با Assassin’s Creed های شماره دار خداحافظی کنید

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
Ubisoft می گوید دیگر خبری از عناوین شماره دارد در سری Assassin’s Creed نیست و به جای آن از عنوان های مناسب استفاده خواهند کرد.

sd7awut15b0vs176re78.jpg

با توجه به صحبت های آقای Arnaud Jamin توسعه دهنده عنوان Assassin’s Creed: Unity، بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag آخرین عنوان شماره دار تمام این سری هست و همراه با Unity روند جدیدی آغاز می شود. او در ادامه گفت ما عنوان هایی برای بازی های خود انتخاب میکنیم که با آن همخونی داشته باشد.

این تغییر می تواند به امید این باشد که افراد بیشتری بازی های آینده این فرانچایز رو بازی کنند، کسانی که تا به حال هیچ از کدام از عنوان های این سری را بازی نکرده اند.

Assassin’s Creed: Unity در تاریخ 11 نوامبر برای PC , XBOX ONE , PS4 منتشر خواهد شد.

source

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
تنها ACـی که از اول تا آخر با بازی حال کردم BH بود :D
در کل IPـیه خوبیه، شماره دومش و BF هم خیلی خوب بودن ولی من با BH بیشتر حال کردم :D
شماره یک از نظر گیم پلی فاجعست، فاجعه. یعنی اگه یه سری نوآوری رو نداشت بازی در حد متای 60-70 هم نبود. همه چیز بازی به هم ریخته بود. حالا یه عده نپر رو سر و کلمون که الطایر فُلان، الطایر ... :D شماره یک با هر منطقی که به قضیه نگاه کنید بازی خوبی نبود. در بهترین حالت معمولی بود. البته داستان و فضاسازی بازی خوب بود.

با این که به خاطر خلقت بازی مزخرفی به اسم WD فعلاً از یوبی دلخورم، ولی خدایی توی خلق IP جدید و ایده های نو جزء بهترین ها هستن. کارشون درسته. قصد داشتم Unity رو بخرم، ولی به خاطر چرت بودن به تمام معنای WD تحریم میکنم :D مگر این که بازی خیلی خیلی خوب از آب در بیاد.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
امیدوارم یوبی اینطوریکه تا الان چسبیده به اساسین از الان بچسبه به واچ داگز تا پوز راکستار هم به خاک بماله
واقعا پتانسیل بالایی برای اینکار داره و تنها شرکتیه که بلقوه میتونه اینکار رو بکنه .

واقعا مقایسه کردن Watch Dogs با GTA جرات می خواست که شما داوطلب شدی...متاسفانه هم در این راه شهید میشی! این همه سال هست از زمان GTA III کلی شرکت دارن زور می زنن یه بازی درحد GTA بدن موفق نشدن. بعد هم، Rock Star چه هیزم تری به شما فروخته؟!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب این خبر بدیه یه جورایی میتونستن برای مثال عنوان های شماره دار بسازن اینجوری باشه شاید دیگه AC Black Flag 2 هیچ وقت ساخته نشه .:|

به نظرم باید UBI به جای سری شماره دار عنوان شماره دار بسازه البته یکم هم از این همه دست بردن در بازی دست بر داره بابا هر قسمت یه جوریه اینجوری باشه چند وقت دیگه کلا AC ساخته بشه یا مثل شماره های قبلی یا کلا یه چیز چرت .;)

تنها شماره ای که بعد از AC I ,II بهم حال داد که واقعا بشینم لذت ببرم همین AC BF بود یکم این بازی هم در تکرار گرفتار شده بود حالا شماره جدید بیاد مشخص میشه باید یکی دی میون نا امید بشیم یا نه .:-b

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
واقعا مقایسه کردن Watch Dogs با GTA جرات می خواست که شما داوطلب شدی...متاسفانه هم در این راه شهید میشی! این همه سال هست از زمان GTA III کلی شرکت دارن زور می زنن یه بازی درحد GTA بدن موفق نشدن. بعد هم، Rock Star چه هیزم تری به شما فروخته؟!
:))
من فن هیچ شرکتی و هیتر هیچ شرکتی مخصوصا راکستار نیستم ( دلخور از دیر شدن GTA هستم )
انگار منظورم با اکسیژن هوا ترکیب شد و اکسید شده به شما رسید :d
میگم همینطوری که پیگیر اساسین ها هستش و چند ساله داره میسازشون ، اگر پیگیر واچ داگز هم باشه ، میتونه برسونش به سطح GTA
کیه که از دوتا غول توی اوپن ورلد خوشش نیاد .
هیچ شرکتی توی سال اول نتونسته انقدر به GTA نزدیک بشه .

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
به نظر من این بازی باید تا جایی که ممکنه ادامه پیدا کنه. مزیت های زیادی داره.

1- با فرهنگ های دوران های مختلف از مکان های مختلف بیشتر آشنا میشیم.
2- با معماری های دوران های مختلف از مکان های مختلف بیشتر آشنا میشیم.
3- با آداب و سنت های مردم هاشون آشنا میشیم.

4- علاوه بر بازی اصلی و ماموریت های مهیجش ( معمولاً )، یک شهر بسیار بزرگ در اختیار شماست تا توش به گشت و گذار بپردازید و به لطف نسل جدید بهتر و بیشتر غرق محیط بشید.

بَده هر سال Ubisoft شمارو به یک منطقه از یک دوره ی زمانی میبره؟ از نظر من خیلی هم خوبه.
آدما وقتی کاری رو مدام انجام میدن ازش خسته میشن، راه حلش هم سادست؛ دیگه انجامش نمیدن :d تا اینکه دوباره دلشون بخاد و انجام بدن!!

مثل هر عادت دیگه ای توی زندگی، اگه از بازی خسته شدید. نخرید. بازی نکنید. پولتونو ذخیره کنید. بازی های بهتر میاد. ماها که دوست داریم میخریم! ;;)

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
آقا اینا که بی خیال AC نمی شن و نبایدم بشن با این فروش و فن بیس.

به نظرم آخر سری POP رو ببرن تو قالب AC.

یعنی Assassin's Creed:Prince of Persia.

بوکمارک کنین تحقق یافت پیش بینی رو کف کنین :D.

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
با این کار دارن میگن به داستان گیر ندید ریشه بی ریشه آخرشم از این subject 16 (یا 17) چیزی حالیم نشد

به جای اینکه چندین بازی بخرید , بازیهای Ubi را چندین بار بخرید!

اومدی یه چیزی بپرونی ها

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
با این که به خاطر خلقت بازی مزخرفی به اسم WD فعلاً از یوبی دلخورم، ولی خدایی توی خلق IP جدید و ایده های نو جزء بهترین ها هستن. کارشون درسته. قصد داشتم Unity رو بخرم، ولی به خاطر چرت بودن به تمام معنای WD تحریم میکنم :D مگر این که بازی خیلی خیلی خوب از آب در بیاد.
چطور چرت و پرت بودن WD رو به Unity ربط دادی نمی دونم:|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
خوب این خبر بدیه یه جورایی میتونستن برای مثال عنوان های شماره دار بسازن اینجوری باشه شاید دیگه AC Black Flag 2 هیچ وقت ساخته نشه .:|

الان AC:R همین AC IV : BF II میباشد دیگه! :D
قبلا شماره دار اینجوری نبود اما از نظر داستانی سه گانه ی اتزیو رو داشتیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر