بحث در مورد كپي خور شدن درايو Lite-on

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستان تا کریسمس منتظر هک این درایو نباشید !

مگه حکر ها کریسمس میرن مسافرت یا تعطیل میکنن که شما اینو میگی؟؟؟:confused:
حکر ها همیشه و همه وقت در حال حک هستند

blackfox2526

کاربر سایت
Sep 18, 2008
62
نام
Farhad
یه سوال از شما دوست عزیزم ( و همه ی عزیزانی که پاسخش رو میدونن ) داشتم که فرمودید دارید مقاله ی گرفتن Key رو ترجمه می کنید .
شما خودتون این روش رو امتحان کردید ؟
من این مدار فوق العاده ساده رو با یه ترانزیستور منفی و مقاومت های مورد نظر بستم و مدار هم کامل بود اما دستگاه بعد از گرفتن فایل های Identify , Inquiry این Error لعنتی رو میده :
Sorry , nothing received from com port
من برای سازنده ی این مدار Pm گذاشتم . ایشون معتقد بود که اگر مدار کامل بسته شده ( که من خدمتتون عرض میکنم شده ) باید جواب بگیریم اما متاسفانه جوابی در کار نیست . من از Via Pci card برای پورت ساتا استفاده میکنم که کاملا کامپتیبل هستش . ارتباط بین کیس و بدنه ی فلزی دستگاه رو برقرار کردم که از بوجود آمدن مشکلات Hi voltage جلوگیری کنم . کابل ساتا و سریال رو در مراحل مختلف ،( قبل از روشن شدن دستگاه ، بعد از روشن شدن و قبل از لود شدن محیط داس ، بعد از لود شدن محیط داس ، ... ) وصل کردم اما هیچ چیزی به دست نیامد ، می دونید فقط یک نکته ی مبهم در تاپیک اصلی وجود داشت و اینکه آیا کابل 5 ولت رو باید به نقطه ی مشخص شده روی برد درایو لایتون ( که من این کار رو کردم ) زد یا باید از یک منبع خارچی گرفت ؟ من برای بیرون موندن در درایو در حالت نیمه باز سیم نهم برق درایو رو هم Dc کردم ، اما باز هم هیچی . و یک چیز دیگه ، من آدرس پرتم رو از طریق نرم افزار Iprep گرفتم . آیا نیاز به اجرای فرمان Dosflash و اجرای پروسه ی مربوط به اون برای گرفتن و اماده کردن پرت ساتا دارم یا نه . از شما دوست عزیزم و همه ی دوستان به خاطر هم فکریشون پیشاپیش سپاسگزارم .
یا حق
سلام دوست عزیز
من خودم شخصا این کار رو انجام دادم
اول از همه مداری رو ک درست کردی چک کن.....
با این روش میتونی لوپ بک بردت رو چک کنی......باید وقتی +3.3 و GRN رو به برد میدی دو سیم RX TX رو به هم وصل کنی و از طریق برنامه hyperterminal به پورت سریالت وصل بشی و ی کلمه send کنی و دوباره همون رو ببینی...... ممکنه با اتصال دو سیم و اتصال به پورت سریال و اجرای کانکت یکسری کد پشت سر هم رو صفحه ببینی ک یعنی بردت سالمه و درست کار میکنه
اگه از این مسئله مطمئن شدی پس در روش half open tray یه اشتباهی میکنی و دوباره سعی کن.:biggrin1:

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام دوست عزیزم . متشکرم از پاسختون ، یه نکاتی مونده که می خواستم با عرض پوزش ارتون بپرسم .
در مورد برقرار کردن ارتباط بین دو پرت RX و TX من این مطلب رو جائی ندیدم ، شما خودتون به این نتیجه رسیدید ؟ فکر می کنم با انجام این کار ما باعث به وجود آمدن تداخل بین سیگنال های برد میشیم که این باعث میشه به برد آسیب برسه ، شما اینطور فکر نمی کنید ؟ من فکر میکنم منظور شما برقرار کردن اتصال بین اون 2 نقطه ی کوچیک باشه و البته در این روش فقط باید اتصال بین نقاط سمت راست رو برقرار کنیم . ( اگر جائی اشتباه می کنم محبت کنید و بهم بگید ) شما چند بار این کار رو انجام دادید ؟ من یک بار برای خودم این کار رو انجام دادم و درست عمل کرد اما برای یکی از دوستانم متاسفانه کار نکرد . یک نکته ی دیگه ، اگر محبت کنید و شماره ی ترانزیستورتون رو برام بفرستید ، می دونم هر ترانزیستور منفی ای باید کار کنه اما خوب ....
و در مورد Hyperterminal که فرمودید ، من یک فایل تکست رو ( چون حجمش به طور طبیعی از سایر فرمت ها کمتره ) امتحان کنم دیگه ، منظورتون همین بود نه ، چون نمیشه یک کلمه Send کرد .
باز هم ممنونم .

blackfox2526

کاربر سایت
Sep 18, 2008
62
نام
Farhad
سلام به همه
نه دقیقا منظورم TX RX بود
نه مطمئن باش صدمه نمیبینه من خودم انجام دادم:

To verify that the serial adapter works, make sure the serial-port is enabled in the BIOS, and join (loop) the Tx and Rx pins together (pin 2 and 3). Open HyperTerm (or any other terminal applications) and try the default settings (9600, 8, None, 1). Type something in the terminal, if it's working it should echo back what you type. HyperTerm will not show what you type/input by default, only what's replied back/output from the RS232 transceiver. For more loopback test info

امتحان کردن لوپ بک سریال :
http://zone.ni.com/devzone/cda/tut/p/id/3450

این لینک رو حتما ببینید.

اما ترانزیستور ها:
حتما از این ترکیب استفاده کنید ک key & inquery رو کامل و درست بخونه:

4j7t4l.jpg

28jehhk.jpg

rhj12c.jpg

16krm12.jpg

Ok, for the DIY'ers out there not afraid of soldering, I have successfully dumped the liteon key using a HOMEBREW RS232 LEVEL CONVERTER, made from only 10k resistors, transistors, a 0.15uF capacitor, and a diode.

Follow this schematic:

Here's the changes I made to make it work:

1. Replace all 4k7 resistors with 10k resistors (so it uses only 10k resistors)
2. Replace the 100nF (0.1uF) cap with a 150nF (0.15uF) cap. The capacitor must be non-polarized

use a 2n3904 and a 2n3906 transistors, and a standard zener diode

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام به شما دوست خوبم . در مورد
To verify that the serial adapter works, make sure the serial-port is enabled in the BIOS, and join (loop) the Tx and Rx pins together (pin 2 and 3). Open HyperTerm (or any other terminal applications) and try the default settings (9600, 8, None, 1). Type something in the terminal, if it's working it should echo back what you type. HyperTerm will not show what you type/input by default, only what's replied back/output from the RS232 transceiver. For more loopback test info
بسیار ازتون ممنونم و من هم قانع شدم اما میتونم بپرسم که منبع شما چیه ؟
من دارم از این منبع
استفاده می کنم که در اونجا ذکر شده قسمت پائینی مدار کاملا بدرد نخوره . شما کدوم مدار رو ساختید ؟

sepehrsr

کاربر سایت
Jun 21, 2007
220
نام
ALI
اینم آخرین سخنان C4eva :
2008-12-20

[07:29] <c4eva> ix15 for sammy,benq,liteon has been marked final and are undergoing final testing!
[07:31] <c4eva> merry christmas everyone!
[07:32] <c4eva> happy new year as well!
[07:34] <prankster> c4eva: are the flash tools for liteon cli or gui?
[07:34] <c4eva> both
[07:35] <c4eva> liteon truely is the best drive! very impressed!

اینم لینک :
http://nopaste.com/p/aTNIovEQq

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
روز موعود کی میرسه؟؟؟؟
بابا دیگه خبری نیست ؟؟؟نکنه:cheesygriرفتن درخت کریسمس شون رو تزئین کنند
درایو یادشون رفته؟؟؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
روز موعود کی میرسه؟؟؟؟
بابا دیگه خبری نیست ؟؟؟نکنه:cheesygriرفتن درخت کریسمس شون رو تزئین کنند
درایو یادشون رفته؟؟؟
درسته روز 24 دسامبر اعلام شده ولی 100% نیست و احتمال به تاخیر افتادن هستش...;)

parhamx360

کاربر سایت
Oct 20, 2008
15
دوستان دو روز دیگه میاد به امید خدا ولی حیف که امتحان ها ترم ما هم داره شروع می شه ولی یه کاریش می کنیم فوقش این ترمم مثل 5 ترم قبلی مشروط می شیم:smile:

Arshin_vb

کاربر سایت
Dec 10, 2008
116
از کجا اینقدر مطمئنی ؟
اینطوری که تو خبر ها گفته شده 24 دسامبر عرضه میشه... ;)
من از منابع موثق که دوستام تو شهر دیترویت آمریکا هستند این خبر بهم رسیده
البته این در حد شایعه ست ولی اونجا همینجوری شایعه پخش نمیشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر