بحث در مورد كپي خور شدن درايو Lite-on

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

danesh

کاربر سایت
Aug 13, 2008
427
نام
دانش امیری
Iriez has posted a video showing booting of a backup on a Liteon DG-162DS drive.

Full credits to C4EVA & all the talented guys who helped on this particular project (and there were many).

The release of the iXtreme 1.5 is expected on December 24th and of course the CK3 Lite, CK3 Pro & CK3 Probe Solderless Adapter are 100% compatible.

این هم لینک تصویر ی

http://www.youtube.com/watch?v=a1ZPnjgabAE

parhamx360

کاربر سایت
Oct 20, 2008
15
آره صبر کردن کار درستی هست ولی بلاخره کنسول برای بازی هستش.شاید تا 3 ماه دیگه هم نیاد.اصلا معلوم نیست...
درست می گی ولی یا باید صبر کنی یا 100 تومن پول تعویض درایو بدی که اصلا تو مخم نمی ره چنین کاری کنم

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
Iriez has posted a video showing booting of a backup on a Liteon DG-162DS drive.

Full credits to C4EVA & all the talented guys who helped on this particular project (and there were many).

The release of the iXtreme 1.5 is expected on December 24th and of course the CK3 Lite, CK3 Pro & CK3 Probe Solderless Adapter are 100% compatible.

این هم لینک تصویر ی

http://www.youtube.com/watch?v=a1ZPnjgabAE
من که انگلیسی بلد نیستم.
میشه یکی اینو لطف کنه ترجمه کنه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من که انگلیسی بلد نیستم.
میشه یکی اینو لطف کنه ترجمه کنه.

اون ویدئو که لینکش گذاشته شده رو ببینی دیگه نیاز نیست متن رو بخونی... :smile:

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
ممنون این قطعاتی که برای خوندن کی هست رو حتما باید بگیریم یه جا خونده بودم یکی از بچه ها خودش با قیمته کم ساخته بود آیا واقعیت داره؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
ممنون این قطعاتی که برای خوندن کی هست رو حتما باید بگیریم یه جا خونده بودم یکی از بچه ها خودش با قیمته کم ساخته بود آیا واقعیت داره؟

بله درسته، فقط دوتا مقاومت 1 و 10 و یه ترانزیستور NPN احتیاج دارید، راستش من مقاله اش رو تا نصفه نوشته ام فقط باید تکمیلش کنم، بعدش براتون میذارمش.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان به نظرتون تا بهمن هک مشه؟که بعد امتحانام بخرم؟ من 2 ماه پیش میخواستم 360 بخرم دیدم لایت ان کپی خور نیست بعد تا الان این همه صبر کردم دیگه دارم دیوانه میشم آن همه واسه ps3 صبر کردم که نا امید شدم بعد حالا هم که میخوام 360 بخرم ...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان به نظرتون تا بهمن هک مشه؟که بعد امتحانام بخرم؟ من 2 ماه پیش میخواستم 360 بخرم دیدم لایت ان کپی خور نیست بعد تا الان این همه صبر کردم دیگه دارم دیوانه میشم آن همه واسه ps3 صبر کردم که نا امید شدم بعد حالا هم که میخوام 360 بخرم ...

5 روز دیگه Frimware برای Lite-On میاد. ;)

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
بله درسته، فقط دوتا مقاومت 1 و 10 و یه ترانزیستور NPN احتیاج دارید، راستش من مقاله اش رو تا نصفه نوشته ام فقط باید تکمیلش کنم، بعدش براتون میذارمش.
دستت درد نکنه اگه بتونی آموزشه کاملو بزاری یعنی آموزش کامله کی گرفتن از دستگاه با روشه خودتو ممنون میشم.
راستی اگه میشه لینک دانلود نزار

آخرین ویرایش:

mamad pc

کاربر سایت
Jan 1, 2008
59

دوست عزیز اگه میشه مدار و طریقه ساختش رو به مقاله اضافه کنید:smile:

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
والا من که 5-6 صفحه آخر رو خوندم هیچی حالیم نشد صحبتها خیلی حرفه ای بود :)
اگه هک بشه یعنی با یه فریمویر ریختن و اینا حل میشه ؟ یا اینکه به همین سادگی ها هم نیست :p

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
والا من که 5-6 صفحه آخر رو خوندم هیچی حالیم نشد صحبتها خیلی حرفه ای بود :)
اگه هک بشه یعنی با یه فریمویر ریختن و اینا حل میشه ؟ یا اینکه به همین سادگی ها هم نیست :p

فقط باید برای به دست آوردن Key کار سخت افزاری انجام بدید.مابقی نرم افزاری هست مثل این که.تا چند روز دیگه همه چیز معلوم میشه.

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
یه سوال از شما دوست عزیزم ( و همه ی عزیزانی که پاسخش رو میدونن ) داشتم که فرمودید دارید مقاله ی گرفتن Key رو ترجمه می کنید .
شما خودتون این روش رو امتحان کردید ؟
من این مدار فوق العاده ساده رو با یه ترانزیستور منفی و مقاومت های مورد نظر بستم و مدار هم کامل بود اما دستگاه بعد از گرفتن فایل های Identify , Inquiry این Error لعنتی رو میده :
Sorry , nothing received from com port
من برای سازنده ی این مدار Pm گذاشتم . ایشون معتقد بود که اگر مدار کامل بسته شده ( که من خدمتتون عرض میکنم شده ) باید جواب بگیریم اما متاسفانه جوابی در کار نیست . من از Via Pci card برای پورت ساتا استفاده میکنم که کاملا کامپتیبل هستش . ارتباط بین کیس و بدنه ی فلزی دستگاه رو برقرار کردم که از بوجود آمدن مشکلات Hi voltage جلوگیری کنم . کابل ساتا و سریال رو در مراحل مختلف ،( قبل از روشن شدن دستگاه ، بعد از روشن شدن و قبل از لود شدن محیط داس ، بعد از لود شدن محیط داس ، ... ) وصل کردم اما هیچ چیزی به دست نیامد ، می دونید فقط یک نکته ی مبهم در تاپیک اصلی وجود داشت و اینکه آیا کابل 5 ولت رو باید به نقطه ی مشخص شده روی برد درایو لایتون ( که من این کار رو کردم ) زد یا باید از یک منبع خارچی گرفت ؟ من برای بیرون موندن در درایو در حالت نیمه باز سیم نهم برق درایو رو هم Dc کردم ، اما باز هم هیچی . و یک چیز دیگه ، من آدرس پرتم رو از طریق نرم افزار Iprep گرفتم . آیا نیاز به اجرای فرمان Dosflash و اجرای پروسه ی مربوط به اون برای گرفتن و اماده کردن پرت ساتا دارم یا نه . از شما دوست عزیزم و همه ی دوستان به خاطر هم فکریشون پیشاپیش سپاسگزارم .
یا حق

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
دوستان تا کریسمس منتظر هک این درایو نباشید !
هک یک چیزیه که حساب و کتاب نداره!شاید هر لحظه هک بشه...
شما هک های قبلی را دوره کنید می بینید بیشتر آنها غیر منتظره هستند!;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر