بحث در مورد بازی هاي Psp

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
همه همین و میگفتند در مورد ps2 اما وقتی دیدم مغزم پاچید که به همچین بازیی میگید گرافیک :eek:
واقعا 2 دقیقه بازی کردم حالم بد شد :sick::sick:

حامد جان گرافیک فقط یکی از فاکتورهاشه;)
این بازی دارای گیم پلی بالاییه
84.gif

همچنین دارای داستان بسیار قوییه
83.gif

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
که به همچین بازیی میگید گرافیک
تو کل بازی های ps2 هیچ بازی ای همچین گرافیکی نداره مخصوصا شماره 2 ش که اگه کایل کمپوننت داشته باشی حداکثر گرافیک رو میبینی
تازه این نظر من نیست نظر تمام نویسنده های gamespot و IGN هست که توی مجلات فارسی نوشته شده
دفعه بعد هم به هرچی که مربوط به کریتوس میشه گیر بدی خودت میدونیییییی با خودش:biggrin1:

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
همه همین و میگفتند در مورد ps2 اما وقتی دیدم مغزم پاچید که به همچین بازیی میگید گرافیک :eek:
واقعا 2 دقیقه بازی کردم حالم بد شد :sick::sick:
واسه پی اس پیش فرق داره چون اولین بازی با cpu speed 333 هست.
مطمئنا سونی هم میخاد با این بازی قدرت این کنسولو نشون بده

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اما من از نسخه ps2 اصلا خوشم نیومد و امیدوارم برای psp خوب باشه
تمام این هایی که گفتم نظر شخصی من بود پس زیاد ناراحت نشید کسانی که طرفدار این بازی هستید
به نظر من که یکی از بهترین بازی های psp بازیه metal gear soldier ops بود واقعا از نظر گرافیک و گیم پلی عالی بود ولی به هرحال منتظر god of war برای psp هستیم ببینیم شاید ما هم جزو طرفدار های این بازی شدیم ! خدار و چه دیدی :confused:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نه مثل اينكه نميشه
داره رو اعصاب راه ميره ها
آخه عزيز من گرافيك..داستان...گيم پلي به اين خدايي چي ميخواي...يكچيزي بگو اين بازي كم داره

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
يكچيزي بگو اين بازي كم داره
همه چی :biggrin1:
بابا بیخیال نظر شخصیم رو گفتم چرا همه اینجا قاطی کردید !؟!؟!؟!؟!؟!
اصلا خدااااست بازیش ... بازی رو دستش نیومده .... دیوانست ... من و زده پرت کرده اونور خیابون کمونه کردم پرت شدم 2 تا خیابون اونورتر !!

BioShocK

کاربر سایت
Aug 20, 2007
44
سلام به همه دوستان گرامی .
خب من امروز یک عدد PSP خریدم :biggrin1: . واقعا دستگاه جالبیه . الان هم جاتون خالی دارم Medal Of Honor بازی میکنم . میخواستم از دوستان خوبم مخصوصا مهدی جان و سمیر جان و همچنین اقا ساسان گل به خاطر راهنمایی هایی که کردن تشکر کنم .

BioShocK

کاربر سایت
Aug 20, 2007
44
بازیهای PSP رو چه جوری میشه سیو کرد بچه ها ؟ من دیشب MGS رو بازی کردم و تا یک جاهاییش هم رفتم اما الان که دستگاه رو روشن کردم میبینم که باز از اول اورده !! اگر میشه طریقه سیو کردن در بازیهای PSP رو بگید . راستی چند نفر اینجا MGS رو تا اخر رفتن :biggrin1: ؟ واقعا بازی توپیه :love: .

BioShocK

کاربر سایت
Aug 20, 2007
44
بچه ها من دیشب MGS رو بازی کردم و تا یک جاهاییش هم رفتم اما الان که دستگاه رو روشن کردم میبینم که باز از اول اورده !! اگر میشه طریقه سیو کردن در بازی MGS رو بگید . راستی چند نفر اینجا MGS رو تا اخر رفتن :biggrin1: ؟ واقعا بازی توپیه :love: .

یعنی اینجا هیچ کس MGS بازی نکرده تا بتونه جواب سوال من رو بده :( ....... !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر