بحث درباره نحوه اجرای Assassin's Creed: Brotherhood

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
هنوز که همه میگن fake هست!
با یه ویدئو هم که نمیشه مطمئن شد!
یکی راهشو بگه منم تست کنم خوب:دی

دوستان این حقیقت داره!؟
بازی توسط گروه نرم افزاری مانیاسافت اجرا شد:
پس از ساعت ها کار بروی بازی سرانجام موفق به اجرای بازی شدیم. اکنون مفتخریم بعنوان اولین تیم اجرا کننده ، این بازی را پیش کش علاقمندان نماییم. مراحلی که طی کردیم بدین شرحه ، در ساعت 04:00 بامداد روز شنبه 22 آبان ماه دانلود بازی به پایان رسید. پس از گذاشتن دیسک بازی داخل درایو بازی ما رو مجبور به آپدیت داشبورد کرد. داشبورد رو آپدیت کردیم. پس از آپدیت داشبورد و ری استارت کنسول بعد از چند ثانیه لود شدن دیسک پیامی مبنی بر اینکه دیسک قابل خواندن نیست بروی صفحه نمایان شد. و پس از ساعت ها کار روی iso بازی بالاخره در ساعت 2:30 بامداد روز یکشنبه 23 آبان ماه موفق به اجرای بازی شدیم. گفتنی است ما فقط روی فایل iso کار کردیم و هیچ تغییر سخت افزاری یا نرم افزاری بروی کنسول انجام ندادیم. هنوز اطمینان از اجرای بازی بروی تمام کنسول ها نداریم و امیدواریم شما پس از خرید بازی نتیجه رو در قسمت نقد کاربران به ما اعلام کنید. در هر صورت کار نشدنی ای نبود و افراد باتجربه تر و کار کشته تر از ما بسیارند و از همین رو بیمی برای بازی های آینده نیست. ما رو بی خبر نگذارید.
ساعت 05:30 بامداد یکشنبه 23 آبان ماه:
بازی برای تعدادی از دوستان مورد اعتماد جهت تست بازی ارسال شد و خوشبختانه گزارش موفقیت آمیز بودن کار گزارش شد.
خوب یک خبر خوب اینه که بازی روی کنسول با درایو Liteon تست شد و بدون کوچکترین مشکلی بازی اجرا شد و به نظر میرسه روی هر درایو دیگه ای هم اجرا بشه.
تصاویری از اجرای بازی توسط گروه نرم افزاری مانیاسافت:
ACB.gif
اینم منبع : http://maniyasoft.com/product/763/Assassin%26-39%3Bs-Creed%3A-Brotherhood/

بازی برای فروش هم گذاشته شده!

ویرایش:

الآن صفحات قبل رو دیدم فهمیدم نه نداره :دی

پ.ن: مردم رو سر کار میزارن... :|

آخرین ویرایش:
کاملا FAKE هست شما کافیه فقط لباس اتزیو رو ببینین که لباس نسخه دوم هست.

اصلاً شما خط جون اتزیو را ببینید . صددرصد FAKE چون هیچ وقت این قدر اولای بازی جون زیاد نیست.

چه ربطی داره؟! شما اولین مرحله رو ببین! من که تا حالا چیزی شبیه به اون قسمت بعد از لودینگ رو تو شماره دوم ندیده بودم!
دوستان خبر تست رو هر چه سریع تر اعلام کنید.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!

سلام . بچه ها . من xbox slim 250 دارم . مال منم بازی رو اجرا نمیکنه .... ؟

ای بابا ما که
گوزپیچ
شدیم!!!!!
هر بنی بشری از هرجا که خرید کار کرد بیاد بگه.......
(لطفا)

ويديو به نظر واقعي مياد كسي نخريده ؟جون به لب شديم..

کاملا FAKE هست شما کافیه فقط لباس اتزیو رو ببینین که لباس نسخه دوم هست.

دقیقا درست میگن عکسی که گذاشتن از شماره 2 هست!

اصلاً شما خط جون اتزیو را ببینید . صددرصد FAKE چون هیچ وقت این قدر اولای بازی جون زیاد نیست.
چه ربطی به 2 داره خوب معلومه بازی دقیقا از جایی شروع میشه که 2 تموم شد وقتی پاپ رو شکست میده

دوست عزیز اگه دقت کرده باشید بازیو از سیوی که کرده میره تا اول بازی sp نشه بعد این شرکت به این بزرگی نمیخواد که ملتو بزاره سرکار بعد شروع بازیم زده assassins creed brother hood
پس fake نیست و کاملا درسته

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or