بتلفیلد 3 بر روی کنسول ها کمتر از 720p اجرا خواهد شد!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
قبل از این همه میدانستیم که بازی BATTLEFIELD 3 روی کنسول ها با رزولوشن و فریم بسیار کمتری در مقایسه با PC اجرا خواهد شد.

bf3-playstation3.jpg

اما امروز DICE جزئیات بیشتری در این رابطه بیان کرد،
دایس اعلام کرد که بتل فیلد 3 روی کنسول ها با رزولوشن 704*1280 اجرا خواهد شد که 16 لاین افقی از 720p کمتر خواهد بود.
آقای جان اندرسون از دایس اعلام کرد که حذف این 16 لاین به دلیل افزایش کارایی و صرفه جویی در حافطه (memory) بوده است.

منبع:
https://twitter.com/#!/repi/status/111184500096110592

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
چیه الان می خوای بگی خیلی خوشمزه ای ؟ غیره اینه ؟ روی کنسول Bf3 داره گند می زنه ! چیزی هم نیست که به فن بودن یا چیزه دیگه ربط داشته باشه !!!
واقعا متاسفم برای یه عده که چشمشون رو روی حقیقت بستند و ، دایس براشون شده بت ، و اینا هم شدن بتا پرست !!! متـــــاســـــفم !!!!!!!!
Bf3 روی pc یه شاهکاره و شکی هم درش نیست ولی روی کنسول نه ! نه !
میخوام بگم به فن بودن ربط داره تو الان فن COd هستی امدی میگی Bf3 فلانه :|مدرک بیار که رو کنسول Bf گند زده و میخواهد بزند . کدوم حقیقت حقیقتی که همه دارند بازی رو ستایش میکنند حتی کوجیما ! شما حقیقت Cod رو چی می دونید که میگه 60 فریم 100 فریمو سرور اختصاصیه رو گرافیک عصر هجرو . فقط هم میگید اینا ادعاها و هایپ های ea و Dice است فقط اینا هایپ کردنا کسی دیگه ای هایپ نکرده ! منم برای کسایی که اسمشونو گذاشتن bf فن ولی از cod حمایت میکنند متاسفم .

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
والا وضعیت Bf3 روی کنسول یه جفت چشم می خواد با یه ذره عقل ! اگه موجوده این رو نگاه کن بعد بگو رو کنسول شاهکاره !
30 فریم
مولتی پلیر 24 نفر
تکسچر ها و بافت ها ضعیف تر
رزولیشن هم که این !!!
خب الان فرقش با cod چی شد ؟ نه جان من چی شد ؟ تکسچر و بافت که شد همون cod ! مولتی هم که ... ! اینم از وضع رزولیشن ! نکنه با 30 فریم بودنش شد شاهکار ؟

رو هم خوب چیزیه !

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
والا وضعیت Bf3 روی کنسول یه جفت چشم می خواد با یه ذره عقل ! اگه موجوده این رو نگاه کن بعد بگو رو کنسول شاهکاره !
30 فریم
مولتی پلیر 24 نفر
رزولیشن هم که این !!!
خب الان فرقش با cod چی شد ؟ نه جان من چی شد ؟ تکسچر و بافت که شد همون cod ! مولتی هم که ... ! اینم از وضع رزولیشن ! نکنه با 30 فریم بودنش شد شاهکار ؟

رو هم خوب چیزیه !
دلیل 30 فریم بودن تضویح داده شده قبلا توسط سازنده! نه کنه میخواهی لید اصلی بازی PC گرافیک کنسول بهتر باشه یا امکاناتش از pc بهتر باشه.مگه COD 24 تا حالا نبوده که Bf هم نباشه .کنسولهای نسل فعلی از نظر سخت افزاری محدود هستند پس سخت است که با بالاترین جزئیات بازی رو اجرا کرد. نکنه میخواهی با کنسول با 1080 DPI بازی رو اجرا کنی ؟ یا 3D هم برات ساپورت کنه. Bf از قدیمو الیام به مولتی پلیر تاکید داشته تا داستان پس یادت نره. نکنه با جادو COD رو کنسول با 60 فریم بازی کردی

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
30 فریم
مولتی پلیر 24 نفر
رزولیشن هم که این !!!

رو هم خوب چیزیه !
30فریم که مشکل بزرگی نیست.(توضیحاتش داده شده)

مولتیش 24 نفره رو کنسول که مشکلی نیست با اون سرور ها.

تکسچر و بافت ها ضعیف هستن اما رو کنسول حرفی برای گفتن دارن. مخصوصا نسبت به کد

مشکلی داری با رزولوشن؟ 1080P می خواستی؟نه مثلا کد اصلش رو 1080Pـیه!

این جمله آخری هم نادیده می گیریم که هنوز که هنوزه اون PRE-ALPHA که رو PS3 اجرا شد خیلی سر هست نسبت به کد.

aria123789

کاربر سایت
Sep 15, 2008
64
نام
آریا
خب این خبر ظاهرا به جای اینکه Fanهای BF رو ناراحت کنه, Fanهای COD رو خوشحال کرده..!
خب اگه خوبی یه بازی به Framerate و Resolution هست.. باشه COD:MW3 برنده شد...>:d<
ولی اتموسفر و گیم پلی بازی هست که مهمه نه این چیزا...(نظر شخصی)
بهترین بازیهایی که من تاحالا تو عمرم بازی کردم نه گرافیک آن چنان بالایی داشتن نه Framerateه بالایی...
We Will See

اینو هم بگم که کنسول دارا اصلا ناراحت نباشن چون فقط 10%ه PCداران ایران میتونن این بازی رو با بالاترین کیفیت اجرا کنن!
بقیشون آرزو دارن رو یه کنسول با همین Resolutionه کمتر بازی کنن !!!:p

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اولا درست صحبت کن ! دوما ، کنسول تا حالا از نزدیک دیدی که همچین حرفایی می زنی ؟ چرا نمی شه ؟ Mgs4 که برای 2008 بود 1080 بود ! پس نگو کنسول 1080 نداره ! مگه نمی گی بر مولتی پلیر تاکید داره ؟ پس چرا رو کنسول اینقدر تفاوت هست ؟ الان ریج هم از لحاظ گرافیک چیزی از bf3 کم نداره که تازه زیاد هم داره ( 60 فریم ) ! حالا اینقدر جوش نزن خوب نیست برات ! چیزی تا انتشار بازی نمونده . وقتی اومد متای کنسولیش رو ببین برای چشمات خوبه .
30فریم که مشکل بزرگی نیست.(توضیحاتش داده شده)

مولتیش 24 نفره رو کنسول که مشکلی نیست با اون سرور ها.

تکسچر و بافت ها ضعیف هستن اما رو کنسول حرفی برای گفتن دارن. مخصوصا نسبت به کد

مشکلی داری با رزولوشن؟ 1080P می خواستی؟نه مثلا کد اصلش رو 1080Pـیه!

این جمله آخری هم نادیده می گیریم که هنوز که هنوز اون PRE-ALPHA که رو PS3 اجرا شد خیلی سر هست نسبت به کد.

شنیده بودیم پول و قدرت ادم رو می گیره ولی ندیده بودیم فن بازی هم ... !!! الله اکبر ! اصلا پست اول من رو خوندید ؟ فقط بلد جبه بگیرید و بگین cod فلان !!! من حرفی از cod زدم ؟ من می گم BF3 روی کنسول گند داره می زنه !
اگه این جوریه cod هم پس مشکلی نیست :)) این حرفا چیه برادر من !!! اون نمایش هایی که تو e3 دیدن روی یه ابر سیستم pc بود نه کنسول ! من منکر بزرگ بودن Bf3 نیستم ! اما رو پی سی نه رو کنسول ! کنسول در حد معمولیه ! اینم من نمی گم سازنده ها دارن می گن !

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
دلیل 30 فریم بودن تضویح داده شده قبلا توسط سازنده! نه کنه میخواهی لید اصلی بازی PC گرافیک کنسول بهتر باشه یا امکاناتش از pc بهتر باشه.مگه COD 24 تا حالا نبوده که Bf هم نباشه .کنسولهای نسل فعلی از نظر سخت افزاری محدود هستند پس سخت است که با بالاترین جزئیات بازی رو اجرا کرد. نکنه میخواهی با کنسول با 1080 DPI بازی رو اجرا کنی ؟ یا 3D هم برات ساپورت کنه. Bf از قدیمو الیام به مولتی پلیر تاکید داشته تا داستان پس یادت نره. نکنه با جادو COD رو کنسول با 60 فریم بازی کردی
پس چرا با هایپ بازیش از این جادوها نکرد؟ :d
اینا بهانست.. کسی که این همه اعای بزرگی میکنه باید رو کنسول گرافیکش حداقل مثله rage کنسول ها میشد.. که نیست.. اگه بگی هست که دیگه فن کوری :d

• Like
Reactions: .:Pouria:.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
خب این خبر ظاهرا به جای اینکه Fanهای BF رو ناراحت کنه, Fanهای COD رو خوشحال کرده..!
خب اگه خوبی یه بازی به Framerate و Resolution هست.. باشه COD:MW3 برنده شد...>:d<
ولی اتموسفر و گیم پلی بازی هست که مهمه نه این چیزا...(نظر شخصی)
بهترین بازیهایی که من تاحالا تو عمرم بازی کردم نه گرافیک آن چنان بالایی داشتن نه Framerateه بالایی...
We Will See
که در این زمینه هم cod یه سر و گردن بالاتره :)
همه ی دلخوشیه بتل فن ها به گرافیکش بود که روی کنسول گند زد...
دوستانی که میگن کنسول محدوده پس کیلزون 2 و 3- کرایسیس2 - آنچارتد- gow - geow اینا روی ps4 و xbox 720 اجرا میشدن ما خبر نداشتیم؟:-/

---------- نوشته در 09:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:05 PM ارسال شده بود ----------

پس چرا با هایپ بازیش از این جادوها نکرد؟ :d
اینا بهانست.. کسی که این همه اعای بزرگی میکنه باید رو کنسول گرافیکش حداقل مثله rage کنسول ها میشد.. که نیست.. اگه بگی هست که دیگه فن کوری :d
حالا این rage هم که هنوز نیومده شما هی میگی rage :d
هرچی گیم پلی هم نشون دادن مال pc بوده :d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اولا درست صحبت کن ! دوما ، کنسول تا حالا از نزدیک دیدی که همچین حرفایی می زنی ؟ چرا نمی شه ؟ Mgs4 که برای 2008 بود 1080 بود ! پس نگو کنسول 1080 نداره ! مگه نمی گی بر مولتی پلیر تاکید داره ؟ پس چرا رو کنسول اینقدر تفاوت هست ؟ الان ریج هم از لحاظ گرافیک چیزی از bf3 کم نداره که تازه زیاد هم داره ( 60 فریم ) ! حالا اینقدر جوش نزن خوب نیست برات ! چیزی تا انتشار بازی نمونده . وقتی اومد متای کنسولیش رو ببین برای چشمات خوبه .

شنیده بودیم پول و قدرت ادم رو می گیره ولی ندیده بودیم فن بازی هم ... !!! الله اکبر ! اصلا پست اول من رو خوندید ؟ فقط بلد جبه بگیرید و بگین cod فلان !!! من حرفی از cod زدم ؟ من می گم BF3 روی کنسول گند داره می زنه !
اگه این جوریه cod هم پس مشکلی نیست :)) این حرفا چیه برادر من !!! اون نمایش هایی که تو e3 دیدن روی یه ابر سیستم pc بود نه کنسول ! من منکر بزرگ بودن Bf3 نیستم ! اما رو پی سی نه رو کنسول ! کنسول در حد معمولیه ! اینم من نمی گم سازنده ها دارن می گن !
عجب!

حواست نیست چی می گی (مست گشته ای و حیران ...)

متال گیر که سرور ماست اما BF3 از لحاظ جزییات و امکانات که داره 1080P نمی کشه.(هر تیمی که تیمه استاد نمی شه:d)

فک کنم قبلا گفتن 30فریم رو کنsول بخاطر سخت ابزار محدودشه اگه بخوان اینهمه امکانات رو بردارن می تونن 60ــش کنن.

این حرف رو من که نزدم! خود شما بودی که بعد از کلی اشکال بی معنی که همشون دلیل دارن پای مقایسه رو وسط کشیدی.عجب آدمی!

در ضمن من از اون بازی MW3) Money Wasting 3 تعریف هم ازش کردم جای خودش و قصد خریدشم دارم اما از حقیقت نمی شه فرار کرد.

اون نمایش هایی که تو e3 دیدن روی یه ابر سیستم pc بود نه کنسول !

این چه حرفی بود زدی من کی گفتم E3 مثل اینکه تو باغ نیستی؟! اینو ببین ماله Youtube هستش:
[video=youtube;JMuqCeDH6F0]http://www.youtube.com/watch?v=JMuqCeDH6F0&feature=player_detailpage[/video]

آخرین ویرایش:

NobleMan

کاربر سایت
Jun 22, 2011
380
30 فریم
مولتی پلیر 24 نفر
رزولیشن هم که این !!!

رو هم خوب چیزیه !

که در این زمینه هم cod یه سر و گردن بالاتره :)
همه ی دلخوشیه بتل فن ها به گرافیکش بود که روی کنسول گند زد...
دوستانی که میگن کنسول محدوده پس کیلزون 2 و 3- کرایسیس2 - آنچارتد- gow - geow اینا روی ps4 و xbox 720 اجرا میشدن ما خبر نداشتیم؟:-/

---------- نوشته در 09:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:05 PM ارسال شده بود ----------

حالا این rage هم که هنوز نیومده شما هی میگی rage :d
هرچی گیم پلی هم نشون دادن مال pc بوده :d

عزیزم تو راست می گی برو بازی بوقیت رو ( Cod ) انجام بده این بازی به تو نیامده :))

جالبه چطوری گند زده ما خبر نداشتیم :))

Cod یه عمر هم تلاش کنه نمی تونه این تکستچر ها رو بسازه :))

دلیلش بوقی بودن کنسول هاست که روی کنسول باید ار ورژن پی سی پایین تر باشه :))

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
ولی یه اتفاقه جالب اوفتاد امروز :d
هیچ خبر و هایپی از دایس منتشر نشده امروز.. البته 1 ساعت و نیم دیگه وقت هست به وقته ایران :d
ایشالا که bf به خوبی و خوشی بیاد.فن هاش بتونن ultra بازی کنن هرچند تعدادشون تو ایران به هزار نفر نمیرسه
ساله دیگه هم که cod با موتوره جدید میاد و bf در کار نیست تمامه این فن ها به سوی cod روی میارن .. :)
البته ساله 2012 نابودیم.. :d

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
فک کنم قبلا گفتن 30فریم رو کنsول بخاطر سخت ابزار محدودشه اگه بخوان اینهمه امکانات رو بردارن می تونن 60ــش کنن.

همه حس یک FPS به فریم ریتش هست ! حالا می خواد هر بازی ای باشه ! سخت افزار هم محدوده فقط خدا خواسته که ریج شده 60 فریم دیگه ! خدا خواسته :-s

این حرف رو من که نزدم! خود شما بودی که بعد از کلی اشکال بی معنی که همشون دلیل دارن پای مقایسه رو وسط کشیدی.عجب آدمی!

مگه من با شما حرف زدم ؟ من جواب اون برادر رو داردم !

ین چه حرفی بود زدی من کی گفتم E3 مثل اینکه تو باغ نیستی؟! اینو ببین ماله Youtube هستش:

چه ربطی داره ؟ :| من نمایشی که تو E3 نشون داد رو دارم می گم ! این نمایش نسخه کنسولی که زمین تا اسمون با نسخه pc فرق داره !! این نمایش اگه رو pc بود بازم همین حرف رو می زدین ؟ بس کنید باو !!! یه جوری حرف می زنین انگار قسم خورده ی دایس هستین ! بله bf3 رو پی سی یه شاهکاره ! هر کی هم چنین سیستم خفنی داره نوش جونش بازی کنه کیف کنه ! اینی هم که من دارم رو کنسول می بینم چیزه چنان شاخی نیست ! حالا هر چی می خوای بگو !

NobleMan@

زیاد نخند دل درد می گیری ;)

در ضمن شعور بحث کردن نداری بحث رو به حاشیه نکش و درست صحبت کن :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر