بتلفیلد 4 بر روی PS4 با رزولوشن 720p اجرا میشود!

• Thread starter Thread starter DieDie
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

DieDie

کاربر سایت
Battlefield-4-720P-PlayStation-4.jpg

بازی بتلفیلد 4 بر روی PS4 با رزولوشن واقعی 720p و به صورت 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه البته بازی به رزولوشن 1080p تبدیل مقیاس یا بزرگنمایی میشه ولی رزولوشن واقعی بازی همون 720p هست در مورد رزولوشنی که بازی روی xone اجرا میشه هنوز به صورت رسمی چیزی گفته نشده ولی ممکنه بازی روی Xone هم با رزولوشن واقعی 720p اجرا بشه...
سازندگان Killzone SF این بازی رو روی PS4 با رزولوشن واقعی 1080p ولی به صورت 30 فریم بر ثانیه در حالت تک نفره و 60 فریم بر ثانیه در حالت مولتی پلیر اجرا میکنن البته در حالت مولتی پلیر مقداری از جزیئات بازی کم میشه برای همین به نظر میرسه که سازندگان BF4 برای رسیدن به نرخ رندر 60FPS مجبور به نصف کردن رزولوشن بازی شده باشن.

منبع:
Battlefield 4 Officially Runs at 720P on PlayStation 4 - Upscaled to 1080P with 60 FPS

3k در برابر 720 ؟
حتی فکر کردن بهش هم خنده داره .
این نسل حسابی با کنسول هاتون حال کنید که دیگه نسل آخره .
pc برای همیشه .
عزیز دل برادر pc که 3000 دلار پولشه سرتره ها نه اونی که خیلی ها فکر میکنن با 250 دلار جمع کردن اونم سر تره وگرنه همین الآنش pc جمع کنی که قیمتش زیر 1 تومن باشه با کنسول های همین نسل که برای 8 سال پیشن با هزار بدبختی برابری میکنه.برای مثال یکی از دوستای خود بنده یه pc جمع کرده بود cpu core i7 3.7 GH
با 2 تا گرافیک ati 6970 به صورت کراس فایر و 16 گیگ رم بله این pc بسیار قدرتمند تر از کنسول های نسل حاضر و... هستش ولی تو یه تاپیک هم تو یه سایتی یکی از کاربرای اح... داشت بحث میکرد که pc خیلی قوی تره و pc من همه چی اجرا میکنه و بهتر از کنسوله و حتی کنسول های نسل بعد جاوید باد pc بعد مونده بودیم تو کف pc ایشون که ایشونم مشخصات رو اعلام کردن doual core 2.6 GH و 7600gt و 2 گیگ رم ddr 2 بله به منطق اون آقا هم واقف شدیم.
پس جاوید باد pc که شما هم میگید انشاا... منظورتون همون pc های بالای 3000 تا هستن دیگه نه؟؟؟؟

این که بازی روی 1080p،با 60 فریم اجرا نمیشه برا ما پی سی بازها کاملا مشخص بود.1% هم احتمال نمیدادم به این شکل اجرا بشه. اصلا اگه میشد من یکی پی سی مو مینداختم سطل آشغال.

خب معلومه 3000 دلار پول رو بیارن همونجوریش بزارن رو بازی پامیشه میرقصه برات

مهم اینه با 400-500 دلار چی میتونه نمایش بده(که شاید اصلا بازی بالا نیاد)

این که بازی روی 1080p،با 60 فریم اجرا نمیشه برا ما پی سی بازها کاملا مشخص بود.1% هم احتمال نمیدادم به این شکل اجرا بشه. اصلا اگه میشد من یکی پی سی مو مینداختم سطل آشغال.
اگه میشد که جک سال شکل میگرف . هرکی پول بیشتر میده آش بیشتری میخوره

اون PC مشخصاتش نزدیک به Xbox One بوده.

اولا شما که میدونی بازی رو PC انجام شده برا چی تو پست اولت میگی بازی 60FPS روی 1080P روی X1 انجام شده ؟؟؟؟
دوما تکرار میکنم از چیزی اطلاع ندارید در موردش صحبت نکنبد شما یه منبع معتبر بیار که گفته باشه اون PC چه مشخصاتی داشته
برای Gamescom سیستم که بازی روش اجرا میشد رو گفتن همون 4 هزار دلاری بود فک کنم ولی در مورد E3 هیچی نگفتن
منتظر منبع دادن از سوی شما هستیم!

میزان ربط پست های ارسالی به موضوع تو حلقم
کم کم داره اژدها پسر دستش مثل اژدهای پدر رو میشه

E2 2005 آیا ;;)
آره خوب مچشون رو گرفتی ;;)
حالا ایواتا حاضر شد سخت افزار Wii U رو به ملت بگه یا باید مچ اون هم گرفته بشه ؟! ;;)
Just For Laugh
11405597191431280378.jpg
این رو هرکی درست کرده بش بگو اون DLC رو برداره آدم یاد این عکس میافته
52122943599329839540.jpg
DLCــیی که اینجا نوشته معنی داره 8-|

اگه میشد که جک سال شکل میگرف . هرکی پول بیشتر میده آش بیشتری میخوره
آره واقعا.اما همون موقع ما هر چی میگفتیم امکان نداره این شرایط،یه سری قسم آیه میخوردن که خود دایس گفته و...
در کل مهم اینه که رو کنسولها هم 64 نفره میشه بازی کرد.مگه ما پی سی بازها هممون رو 1080p بازیو ران میکنیم؟ خیلیها که تو اجرای خوب همین BF3 موندن.BF4 اینقدر جزئیات داره که حتی با گرافیک Low و720p هم باز از خیلی عناوین دیگه چشم نواز تره.(اون عنوان دیگه که چشم کور میکنه)

دوستان بزارید بیاد کنسول و بازی ها والا من خودم فن سر سخت ماکروسافتم
الان باید بخندم به این تاپیک
اما چیزی معلوم نیست ما هم علم غیب نداریم
من خودم دارم میگم 720 واسه اون دسه از دوستانی که روی tv بزرگ بازی میکنن خیلی مسخره هست
اما همه چی تراکم نیست . بزارید کنسول ها و بازی ها بیاد بعد جنگ جنگ تا پیروزی

ولی در مورد E3 هیچی نگفتن
در مورد E3 هم از یه 4000 دلاری دیگه استفاده کردن
On the CPU side, they sported an FX 8350 CPU, which has 8 cores and runs at 4 GHz, paired with 12 GB of DDR3 RAM.
On the graphics card side, the gaming rigs featured dual Radeon HD 7970 graphics cards in Crossfire setup. Those cards retail for $1,000 a piece, and feature 6 GB RAM each.
AMD reveals the $4,000 PC that ran Battlefield 4 at E3

از چیزی اطلاع نداری لطفا خبر رسانی نکن
بازی توی E3 تو کنفرانس ماکروسافت با PC انجام شده بود.

bf4 روی x1 با رزولوشن بالاتر از ps4 اجرا میشه fact
x1 قویتر از ps4 هست بوکمارک کنید.
فقط مایکروسافت مثل سونی دنبال کارای مسخره و تعریف از خودش نیست.

bf 4 تو کنفرانس مایکرو روی یه pc که خود مایکرو گفت قدرتش اندازه xone هست داشت اجرا میشد.

قضیه این بازی اینجوری هست انگار یه بوگاتی ویرون خریدی توی منطقه شهری هستی
مگه میشه 400 کیلومترش رو رفت؟
بزارید بازی ساز ها مختص این کنسول ها بازی بسازند
نه این که یه بازی از نسل قبل پورت شه رو نسل بعد
در ضمن 4k
هه چه خوش خیال . همین الانشم بیشتر بازی هایی که برای کنسول ها بودند خبر انتشارشون برای pc اومده . دیگه همه میدونن این نسل با نسل قبل فرق داره .
اون هم که من گفتم 3k مال اون سیستمی بود که تونسته بود بتلفیلد رو 3k اجرا کنه با بالاترین جزئیات گرافیکی .

تو سایت bf4 اینو درباره x1 نوشته

Battlefield 4™ is coming to Xbox One, powered by the advanced technology of DICE’s proprietary Frostbite™ 3 engine. Blur the line between game and glory in Battlefield 4. With dynamic destructable environments, vehicular combat, and the chaos of all-out-war, Battlefield 4 pushes Xbox One to the edge of gaming technology.

ولی درباره ps4 هیچی از تکنولوژی ننوشته.هیچی.چون سونی تکنولوژی کافی برای کنسول نسل بعد نداره ولی مایکرو میدونسته کنسول ساختن این نیست که بری از amd یه apu بخری بندازی تو کنسولت تکنولوژی یعنی مثل مایکرو بری esram بسازی data move engine بسازی.

این صفه ps4
Battlefield 4 | PlayStation 4 | Official Site

این صفه x1
Battlefield 4 | Xbox One | Official Site

آخرین ویرایش:
در مورد E3 هم از یه 4000 دلاری دیگه استفاده کردن

AMD reveals the $4,000 PC that ran Battlefield 4 at E3

اینو ندیده بوذم تاحالا خبرشو ممنون
ولی بازم فرقی تو اصل قضیه نمیکنه چون این عمرا سیستم داخلی X1 باشه!!!

- - -ویرایش - - -

bf4 روی x1 با رزولوشن بالاتر از ps4 اجرا میشه fact
x1 قویتر از ps4 هست بوکمارک کنید.
فقط مایکروسافت مثل سونی دنبال کارای مسخره و تعریف از خودش نیست.

bf 4 تو کنفرانس مایکرو روی یه pc که خود مایکرو گفت قدرتش اندازه xone هست داشت اجرا میشد.

حالا خوبه منبع گذاشتن
این سیستم زیر کجاش به سخت افزار X1 شبیه اخه ؟؟؟
On the CPU side, they sported an FX 8350 CPU, which has 8 cores and runs at 4 GHz, paired with 12 GB of DDR3 RAM.
On the graphics card side, the gaming rigs featured dual Radeon HD 7970 graphics cards in Crossfire setup. Those cards retail for $1,000 a piece, and feature 6 GB RAM each

آخه مرض ندارن که PC ای که پیشرفته تر از Xbox One هست رو برای محکم کاری بیارن اونجا.

بازم میگم اونی که تو E3 بود رو 1080Pبوده.حالا چه روی Xbox One چه روی یک PC در حد Xbox One.

الانم شماها از این ناراحتین که چرا قراره بازی رو PS4 اژدهای ژاپنی با 720P اجرا بشه اما رو Xbox One،با 1080P!

حالا که میبینی مرض دارن چون اون سیستم خیلی فضایی تر از سیستم X1 ه.
میدونم اون روی PC بود کسی هم در مورد این شک نداره بحث من اینه که شما میگی اون PC در حد X1 بوده!!!این از این.
درمورد اینکه بازی قراره روی X1 با رزولیشن 1080P اجرا شه تاحالا حرفی زده نشده فقط گفتن روی PS4 قراره 720P باشه . اینم خیلی بعیده که روی یکی 1080 باشه رو اون یکی 720 .
پس زیاد دلتون و خوش نکنید .
پس فردا که تاپیک زدن بازی روی X1 هم 720P اجرا میشه اون موقع اس که کلی سوژه دادید دست ملت . اون موقع دیگه نگید سونی فن ها میان ترول میکنن.

ولی درباره ps4 هیچی از تکنولوژی ننوشته.هیچی.چون سونی تکنولوژی کافی برای کنسول نسل بعد نداره ولی مایکرو میدونسته کنسول ساختن این نیست که بری از amd یه apu بخری بندازی تو کنسولت تکنولوژی یعنی مثل مایکرو بری esram بسازی data move engine بسازی.

این صفه ps4

این صفه x1

NNtopp.jpg

راستی Infinite Power Of Cloud رو یادت رفت درکنار Esram و اینا ذکر کنی.:d

آخرین ویرایش:

این صفه ps4

این صفه x1

آره خوب 600 برابر قوی تره دیگه lol

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or