بحث در مورد كپي خور شدن درايو Lite-on

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام
ببخشید نرم افزاری هک شده یا با چیپ؟؟؟
اگر با چیپ هک شده یعنی ایکس باکس هم رجین فری شده به سلامتی؟؟؟
الان به نظرتون این فروشنده های خوش خوراک ایرانی چند کپی خور میکنن؟؟

آخرین ویرایش:
سلام
ببخشید نرم افزاری هک شده یا با چیپ؟؟؟
اگر با چیپ هک شده یعنی ایکس باکس هم رجین فری شده به سلامتی؟؟؟
الان به نظرتون این فروشنده های خوش خراک ایرانی چند کپی خور میکنن؟؟
ریجن فری شدن xbox رو از سرتون بیرون کنید چون احتمالاً هیچ وقت محقق نمی شه. این هک هم که به احتمال زیاد نرم افزاری هست فقط مربوط به هک شدن درایو liteon هست.
همین الانم mod-chip برای xbox هست (البته درایو های samsung و hitachi) ولی ریجن فری نمی کنن دستگاه رو.

من اگه بخوام تا دی یه الایت لایت ان بگیرم یعنی مشکلی برای کپی خور کردن ندارم ؟
;) برای کپی خور کردن چند میگیرن میدونم معلوم نیست حدودی مثلا برای بنکیو چقدر میگرفتن ؟

من اگه بخوام تا دی یه الایت لایت ان بگیرم یعنی مشکلی برای کپی خور کردن ندارم ؟
;) برای کپی خور کردن چند میگیرن میدونم معلوم نیست حدودی مثلا برای بنکیو چقدر میگرفتن ؟
نويد خيلي باحالي (به قوله پدرام)اگه مثله بنكيو باشه خودت كپيخورش كن كاري نداره كه داش

قیمت من کاری به حک شدن و نشدن نداره .!!!
بستگی به قیمتی داره که اونور بهم بدن.من کپی بنکیو رو وقتی خودم یاد گرفتم رایگان کردم.انشاا... که اینم طوری باشه که خودم بتونم انجام بدم.;)

پس الان با این حساب درایو عوض کردن کار عاقلانه ی نیست ؟
حدودا چه قدر دیگه یاید منتظر فرمورش شد ؟
تا آخر هفته ؟ هفته دیگه ؟ یه ماه دیگه ؟

واااااااااااااااای

سروشت... من تورو دوست دارم...

تموم شد يعنی ؟؟؟؟؟؟؟

خوبه ديگه پول مفت نميدم ... درايو نو ... هک ...... حالی به حولی

قربون همگی... خلیل جان دم خودتم گرم که خبرهای باحالی میذاشتی.;)

راستش من خیلی از این قضیه ناراحت بودم که بعضی ها از این موضوع سوء استفاده می کردن... چند روز پیش هم با یکی از این فروشنده ها بحثم شد.. نمی خواستم باهاش بحث کنم ولی آدم غرضش می گیره می بینه که یارو پول زور می گیره.. آخه 120 تومن هزینه کپی خور کردن و تعویض درایو ؟ خب 120 تا دیگه روش بذار یه کنسول بگیر دیگه مرد حسابی... تازه من عمرا بدم رو کنسولم درایو دست دو بندازن.

به هر حال جدا از این مسائل خیلی از این قضیه خوشحالم که به حرف C4EVA اعتقاد داشتم... دم خودم گرم..

الان فقط یه چیز مونده تا جشن من کامل بشه و اونم برد جاسپره که امیدوارم تا یه ماه و 10 روز دیگه معرفی شه.

Long Live C4EVA:p
آقا میخوام ببینم این تاپیک ناظری نداره که هر کس به خودش اجازه میده به دیگری توهین کنه . به بچه آدم 1 بار میگن از پول کپی خور کردن 1 قرون هم تو جیب من نمیره این هزینه ای هست که تعمیر کار میگیره . در ضمن تو که ادعای با سوادیت میشه مواضب حرفی که از دهنت در میاد باش (یارو) کیه . ;)

آقا میخوام ببینم این تاپیک ناظری نداره که هر کس به خودش اجازه میده به دیگری توهین کنه . به بچه آدم 1 بار میگن از پول کپی خور کردن 1 قرون هم تو جیب من نمیره این هزینه ای هست که تعمیر کار میگیره . در ضمن تو که ادعای با سوادیت میشه مواضب حرفی که از دهنت در میاد باش (یارو) کیه . ;)
سلام مجيد جان دلبندم;)
شما خودتو ناراحت نكن سرنوشت خيلي خوحال بوده 1چيزي گفته حالا سره چي بحستون شده بود؟؟؟؟؟؟؟

یکی بگه کی ما میتونیم کپی خور شده لایت ان بازی کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or