بحث در مورد كپي خور شدن درايو Lite-on

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
روچه حسابی لايو بپره آخه؟ خوب رو همون مود چيپ iXtreme1.41رو نصب ميکنن ديگه.
در ضمن من به نکست جن زنگيدم گفتم شنيدم مودچيپ آمده گفت نخير ازين خبرا نيست .!
الان شرکت هوفل آکام که تازگی تو فروشگاه مجازی آمده ميگه ما درايو رو عوض ميکنيم 30 ميگيرم. من درايو سامسونگ دارم ميدم عوض ميکنن لايو هم نميپره.

ربطی به فریمویر نداره من می گم این مودچیپ هنوز کامل نیست . من شنیدم که مایکروسافت تغییرات سخت افزاری رو راحتتر تشخیص می ده تا تغییرات نرم افزاری در نتیجه رو این حساب گفتم که لایو از بین میره
بعدشم گفتم که مطمئن نیستم
باید وایسیم ببینیم چی میشه

سلام دوستان عزیز.
آیا میشه فیرمور اصلی درایو های لایتون رو خوند و روی یه بنکیو Spoofش کرد؟
یعنی میشه به جای لایتون از بنکیو که با فیرمور اون فلش شده استفاده کرد؟

وااااااای من دارم ديووونه ميشم ، شرکت هوفل آکام که تازه آمده تو فروشگاه مجازی ميگفت که درايو کنسولتو عوض ميکنيم به 30 تومان. در حالی که نکست جن ميگه 55.!
حالا که داشتم باهاشون صحبت ميکردم ( هوفل ) ميگن که اگر درايوتو عوض کنيم لايو ميپره. درسته؟ راست ميگن؟ يعنی من چيکار کنم؟
این پست من تو يه تاپيک ديگه هست.
آخه این که فکر نميکنم مود چيپ بياره. يعنی با عوض کردن معمولی درايو هم ميپره؟

سلام به همه
منم ی الایت با درایو لایت آن دارم:-"
الان توی یو توب دموی اکستراکتور جدید گروه ماکسیموس رو دیدم:cheesygri
حتی فیلمشو دانلود کردم!
ظاهرا ک کار میکنه و میخوان حدود 45 دلارم بفروشنش
اگه واقعیت داشته باشه ک من سعی میکنم یکی بخرم!
تا 29 سپتامبر فعلا باد صبر کرد.

نخیر ظاهرا ک ی 50 60 تومانی برای تعویض درایو افتادیم تازه بدون لایو.........

NO

it only means you can read the firmware from Lite-ON and extract your DVD Drive Key.
You can then insert that key into a moddable drive and make it work that way.
Lite-on is read-only (rom).

با تعویض لایت آن ظاهرا لایو میپره!
من توی نت خوندم
اما با این اکستراکتور جدید ماکسیموس ظاهرا میشه دامپ کامل کرد
http://www.xbox360-hacks.com/2008/09...s-liteon-keys/
باید ی 2 هفته دندون رو ایکس باکس گذاشت!
ميشه توضيح بدی کامل؟ اکستراکتور چيه؟ ماکسيموس چيه/کيه؟ دامپ چيه؟
NO

it only means you can read the firmware from Lite-ON and extract your DVD Drive Key.
You can then insert that key into a moddable drive and make it work that way.
این که ميگه فقط ميتونی فرمور رو بخونی . و بعد درايو کی رو بدست بياری . بعد وارد درايوی کنی که ميخوای باهاش عوض کنی. اینطوری دستگاه فکر ميکنه که درايو عوض نشده و همون لايتون اولی هست. من با نکست جن صحبت کردم. اگر درايو رو همينطوری عوض کنی که دستگاه کار نميکنه و حتما بايد درايو کی رو وارد کنی. موقعی هم که اینجوری ميشه ديگه هيچ کس نميتونه بفهمه که درايوت عوض شده چون دستگاه فکر ميکنه همون لايتون هست. پس لايو هم نميپره. نکست جن تاحالا برای 10-15 نفر درايو عوض کرده و هيچکی تاحالا نگفته که لايوش پريده.
کسی نظری داره؟

اول ی خبر جدید :
http://www.xbox360-hacks.com/2008/09/18/xecuter-connectivity-kit-v3-details-liteon-support/

ظاهرا این کیت جدیده ک باهاش میشه کی درایو های لایت آن رو کامل بدست بیاری بعدبا اون و فریمور درایو های دیگه ک کامل حک شدن مثل بنکیو ، ی فریمور درست کنی ک وقتی اون رو روی بنکیو فلش میکنی دستگاه فکر میکنه ک این همون لایت آن هست!

اما چند مسئله :
اول اینکه اکثرا گفتن سعی بشه ک با ی درایو بنکیو عوض بشه و خوب بنکیو خالی اونم توی ایران ب سختی گیر میاد....
دوم اینکه مایکروسافت توی لایو میفهمه ک شما تغییر سخت افزاری انجام دادید گرچه خود دستگاه نمیتونه بفهمه! ظاهرا باید این کارو با خوندن لوگ دستگاه یا کانفیگ دستگاه یا....... انجام میده و اونوقت بن میشی....
تا این لحظه هیچ فریمور حکی برای لایت آن وجود نداره و تازه این کنترلر درایو لایت آن بصورت رام ( رید آنلی مموری) هست و چون مسک شده دیگه نمیشه چیزی روش نوشت و فلش نمیشه
بعد این همه زمان تنها تونستن با ی لوپ بک سریال فقط کی رو بخونن ک آموزش کاملش هم اینجاست :

http://www.devilsps3.centelia.net/360/?p=7

برای اینکار نیاز به این چیپ مکس 3232 هست و چند تا خازن ......
ک فکر نمیکنم حتی توی پاساژ امجد هم پیدا بشه........:sick:

c4eva
این اسم مستعار یکی از حکر های توانای 360 است که خیلی ها اون رو و کاراشو میشناسن....
جدیدا هم گفته:

According to reports, C4eva has been quoted as saying \"I have found some things that are not yet known about the lite-on, it will be done!\"

اگه این واقعیت داشته باشه و ی چیز جدید توی لایت آن پیدا کرده باشه میشه ی کوچولو امیدوار بود...........!

2 روز پیش :

Geremia هم یکی از حکر های 360 :

Liteon Drive Is Flashable Update From Geremia

Some news from Geremia over at XBOXHacker.

Got a drive as gift for testing (thanks Raiden)

Some small update:

it's an embedded spi flash, exactly an MX25L2005 and dosflash1.6 can write it.
The bad is that you can access it only if it's completely erased, this seems to be the "check module" mentioned into the patent

About reading the fw, i can just get 3-4 256bytes chunks in a tricky way, but can't have a complete dump this way.

reading dvdkey: ok
reading unique drive data: ok
erasing flash: ok
writing flash: ok
reading flash: missing

ظاهرا این کار رو بدون چیپ سریال و با ی چیزی شبه dosflash انجام داده!

راست و درغش نمیدونم اما ظاهرا همه از این لایت آن دیگه خسته شدن!

واقعا خدا عمرت بده که این خبر هارو برای ما ميزاری. دستت درد نکنه دوست عزيز.
ایشالا که يه کارايی ميتونن بکنن.
اما چند مسئله :
اول اینکه اکثرا گفتن سعی بشه ک با ی درایو بنکیو عوض بشه و خوب بنکیو خالی اونم توی ایران ب سختی گیر میاد....
دوم اینکه مایکروسافت توی لایو میفهمه ک شما تغییر سخت افزاری انجام دادید گرچه خود دستگاه نمیتونه بفهمه! ظاهرا باید این کارو با خوندن لوگ دستگاه یا کانفیگ دستگاه یا....... انجام میده و اونوقت بن میشی....
منم يک درايو سامسونگ دارم که دقيقا ميخوام همينکارو بکنم. فکر نميکنم مايکروسافت به همين راحتی تشخيص بده . چون بيشتر تمرکزش روی تشخيص کپی بودن بازيها هست تا تغيير سخت افزاری .
------------------​
ممنون ميشم اگر مارو دائما در جريان اخبار قرار بديم تا ببينيم چيکار ميشه کرد ( واستيم کپی خور بشه يا بريم عوض کنيم . از دست دادن لايو هم با خدا.)

سلام :cheesygri
با این روش میشه فهمید ک درایو کنسول چیه :

http://www.xbox360flashing.co.uk/makepayment/flashing.html

اما ی نکته:

tray دریو های لایت آن و بنکیو مثل هم هستن و بنابر این نمیشه از شکل بالا فهمید ک درایو لایت آن هست یا بنکیو!
پس 2 راه دیگه باقی میمونه:
اول اینکه کنسول باز بشه ک خیلی پر دردسر ( باید خیلی مواظب باشی ) و دوم این راه:

plate جلوی کنسول یا همون face رو باز کن... زیر درایو ی سوراخ هست.... با ی چراغ قوه یا داخل رو نگاه کن:

اگه ی سیم زرد دیدی............ برات متاسفم درایوت لایت آن:(
اما اگه ی سیم سفید یا خاکستری دیدی ............... درایوت بنکیو:biggrin1:

اما ناراحت نباشید بزودی ی راه برای تعویض درایو میاد ک بشه این لایت آن *** رو عوض کرد..
گر صبر کنی ز لایت آن بنکیو سازند:cheesygri

این اسمش NME 360 V2.0 هستش.....

http://www.modchips-brisbane-mod-br...duct-pages/xbox-360-mods-xbox360-brisbane.htm
قیمتش حدود 45 دلار و بزودی قرار فریمور لایت آن رو هم ساپورت کنه....
NME 2.0 is Updateable for insertion of modified operating Bios to allow further functionality and compatibility-

Liteon Firmware being tested thoughtfully - New NME Chip and or firmwares avail soon.

منم عقیده دارم اگه توی لایو مشکلی پیشنیاد با این مود چیپ ، نصب اون از دستکاری فریمور درایو بهتره...

سلام :cheesygri
با این روش میشه فهمید ک درایو کنسول چیه :

http://www.xbox360flashing.co.uk/makepayment/flashing.html

اما ی نکته:

tray دریو های لایت آن و بنکیو مثل هم هستن و بنابر این نمیشه از شکل بالا فهمید ک درایو لایت آن هست یا بنکیو!
پس 2 راه دیگه باقی میمونه:
اول اینکه کنسول باز بشه ک خیلی پر دردسر ( باید خیلی مواظب باشی ) و دوم این راه:

plate جلوی کنسول یا همون face رو باز کن... زیر درایو ی سوراخ هست.... با ی چراغ قوه یا داخل رو نگاه کن:

اگه ی سیم زرد دیدی............ برات متاسفم درایوت لایت آن:(
اما اگه ی سیم سفید یا خاکستری دیدی ............... درایوت بنکیو:biggrin1:

اما ناراحت نباشید بزودی ی راه برای تعویض درایو میاد ک بشه این لایت آن *** رو عوض کرد..
گر صبر کنی ز لایت آن بنکیو سازند:cheesygri
اين سايتي كه دادي رو فقط قيافه ي درايو رو زده.:biggrin1:
من كنسولمو 15 ماهه پيش خريدم. پس نميتونه Lit on باشه.
راه دومت كه اصلا سيمي نديدم.
راه اول هم يه مقدار سخته.:biggrin1:
آقا كسي يه راهه ديگه اي نميدونه.
بابا چرا اینقدر خودت رو اذيت ميکنی مارم اوسکول کردی ها.
تازه همش 5 ماه هست که لايتون آمده.
:((
من مگه چي گفتم؟!!
گفتم ميخوام ببينم درايو كنسولم چيه. نگقتم كه نميخوام Liton باشه.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or