطمئن کنی؟ خدا 100 سال زنده نگهت داره .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
:love::love::love:
عزيز چقدر مطمئنی ؟ جونه من بگو که خيلی مطمئنی ، پس من با خيال راحت برم درايومو عوض کنم ؟ از کجا اینو ميدونی ؟ ميشه بنده رو مطمئن کنی؟ خدا 100 سال زنده نگهت داره .

درجه ش کاربر فعاله بخش XBox 360 هست.هیچ حرفی رو با تردید نمیزنه...
برو درایوت رو عوض کن هیچ مشکلی هم برای بن شدن نداری.من تضمین می کنم.

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
برين به این لينک :
http://www.xbox360-hacks.com/2008/09/11/maximus-360-xtractor-tool-dumps-liteon-keys/
http://www.xbox360-hacks.com/2008/09/11/maximus-360-xtractor-tool-dumps-liteon-keys/
در يکی از کامنت ها يکی اینو نوشته که فکر ميکنم حرفه ای باشه . يعنی چی؟ منظورش چيه ؟ ميشه توضيح بديد?
You can spoof the replacement drive as report as being lite-on, but it certainly is a bit higher chance of getting a ban.

blackfox2526

کاربر سایت
Sep 18, 2008
62
نام
Farhad
سلام : :cheesygri

اول در مورد تشخیص نوع درایو از راه باز کردن face و نگاه کردن از سوراخ زیر درایو باید بگم ک من ک تست کردم خیلی راحت بودش.....
باید ی کم با دقت تر نگاه کنید..

دوم در مورد مود چیپ اینکه این NME2 رو اگه نصب کنی رو دستگاه ( البته اگه با اپدیت جدید لایت ان روساپورت کنه .... چون هنوز ساپورت نمیکنه ) میشه فعال و یا غیر فعالش کرد ... یعنی اینکه زمانی ک داری دستگاه رو روشن میکنی اگه دکمه eject رو نگه داری مود چیپ خاموش میشه و لود نمیشه....

سوم اینکه من تمام اینترنت رو شخم زدم....... :biggrin1:
تعویض درایو با حک کردن فریمور خود درایو ی کوچولو فرق داره....
درسته که شما key درایو اصلی و inquery.bin رو رو درایو جایگزین فلش میکنید اما همه جا گفته شده که امکان تشخیص تغییرات سخت افزاری توسط بیلی جون هنوز وجود داره... ( مایکروسافت رو دست کم نگیرید چون هزار راه برای تشخیص این راه داره و توی دیتابیس خودش هم اطلاعات تمام دستگاه های تولید شده با تمام کانفیگ ها با سریال و .... رو برای خدمات بعد از فروششون نگه میدارن....)

چهارم اینکه من خودم دست به کار شدم تا این تبدیل VTTTL TO RS232 رو بسازم و KEY.BIN و inquery.BIN درایومو بدست بیارم..... این سخت ترین قسمت برای تعویض درایو فعلا....
البته ظاهرا geremi ی راه برای خوندن این نوع SPI Flash ها پیدا کرده و تونسته ک بخونه و بنویسه اما هنوز مشکل داره .......
فکر میکنم تا سال جدید میلادی خبری فلش شدن این نوع فلش لایت ان نشه..... احتمالا فقط بتونن ک بدون لحیم کاری و زخمی کردن برد KEY و INQUERY رو در بیارن....

هرچه باداباد.:cheesygri

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
این پست رو جناب Rainbowعزيز در جواب سوال بنده راجب به احتمال بن شدن دادن . در ضمن بنده به ليچ کينگ هم پيغام زدم و ایشون هم گفتن که امکان بن به خاطر تعويض درايو وجود نداره.
حالا شما هم این پست رو بخونيد. با تمام دليل های گفته شده آدم کاملا قانع ميشه که امکان بن وجود نداره به خاطر تعويض درايو.

ببین چیزی که تجربه نشون داده اینه که مایکروسافت هرکاری که تا در رابطه با بن شدن انجام داده ، تشخیص دیسک ها بوده! در خیلی از موارد دیده شده که درایو از کار افتاده و فرد مجبور به تعویض درایو شده! بازی اصل هم استفاده می کرده...
در ضمن شما اگر درایوتون رو تعویض هم کنید ، با بصورت ریموت کسی نمی تونه بفهمه که درایو کنسول شما عوض شده ، اون هم به 2 دلیل : 1- دسترسی به چیپ Flash درایو حتی موقعی که دستگاه پیشته کلی دردسره داره و بار ها نیاز به خاموش/ روشن کردن دستگاه داره ( در مورد همه وسایل همینطوریه ). چه برسه به اینکه بخوان از طریق اینترنت اطلاعات فلش دستگاه رو بدست بیارن. 2- در صورتی که موفق به دسترسی به درایو بشن ، درایو قاعدتا برای مدتی از کار میافته و مدتی هم صرف آپلود اطلاعات میشه و کمی هم زمانبره.

این دو دلیل در صورتی که بخوان به خود درایو مستقیما دسترسی پیدا کنن. که عملا غیر ممکن می کنه قضیه رو...

حالا با فرض اینکه فقط بخوان از Log دستگاه درایوت رو چک کنن : چیزی که اونا می بینن verfiy شدن یک درایو Lite-On هست! چون شما فیرمویر دستگاه رو طوری دستکاری کردی که به نظر Lite-On میاد ، هرچند که در غیز این صورت اصلا رو دستگاهتون کار نمی کنه...

در هر صورت ممکنه خیلی ها از صدای درایو خوششون نیاد ، درایوشون ضعیفه ، خط میندازه یا بخاطر خیلی مسائل دیگه برن درایو رو عوض کنن ، پس کاری رو خلاف انجام ندادنن. در مورد این افراد دستگاه فقط از شرایط گارانتی خارجه! قوانین گارانتی و سرویس هم از قوانین LIVE جدان و تعویض درایو هیچکدوم از قوانین LIVE رو زیرپا نمی گذاره...

در آخر ، تا حالا هیچکس بخاطر تعویض درایو ین نشده! این تنها تضمین منه...

شب خوش...

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
برين به این لينک :
در يکی از کامنت ها يکی اینو نوشته که فکر ميکنم حرفه ای باشه . يعنی چی؟ منظورش چيه ؟ ميشه توضيح بديد?

این هم یک کامنته و مثل کامنت باید به ارزشش نگاه کرد...
گفته شما می تونید درایو رو عوض کنید ولی امکان بن شدنتون رو میبره بالا...
همون چیزی که داریم راجع بهش بحث می کنیم که ببینیم آیا واقعا یک همچین قضیه ای هست یا نه؟!...
حالا به نظر شما میشه روی این کامنت تکیه کرد؟! من نمیگم طرف داره غلط میگه یا درست ، میگم نه فرد ارسال کننده پست برای ملت شناخته شده است ، نه برای حرفش دلیل آورده... همین ...

آخرین ویرایش:

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
بالاخره با کمک Rainbowجان و Consoleعزيز بنده کنسولم رو برای تعويض درايو لايتون با سامسونگ برای نکست جن فرستادم .
ممنون از کمک و راهنمايی همه ی دوستان

blackfox2526

کاربر سایت
Sep 18, 2008
62
نام
Farhad
سلام ب همه...
من توی اخرین پستم گفتم ک میخوام اداپتور تبدیل rs232 به TTL رو بسازم.....

خوب ساختمش.......
خیلی هم ساده نبود اما از بالاخره تونستم بسازمش.
امروز هم با راهنمایی ک geremi توی سایتها گذاشته بود اونو به کامپیوتر وصل کردم....
حدس بزنید چی شد؟!!!!!!

همون دفعه ی اول موفق شدم .....
key و identify و inquery رو ظرف چن ثانیه بهم داد.........

نکست چن میخواست واسه این کار 60 تا ازم بگیره!!!!

حالا فقط مونده ک اون رو روی ی درایو دیگه فلش کنم....

:cheesygri

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
حالا فقط مونده ک اون رو روی ی درایو دیگه فلش کنم....
همين ديگه .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر