با توجه به کنفرانس ماکروسافت در E3 ایا شما kinect را میخرید

با توجه به نمایش kinect در E3 ایا شما kinect را میخرید

• بله

رای‌ها: 138 58.7%
  • خیر

رای‌ها: 54 23.0%
  • هنوز تصمیم نگرفتم

رای‌ها: 43 18.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    235

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدارم اخه تو فکر مردم ُ نمی کنی ؟ این با این همه وزن مثلا چه جوری میخواد Lets Dance ُ بازی کنه ؟ :D

حالا جدا از بازی به نظرم برای Multimedia خیلی جالبه ! مثلا اون کنترل با صدا که یه جا بشینید و از داشبورد زیبای 360 لذت ببرید!

اتفاقا همون رو باید بازی کنه :D
این که فقط ایستاده باهاش میشه کار کرد یه مقدار عذاب آوره... :-s

ولی کُلا این دستگاه توی رونق گرفتن قسمت Multimedia کنسول XBox 360 خیلی تاثیر داره! b-)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اتفاقا همون رو باید بازی کنه :D
این که فقط ایستاده باهاش میشه کار کرد یه مقدار عذاب آوره... :-s

ولی کُلا این دستگاه توی رونق گرفتن قسمت Multimedia کنسول XBox 360 خیلی تاثیر داره! b-)
اون که تکذیب شد توسط اارون گرینبرگ ِخپل:D!فقط بازی های ایستاده رو باید ایستاده بازی کرد!

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
اگه واقعاً 150 دلار باشه اصلاً ارزش خرید نداره، ولی اگر مثل Move دوروبر 50 دلار باشه خوبه. واقعاً ماکروسافت اشتباه می‌کنه اگر 150 دلار Kinect رو قیمت‌گذاری کنه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اگه واقعاً 150 دلار باشه اصلاً ارزش خرید نداره، ولی اگر مثل Move دوروبر 50 دلار باشه خوبه. واقعاً ماکروسافت اشتباه می‌کنه اگر 150 دلار Kinect رو قیمت‌گذاری کنه.
اتفاقا به احتمال زیاد همون 150 دلاره، آمازون هم 150 دلار زده تو سایتش.

بابا مگه گیم پده که 50 دلار باشه؟:D دوربین به این پیشرفتگی انتظار داشتید 50 دلار باشه؟! تازه مایکروسافت پردازشگرش هم برداشته و عمل پردازش رو گذاشته به عهده CPU خود کنسول، وگرنه معلوم نیست چقدر میشد...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا

من كه تو همين بي سي خوندم يه مدلش حدوده 130دلار و ديگري حدوده 190 دلاره ...

البته بياد ايران مشتي يه حالي به قيمتش ميدن ! ولي اين 150 دلار از كجا اومده ؟!

----------------

حالا جواب نظرسنجي : والا موندم "كنسول وي" بخرم يا "كينكت مايكرو سافت" ! چون با چيزايي كه من ديدم

با وي تفاوتي نداره ! - تازه "وي" سابقش تو اين سيستم خيلي بيشتره ...

به گزينه 3راي ميدم - چون كينكت هنوز امتحان خودش رو بين گيمرها هم پس نداده ...

-------------------

ويرايش : با توجه به راي ها : ماشالله تو بي سي چقدر مايه دار داريم !... 106نفر تا الان ميخرن - ركورد خوبيه !!

حالا بياد تو بازار همه از قيمتش واا ميرنا !...

آخرین ویرایش:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
من 100 در صد ميخرم, نه به خاطر بازي هايي مثل Kinect sport و ... البته فك كنم فعلا اينطوريه بازي هاي هاردكورم فك كنم تا چند وقت ديگه به نحوي بشه يه كاريش كرد ولي در كل شايد زياد به خاطر بازي كردن باهاش نباشه :d

در كل چيز يونيكي هست و منم چيزهاي منحصر به فرد رو دوست دارم ...

واقعا انتظار نداريد كه 50 دلار باشه !!؟؟

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
اتفاقا به احتمال زیاد همون 150 دلاره، آمازون هم 150 دلار زده تو سایتش.

بابا مگه گیم پده که 50 دلار باشه؟:D دوربین به این پیشرفتگی انتظار داشتید 50 دلار باشه؟! تازه مایکروسافت پردازشگرش هم برداشته و عمل پردازش رو گذاشته به عهده CPU خود کنسول، وگرنه معلوم نیست چقدر میشد...
مطمئن باشید تولید این دستگاه برای ماکروسافت 50 دلارم هزینه بر نمی‌داره، کلاً باید قبول کنیم و همه هم می‌دونیم که چقدر ماکروسافت انحصار طلب و گرون فروش هست هنوزم میشه از قیمت‌های عجیب و بالای قطعات جانبیش مثل هارداش این مسئله رو پی برد در مورد Kinect هم قضیه متفاوت نیست، البته من نمی‌دونم سیاست‌های ماکروسافت در این زمینه‌ها چیه ولی در هر صورت مشخصاً به نفع مشتری نیست و بخاطر این قیمت ماکروسافت بخشی بزرگی از مشتریاش رو از دست میده چون گروه بزرگی مخصوصاً بازی‌بازهای حرفه‌ای‌تر هنوزم در مورد این دستگاه مطمئن نیستن در هر صورت برای بازی‌های گنده و درست‌حسابی بنظر move و با دقت زیادش بهتر جواب میده و استفاده‌هایی میشه ازش کرد که با Kinect یا Wii Mote نمیشه اون کارها رو انجام داد (و البته بلعکس).
اینم باید در نظر بگیرید که با این افت قیمت‌های نسل قبل قراره Arcade به قیمت 150 دلار به فروش برسه، حالا واقعاً جالب نیست قیمت یه دستگاه جانبی مثل Kinect اندازه قیمت خود کنسول باشه! به نظر من که خیلی گرونه.
بازم باید دید ماکروسافت باندل xbox360 + Kinect رو با چه قیمتی عرضه می‌کنه!

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
والا اين قيمت پري اوردر آمازونو ديدم كه 149 دلاره تو دو راهي گير كردم . حالا بذار بياد تو ايران قيمت دو برابر ميشه .( فعلا كه تحريميم اما خوب فكر كنم اينا رو بشه اوورد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر