بتلفیلد 3 بر روی کنسول ها کمتر از 720p اجرا خواهد شد!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
قبل از این همه میدانستیم که بازی BATTLEFIELD 3 روی کنسول ها با رزولوشن و فریم بسیار کمتری در مقایسه با PC اجرا خواهد شد.

bf3-playstation3.jpg

اما امروز DICE جزئیات بیشتری در این رابطه بیان کرد،
دایس اعلام کرد که بتل فیلد 3 روی کنسول ها با رزولوشن 704*1280 اجرا خواهد شد که 16 لاین افقی از 720p کمتر خواهد بود.
آقای جان اندرسون از دایس اعلام کرد که حذف این 16 لاین به دلیل افزایش کارایی و صرفه جویی در حافطه (memory) بوده است.

منبع:
https://twitter.com/#!/repi/status/111184500096110592

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
الان واقعا انقدر گرافیک بتلفیلد چرت شده که انقدر ناراحتید یا دلیل دیگه ای داره؟

والا من که کنسول ندارم بخوام به خاطرش دعوا کنم ولی جفت تریلرهای نسخه PS3 رو با بالاترین کیفیت دیدم انقدر بد نیست که شما میگید...

ولی یه اتفاقه جالب اوفتاد امروز :d
هیچ خبر و هایپی از دایس منتشر نشده امروز.. البته 1 ساعت و نیم دیگه وقت هست به وقته ایران :d

برید شیرینی پخش کنید به خاطر این اتفاق مُهُم...

همه حس یک FPS به فریم ریتش هست ! حالا می خواد هر بازی ای باشه ! سخت افزار هم محدوده فقط خدا خواسته که ریج شده 60 فریم دیگه ! خدا خواسته
yahoo_17.gif

جالبه بازیی که همه میکوبنش تو سره cod که چرا این با این گرافیک 60 فریمه اما cod همچین گرافیکی نداره رو میکوبن تو سره بتلفیلد...

یه سوال همه بازیهای کنسول 60فریمه که انقدر از 30 فریم بودن بتل ناراحتید؟

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
ای بابااااااااااااااا.داداشی انقدر ناراحت نباش بابا.من قسم میخورم اگر اون 16 لاین رو توی یه تلوزیون دیگه کنارتون بزارن هیچ فرقی توشون احساس نمیکنی.
از این بازی لذت میبری من قول میدم بهت

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
همه حس یک FPS به فریم ریتش هست ! حالا می خواد هر بازی ای باشه ! سخت افزار هم محدوده فقط خدا خواسته که ریج شده 60 فریم دیگه ! خدا خواسته :-s

مگه من با شما حرف زدم ؟ من جواب اون برادر رو داردم !

چه ربطی داره ؟ :| من نمایشی که تو E3 نشون داد رو دارم می گم ! این نمایش نسخه کنسولی که زمین تا اسمون با نسخه pc فرق داره !! این نمایش اگه رو pc بود بازم همین حرف رو می زدین ؟ بس کنید باو !!! یه جوری حرف می زنین انگار قسم خورده ی دایس هستین ! بله bf3 رو پی سی یه شاهکاره ! هر کی هم چنین سیستم خفنی داره نوش جونش بازی کنه کیف کنه ! اینی هم که من دارم رو کنسول می بینم چیزه چنان شاخی نیست ! حالا هر چی می خوای بگو !

NobleMan@

زیاد نخند دل درد می گیری ;)

در ضمن شعور بحث کردن نداری بحث رو به حاشیه نکش و درست صحبت کن :)

کسی با شما وارد مبحثی نشد دوست من ;)
شما هم هر وقت داشتید می تونید حرف بزنید :|
:))

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
همه حس یک FPS به فریم ریتش هست ! حالا می خواد هر بازی ای باشه ! سخت افزار هم محدوده فقط خدا خواسته که ریج شده 60 فریم دیگه ! خدا خواسته :-s
مگه من با شما حرف زدم ؟ من جواب اون برادر رو داردم !
چه ربطی داره ؟ :| من نمایشی که تو E3 نشون داد رو دارم می گم ! این نمایش نسخه کنسولی که زمین تا اسمون با نسخه pc فرق داره !! این نمایش اگه رو pc بود بازم همین حرف رو می زدین ؟ بس کنید باو !!! یه جوری حرف می زنین انگار قسم خورده ی دایس هستین ! بله bf3 رو پی سی یه شاهکاره ! هر کی هم چنین سیستم خفنی داره نوش جونش بازی کنه کیف کنه ! اینی هم که من دارم رو کنسول می بینم چیزه چنان شاخی نیست ! حالا هر چی می خوای بگو !
NobleMan@
زیاد نخند دل درد می گیری ;)
در ضمن شعور بحث کردن نداری بحث رو به حاشیه نکش و درست صحبت کن :)
اگه یادت باشه بازی رو رو کنسول هم نشون دادند تو همین سایت عده زیادی از اینکه گرافیک بازی نزدیک به نسخه pc بود تعجب کرده بودند.مدرک از خودت نده مدرک معتبر بیار نه اینکه 30 فریم و 720 و مولتی ..... بگم یا افتاد.
ولی یه اتفاقه جالب اوفتاد امروز :d
هیچ خبر و هایپی از دایس منتشر نشده امروز.. البته 1 ساعت و نیم دیگه وقت هست به وقته ایران :d
ایشالا که bf به خوبی و خوشی بیاد.فن هاش بتونن ultra بازی کنن هرچند تعدادشون تو ایران به هزار نفر نمیرسه
ساله دیگه هم که cod با موتوره جدید میاد و bf در کار نیست تمامه این فن ها به سوی cod روی میارن .. :)
البته ساله 2012 نابودیم.. :d
فن داریم تا فن ، البته بعضی ها هم ادعا میکنند فن BF هستند ولی میگن فنیم ولی در اصل COD رو قبول دارند

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اگه یادت باشه بازی رو رو کنسول هم نشون دادند تو همین سایت عده زیادی از اینکه گرافیک بازی نزدیک به نسخه pc بود تعجب کرده بودند.
ببخشید من پیر شدم یادم نمیاد ! با اینکه همه تاپیک های مربوط به این بازی رو خوندم ولی یادم نمیاد :-s می شه لینک بدی ؟

مدرک از خودت نده مدرک معتبر بیار نه اینکه 30 فریم و 720 و مولتی ..... بگم یا افتاد.

لول :)) مدرک از حرف های دایس معتبر تر ؟ :))

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
بحث کردن با آدمایی که از آینده می یان همیشه مشکله.#:-s
.::Pouria::.@ خوش بحالتون مثل اینکه دایس زودتر از هم جا یه نسخشو برای شما فرستاده کاش برای ما هم می فرستاد تا ببینیم چقدر گند زده نسخه کنسولیش.
سخت افزار هم محدوده فقط خدا خواسته که ریج شده 60 فریم دیگه
من هنوز بازیشو نکردم که بخام از لحاظ جزییات و وسعت محیطاش با BF3 رو کنسولا مقایسه کنم.
بی خیال این بحث آخرش به جایی نمی کشه.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
اقا فهميديم شما سيستماتون قوي....ما به همينشم راضييم كه نياز فقط فقط دو تاااااااااااااااااGTX 580بخريم كه بجاش ميشه دو تا كنسول با اين پول گرفت ...تا حالا گرافيكو رژرو كنسول نسبت به پيسي پايين ميارن و اين به ظررشونه...هميشه سود بيشتر رو كنسول بوده...

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
اقا فهميديم شما سيستماتون قوي....ما به همينشم راضييم كه نياز فقط فقط دو تاااااااااااااااااGTX 580بخريم كه بجاش ميشه دو تا كنسول با اين پول گرفت ...تا حالا گرافيكو رژرو كنسول نسبت به پيسي پايين ميارن و اين به ظررشونه...هميشه سود بيشتر رو كنسول بوده...
بله سوده بیشتر روی کنسوله در این شکی نیست ولی "نمیخوام بگم کنسول ضعیفه" نمیشه انتظار داشت که کیفیت نسخه کنسولی مثل یا خیلی نزدیک به نسخه کامپیوتر داشته باشه...

چیزی که من دیدم روی کنسول بسیار خوب بود،مطمئنم که خیلیا تو ایران حتی در سطح گرافیک کنسول رو هم نمیتونن ببینن...

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
دوستان کسی از این تلوزیون های پلاسما که جدیدا قیمتش ارزون شده اطلاعاتی داره؟
سامسونگ و ال جی با قیمت یه میلیون تومن تلوزیون های 51 اینچ رو دارن میدن(3d هاش 150 تومن گرونتر بود).من تصویرش رو هم دیدم خیلی عالی بود اما تحقیق کردم و فهمیدم رزولوشن فقط تا همین 720*1280 زاپرت میکنه!
با توجه به این که دیگه بازی های کنسول همین رزولوشن رو به زور اجرا میکنن.به نظرتون این رزولوشن ضعیف کافیه؟ باور کنید چشمام گرد شده بود صفحه 51 اینچش رو دیدم.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
خب به سلامتی ایشالا ! این پیج رو بوک مارک می کنم ! اگه این مواردی که گفتم رو توجه منتقدین رو جلب کرد و از امیتازش کم کردن که خب معلومه که بی ربط حرف نزدم اگر هم که نه حق با شماست :)

• Like
Reactions: Kavigne

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر