بحث درباره نحوه اجرای Assassin's Creed: Brotherhood

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
کسی روی بازی تغییر داده نشده این پچ ap25 to ap20 را امتحان کرده؟

دوستان عزیز اجازه ندین به همین راحتی سرتون کلاه بزارن یکم بیشتر تحقیق کنید
لینک دانلود بازی ببینید
http://www.gamestorrents.com/xbox36...egion-free-multi5-descargar-torrent-6912.html
و اینجا
http://www.abgx.net/filename/?ch=6
بازی دارای 73 پارت 100 مگی هست.پس میشه 1 دیسک
عجیبه ها!

امیرمجتبی از شما بعید بود ها !!
دیسک دوم پچ شده برای اجرا هست نه بازی!!! ;)

چه خزوالاتی میگن یه سری ها!
صبر کردن برای هک فریمر جدید اینقدر مشکل ــه که شما میخواید بازی دستکاری شده بخرید؟!
من پیشنهاد میکنم صبر کنید تا هک آپدیت جدید بیاد بعد بازی کنید مثل بچه های خوب! این کا هم مشکلات خودشو داره، فعلا بازی دستکاری شده نخرید تا جریان این هک مشخص شه! تا آخر عمر که نمیتونید بازی دستکاری شده از این ور و اون ور بخرید که، یه سری ها هم تا آخر عمر که نمیتونن نرن Live

دوستان یک خبر خوب، AC: Brotherhood روی LG و Hitachi اجرا شد!
بالاخره بازی Assassin's creed بر روی درایو های Hitachi - Lg اجرا شد . مثل اینکه آپدیت موجود بر روی بازی ناقص بوده ؟!!؟ برای اینکه بتونید بازی رو بر روی کنسول هائی که درایو هیتاچی دارند اجرا کنید ابتدا باید فایل زیر رو دانلود کنید .
بعد از دانلود شدن لینک اون رو از حالت فشرده خارج کنید . برای این منظور در ویندوز Xp باید از نرم افزار Winrar استفاده نمائید. در ویندوز 7 یا ویستا این نرم افزار به صورت پیشفرض موجود است.
پوشه ای رو که از فایل دانلود شده به دست آوردید رو داخل فلش مموری خودتون کپی کنید .
حالا فلش رو از کامپیوتر جدا کرده و به کنسول وصل کنید .
بعد از اتصال فلش به کنسول دستگاه رو Restart کنید . ( خود کنسول به شما پیغام ریستارت خواهد داد ) . بعد از استارت دوباره آپدیت به صورت خود به خود اجرا خواهد شد .
حالا می توانید Assassin's creed رو بازی کنید ( هوراااااااااااا )
منبع: http://www.mb-empire.com/index.php?...-plus&catid=54:1389-08-17-13-08-39&Itemid=177
و این رو هم بگم که صاحب این سایت که یک فرد بسیار راست گو و معتمد هست؛ اگر به من بگه ماست سیاهه قبول میکنم، پس دروغی در کار نیست. (حد اقل برای خودشون کار کرده)

پ.ن: ایشون چون گیم نت دارن، احتمالا روی چندین کنسول امتحان کردن و بعد این مقاله رو گذاشتن، چون هیچوقت چیزی که در موردش مطمعن نباشن رو انجام نمیدن.

دوستان سلام
لطفا جبهه گیری نکنید از حرف هایی که میزنم
این ها فقط نظر شخصی من هست
آقا اگه کسی این بازی رو هک کرده یا پچ کرده یا هر کار دیگه کردی و موفق شده بازی رو اجرا کنه
مثل این دوست عزیز ( سایت مانیا ) خوب چرا اینقده ملت رو گیر میاره ؟
آقا یارو آیفون هک میکنه ، ایکس باکس هک میکنه ، دانگل پی اس 3 میسازه ، در نهایت میخواد به چی برسه ؟
میخواد همگانی کنه این قضیه رو دیگه به دست همه ملت ها برسونه همه مردم برن حالشو ببرن
الان تو این وضعیت اگه شما واقعا همچین کاری کردی چرا پشت پرده قایم کردین خوب ؟
مراحل کاری خودتون رو توضیح بدین دیگران هم انجام بدن دیگه
یعنی واقعا به نظر شما !!!! با این کار ( همین که شما نگی چی کار کردی ) این موضوع برای همیشه دست شما میمونه ؟
2 فردای دیگه سیاهیش برای شما میمونه وقتی که همه آپدیت ها انجام شده همه کار ها صورت گرفته بازی ها هم به راحتی در دسترس بود همه ملت میگن این مانیا همونیه که بازی 2000 تومانی رو 5000 تومان به ملت مینداخت
در هر صورت صلاح مملکت خویش را خسروان دانند ...
این یکی 2 روز هم میگزره ، تب و تاب این بازی هم از بین میره
آپدیت جدید هم میاد همه چیز هم توی این دنیا چاره است ، الا مرگ
چقدر خوبه که آدم همیشه جلو پاشو نگاه نکنه و به آینده هم یکم فکر کنه

در هر صورت مرسی از همه دوستان ، مخصوصا بر و بچه های باحال تیم سایت مانیا
اما ! اما
از نظر من شخصیت زشت این هفته برنامه پارازیت یقینا شما هستین با این کارتون ...
( به دلیل آنچه در فرهنگ عامه ایران زمین به بچه بازی و نامردی در حق ملت مظلوم و خودکامگی معروفه و السلام ... )

C4EVA update (14th Novemeber) Talk on release date.

t4xzbbkl60vpih178ubn.jpg

دوستان سلام
آقا اگه کسی این بازی رو هک کرده یا پچ کرده یا هر کار دیگه کردی و موفق شده بازی رو اجرا کنه
آقا یارو آیفون هک میکنه ، ایکس باکس هک میکنه ، دانگل پی اس 3 میسازه ، در نهایت میخواد به چی برسه ؟
میخواد همگانی کنه این قضیه رو دیگه به دست همه ملت ها برسونه همه مردم برن حالشو ببرن
یعنی واقعا به نظر شما !!!! با این کار ( همین که شما نگی چی کار کردی ) این موضوع برای همیشه دست شما میمونه ؟
2 فردای دیگه سیاهیش برای شما میمونه وقتی که همه آپدیت ها انجام شده همه کار ها صورت گرفته بازی ها هم به راحتی در دسترس بود همه ملت میگن این مانیا همونیه که بازی 2000 تومانی رو 5000 تومان به ملت مینداخت

اما ! اما
( به دلیل آنچه در فرهنگ عامه ایران زمین به بچه بازی و نامردی در حق ملت مظلوم و خودکامگی معروفه و السلام ... )
ممنون بابت حرفایی که زدی .دوستان درمان این درد فقط صبر است .باباجان بازی هنوز ریلیز جهانی نشده و شما در تب و تاب افتادید که بازی را دوروزه تمومش کنین.شاید هم حق دارید دیگه ما عادت کردیم که اینجوری باشیم.

ممنون مجتبی جان ، پس تا قبل سال نو شاهد +lt خواهیم بود:x

کی گفته ؟ فقط گفته تست می کنیم انتشارش امسال نیست

دوستان یک خبر خوب، AC: Brotherhood روی LG و Hitachi اجرا شد!

منبع: http://www.mb-empire.com/index.php?...-plus&catid=54:1389-08-17-13-08-39&Itemid=177
و این رو هم بگم که صاحب این سایت که یک فرد بسیار راست گو و معتمد هست؛ اگر به من بگه ماست سیاهه قبول میکنم، پس دروغی در کار نیست. (حد اقل برای خودشون کار کرده)

پ.ن: ایشون چون گیم نت دارن، احتمالا روی چندین کنسول امتحان کردن و بعد این مقاله رو گذاشتن، چون هیچوقت چیزی که در موردش مطمعن نباشن رو انجام نمیدن.
امیر از همچین چیزی اطمینان داری!؟ :-o اگر اینجوری به همین راحتی باشه که عالی میشه! :x

پ.ن: حیف کنسولم جمع شده وگرنه امتحان میکردم :((

دوستان سلام

اما ! اما
نه خیر!شخصیت زشت این هفته ی پارازیت,گیمر های پایرت خور ایرانی هستند,به دلیل آنچه در فرهنگ عامه ی ایران زمین به نمک خوردن و نمکدان شکستن هستند!
بعدها اگر بازی را هم بقیه کپی کنندو بفروشن,نمی گن مانیاسافت به ما انداخته بود!می گن مانیا سافت اولین گروه ایرانی بود که از هکر های خارجی جلو زد!دیروز داشتم با خودم فکر می کردم خیر سرمون بعد از روسیه بشترین حجم کپی در کشور ماست و یه هکر درست و حسابی نداریم!واقعا کف نمودم از اینکه بازی را ایرانی ها هک کردن!خیلی جالبه,سه چهار صفحه ی قبل بحث سر این بود که یه سری می گفتن بازی اورجینال را 80 تومن می فروشن خیلی گرونه ما نمی خریم یهو افت قیمت کردن نظراتشون!حالا می گن دو تا دی وی دی 9 پر از بازی(!)دونه ای 5500 گرونه!من اون اویل 360 اومد مشهد بودم فقط یه فروشگاه سی دی هاش را می آورد دونه ای 9 تومن می فروخت!!!
خداکنه تا سه شنبه بازی به فروشگاه های کرج برسه!حوصله ی پست ندارم!
در ضمن در مورد یه سری از دوستان که در مورد لباس اتزیو سخن تلاوت می کردن,اینقدر که عاشق این بازی هست دو تا تریلر ازش می دید می فهمیدید دقیقا بازی از پایان نسخه ی دوم شروه می شه که طبیعتا اتزیو لباس سیاهش تنشه!

امیر مجتبی اسم اصلی مسئول سایت پیناتا هست
منم اسم اصلیم پدرامه!
شما فکر کردی من مسئول سایتم=))
ee جداً؟
پس شاید من اشتباه کردم آقا پدرام;)
خوب آقا پدرام (امیر) این دیسک پشت شهرداریتون که ریخته بود چی شد؟ الآن داری بازی می کنی؟ :p

C4EVA update (14th Novemeber) Talk on release date.

t4xzbbkl60vpih178ubn.jpg

چه قدر عوض می کنه تاریخ رو.
اگه تا قبل کریسمس بیاد که خوب ارزش صبر کردن داره ولی امیدوارم عقب نندازه.
تاریخ قبلی دقیقاً متناقض با این بود:d

من که صبر می کنم!
پس فردا می خوام لایو بازی کنم نگم کاش آپدیت نمی کردم!صبر می کردم LT+ میومد!

نگفته که حتما قبل کریسمس!
طرف پرسیده میتونیم انتظار داشته باشیم!!!!!!!!!!!!!!!!!
سی4ایوا فقط گفته آره! حالا یه وقت 2011 افتاد نگید بدبخت دروغگوئه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or