بتلفیلد 4 بر روی PS4 با رزولوشن 720p اجرا میشود!

• Thread starter Thread starter DieDie
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

DieDie

کاربر سایت
Battlefield-4-720P-PlayStation-4.jpg

بازی بتلفیلد 4 بر روی PS4 با رزولوشن واقعی 720p و به صورت 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه البته بازی به رزولوشن 1080p تبدیل مقیاس یا بزرگنمایی میشه ولی رزولوشن واقعی بازی همون 720p هست در مورد رزولوشنی که بازی روی xone اجرا میشه هنوز به صورت رسمی چیزی گفته نشده ولی ممکنه بازی روی Xone هم با رزولوشن واقعی 720p اجرا بشه...
سازندگان Killzone SF این بازی رو روی PS4 با رزولوشن واقعی 1080p ولی به صورت 30 فریم بر ثانیه در حالت تک نفره و 60 فریم بر ثانیه در حالت مولتی پلیر اجرا میکنن البته در حالت مولتی پلیر مقداری از جزیئات بازی کم میشه برای همین به نظر میرسه که سازندگان BF4 برای رسیدن به نرخ رندر 60FPS مجبور به نصف کردن رزولوشن بازی شده باشن.

منبع:
Battlefield 4 Officially Runs at 720P on PlayStation 4 - Upscaled to 1080P with 60 FPS

سرنی: عناوین مولتی پلتفرم بر روی PS4 بهتر خواهند بود
bash.gif
bash.gif
bash.gif
bash.gif
bash.gif

بابا لامصب اینو دوروز زودتر میگفتی اینجوری اب قطع نمیشد . الانم که برقا رفته کلا .. :mrgreen:

ای کاش دوستان پست دوم تاپیک یه بار با دقت بخونن
پست دوم چیز خاصی نیست
داره میگه از 720P بالاتر ممکنه اجرا بشه . که در این صورت مشخصه از جزئیات کم میشه
mrgreen.gif

آخرین ویرایش:
ای کاش دوستان پست دوم تاپیک یه بار با دقت بخونن

ای کاش دوستان این پستم یه بار دقت بخونن

اینجوری که تو ign نوشته گرافیک بازی روی ps4 تو gc خیلی ضعیف بوده

Gamescom: Battlefield 4's Graphics Lacking on PS4 - IGN

البت گفته که تا اومدن بازی زمان مونده ممکنه درستش کنن ولی ممکنه دایس به خاطر 60 فریم و مولتی 64 نفره از گرافیک زده باشه.

من تو نسل بعد چشم امیدم فقط به x1 دوخته شده.

- - -ویرایش - - -

سرنی: عناوین مولتی پلتفرم بر روی PS4 بهتر خواهند بود:bash::bash::bash::bash::bash:

بابا لامصب اینو دوروز زودتر میگفتی اینجوری اب قطع نمیشد . الانم که برقا رفته کلا .. :mrgreen:

پست دوم چیز خاصی نیست
داره میگه از 720P بالاتر ممکنه اجرا بشه . که در این صورت مشخصه از جزئیات کم میشه:mrgreen:

مارک سرنی الان به مارک فیرینی تغییر اسم داده اگه گند بزنه کازو هیرای به جا صبحونه میخورش که دیگه از این کارا نکنه بعد اینکه که خوردش اینجوری میخنده . خنده گودزیلایی :d

22036735733908092550.jpg

it was running at a resolution higher than 720p, but not 1080p

رزولوشن در سیستم توسعه PS4 که بازی را در ان تجربه کردن بالاتر از 720P بوده. اما نسخه نهایی برای کنسول های نسل بعد رسما روی 720P اجرا خواهد شد. کارگردان بازی این موضوع رو تایید کرده.

چند تا نقل قول از مقاله IGN در مورد تجربه بازی روی PS4:

this week's PS4 demo did not include a full 64-player match or the franchise's beloved vehicular combat

But what's more concerning is how the game looks.

------------------------
من هم قبلا خوش بینانه فکر می کردم که کنسول های نسل بعد 1080P خواهند بود. اما واقعا با اون سخت افزار محدود نمیشه از Developer انتظار زیادی داشت. یک بار تریلر Parcel Storm رو نگاه کنید متوجه می شید.
بعد هم شرکت EA نمایش بازی و تبلیغات براش خیلی اهمیت داره. با دست به دامن شدن PC چند هزار دلاری هیولا می خوان بازی رو به بهترین شکل در نمایشگاه نمایش بدهند تا بازی رقیب COD رو از پیش رو بردارند. الان سازندگان COD Ghost هم دارند با کمک Nvidia نسخه PC بازی رو بهتر از کنسول های نسل بعد می کنن، بتلفیلد هم بار اولش نیست که اینجوری شده. نسخه های قبل هم در سال های اخیر نسخه PC شون بهترین تجربه رو به بازیکنان می داد.

یادم نمیاد در اوایل نسل قبل بازی با 60 فریم اجرا بشه.الان این خیلی خوبه که این کنسول ها در همین ابتدای کار این پتانسیل رو دارن که باری ها رو با این فریم اجرا کنن.واسه من اصلا 720 یا 1080 پیکسل بودن اهمیت نداره.
البته در نهایت مهر 30 فریم روی این کنسول ها خورده ولی همینش هم غنیمته.

من عناوینی مثل RDR , MGS , GOW, GeOW, و خیلی بازی های دیگه رو به رزولوشن 1080 ترجیح میدم.

برخی از دوستان هم بویی از ادب نبردن. واقعا براشون متاسفم.

قیمت 399$ برای یه کنسول نسل بعد عالیه و قاعدتا نباید اندازه یه کامپیوتر 3000$ هزار دلاری ازش توقع داشته باشیم که اگه کسی توقع داره نیازی نیست تا اومدن نسل بعد کنسولها صبر کنه " میتونه همین الان بره همون کامپیوتر 3000 دلاریو بخره اگه پولشو داره و وقتشو بجای مسخره کردن نسل بعد بزاره روی انتخاب یه کامپیوتر خوب.

نظر خودم در مورد کنسولها اینه: الان من که با یه PS3 روی یه تلویزیون "42 LED سونی بازی میکنم از کیفیت بازیهاش کاملا راضیم.من همین قدر برام کافیه که بازیها رو با گرافیک دو سه برابر THE LAST OF US روی PS4 ببینم.حالا میخواد 1080 باشه یا 720 "دیگه هی بیام XBOX رو مسخره کنم یا PS4 رو " کاری به جز لودگی و انگشت نما شدن برام نداره.شاید چند باری خودم هم به قدرت نسل بعد و کامپیوترهای HI END اشاره کرده باشم ولی وقتی به امکانات و قیمت کنسولهای سونی و مایکروسافت نگاه کردم خداییش به عظمت کارشون پی بردم و فهمیدم این انتقادا در برابر این قیمت و امکانات گزافه گویی بیش نیست.اگه واقعا خیلی گیمرهای سراسر جهان قدرت کنسول واسشون مهم بود میتونستن با رسوندن نظرشون به سونی و مایکروسافت اینو بگن و اعلام کنن که قیمت واسمون مهم نیست و پولشو میدیم و ما از شما سخت افزار فوق العاده قوی میخوایم.پس حالا که کسی حرفی نزده و از اعلام قیمتهای نسل بعد همه یه پشتک وارو زدن " بهتره خودمونو با حرفای صدتا یه غاز خسته نکنیم و ما که طرفدارای PS4 و XONE هستیم هم راضی باشیم " که اگه نباشیم هم فرقی نمیکنه " همینی که هست " میخوای بخر " نمیخوای هم برو کامپیوتر 2000 دلاری که قیمتش میشه 6500000 تومن رو بخر " تازه اگه هزینه های جانبیشو در نظر نگیریم.

(در پایان " منظور من با شخص خاصی نیست)
یعنی از این منطقی تر نمیشد توضیح داد..ضمنا اینو هم اضافه کنم بازی با کنسول یعنی دردسر نصب و ک.ر.ک کردن و آپدیت کارت گرافبک و لگ و غیره را نداری..یعنی راحت لم میدی روی مبل و بازی میکنی..یعنی تا چندسال نمیخوای کارت گرافیک و سی پی یو عوض کنی..اینو کسی داره میگه که تا حالا 10 بار پی سی عوض کرده ولی وقتی ps3 خرید و انحصاریهای سونی را بازی کرد فهمید عجب احمقی بوده

خب پلتفرم اصلی من خوشبختانه پی سی هست و راحت می تونم بهترین خروجی رو از این بازی روی بالاترین سطح ممکن بگیرم!
ولی انتظار نداشتم کنسول های نسل بعد توی اولین بازی ها 720 باشن( وان هم 99 درصد همین 720 هستش). البته اگه دلیلش ضعف سخت افزاری باشه که نگران کنندس ولی اگه دلیلش این باشه که فرصت کمی برا ساخت این بازی رو کنسول های نسل بعد داشتن جای نگرانی نیست!
-----------------
ولی در کل اگه واقعا در نسل بعد به فکر گرافیک خفن و روزلوشن و جزئیات بالا هستید پی سی باید گزینه ی اولتون باشه.

قیمت 399$ برای یه کنسول نسل بعد عالیه و قاعدتا نباید اندازه یه کامپیوتر 3000$ هزار دلاری ازش توقع داشته باشیم که اگه کسی توقع داره نیازی نیست تا اومدن نسل بعد کنسولها صبر کنه " میتونه همین الان بره همون کامپیوتر 3000 دلاریو بخره اگه پولشو داره و وقتشو بجای مسخره کردن نسل بعد بزاره روی انتخاب یه کامپیوتر خوب.

نظر خودم در مورد کنسولها اینه: الان من که با یه PS3 روی یه تلویزیون "42 LED سونی بازی میکنم از کیفیت بازیهاش کاملا راضیم.من همین قدر برام کافیه که بازیها رو با گرافیک دو سه برابر THE LAST OF US روی PS4 ببینم.حالا میخواد 1080 باشه یا 720 "دیگه هی بیام XBOX رو مسخره کنم یا PS4 رو " کاری به جز لودگی و انگشت نما شدن برام نداره.شاید چند باری خودم هم به قدرت نسل بعد و کامپیوترهای HI END اشاره کرده باشم ولی وقتی به امکانات و قیمت کنسولهای سونی و مایکروسافت نگاه کردم خداییش به عظمت کارشون پی بردم و فهمیدم این انتقادا در برابر این قیمت و امکانات گزافه گویی بیش نیست.اگه واقعا خیلی گیمرهای سراسر جهان قدرت کنسول واسشون مهم بود میتونستن با رسوندن نظرشون به سونی و مایکروسافت اینو بگن و اعلام کنن که قیمت واسمون مهم نیست و پولشو میدیم و ما از شما سخت افزار فوق العاده قوی میخوایم.پس حالا که کسی حرفی نزده و از اعلام قیمتهای نسل بعد همه یه پشتک وارو زدن " بهتره خودمونو با حرفای صدتا یه غاز خسته نکنیم و ما که طرفدارای PS4 و XONE هستیم هم راضی باشیم " که اگه نباشیم هم فرقی نمیکنه " همینی که هست " میخوای بخر " نمیخوای هم برو کامپیوتر 2000 دلاری که قیمتش میشه 6500000 تومن رو بخر " تازه اگه هزینه های جانبیشو در نظر نگیریم.

(در پایان " منظور من با شخص خاصی نیست)
عالی گفتی، عالی :d (نمیشد به یه like بسنده کرد :d)
تازه بماند که بازی های انحصاری کنسولها رو هم باید در نظر گرفت :d

یه سوال رو خیلی وقته میخواستم بپرسم ولی تاپیک مناسبی پیدا نمیشد ! :دی
کلاً در حالتی که همه چیز برابر باشه ، رزولوشن بالاتر کار بیشتری از سخت افزار میکشه یا فریم ریت بالاتر ؟! یعنی مثلاً بازی X رو در نظر بگیریم که در حالت A و B همه چیزش یکسان هست و عیناً جزییات گرافیکی برابری داره. توی کدوم حالت فشار بیشتری به سخت افزار وارد میشه ؟
حالت A : رزولوشن 1080p و 30fps
حالت B : رزولوشن 720p و 60fps

کلاً در حالتی که همه چیز برابر باشه ، رزولوشن بالاتر کار بیشتری از سخت افزار میکشه یا فریم ریت بالاتر ؟! یعنی مثلاً بازی X رو در نظر بگیریم که در حالت A و B همه چیزش یکسان هست و عیناً جزییات گرافیکی برابری داره. توی کدوم حالت فشار بیشتری به سخت افزار وارد میشه ؟
من که زیاد اطلاعی ندارم ولی به نظرم رو 1080 فشار بیشتری وارد میشه و به همین خاطر فریم بازی کمتر هست ولی رو 720 چون فشار کمتر هست پس فریم بالاتری به دست میاد :d

توی حالت دوم
من کار به این ندارم داداش شما نگا کن
واسه تلوزیون مثلا همین 46 اینچ
720 تار میزنه حالا 60 فریم باشه یا 120 فریم
این واسه نسل بعدی که ادعای 4k یعنی کیفیت 4 برابر Full HD رو داره خیلی ضایع هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or