با توجه به کنفرانس ماکروسافت در E3 ایا شما kinect را میخرید

با توجه به نمایش kinect در E3 ایا شما kinect را میخرید

• بله

رای‌ها: 138 58.7%
  • خیر

رای‌ها: 54 23.0%
  • هنوز تصمیم نگرفتم

رای‌ها: 43 18.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    235

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
بیشتر برای بچه هاست تا HardCore ها !

اگه بازی HardCore براش نیاد به اینی که الان هست 30 تومن هم نمیدم .

sbrzamani

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1
کینکت

کینکتو من که میخرم ولی ترو خدا یکی به من بگه که کینکت رو دستگاههای ارکیدم جواب میده که پورتشو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
نه به من نمیاد

25 سالمه! رفیقای من همه زن گرفتن حالا من بیام جلو 360 بالا پایین بپرم ؟ :D اونم 90 کیلو وزن :))

پ ن : امین تو بگیر میام خونتون بازی اوه یادم نبود توم دیگه سرت رفته تو زندگی :d

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
خیلی خوشحالم که شب کنفرانس مایکرو قیمت کینکت رو اعلام نکرد :> قیمت move خیلی خوب و ارزونه و مطمئنا مایکرو واسه رقابت باهاش قیمت رو میاره پایین که سودش مستقیما به ما میرسه....
من حتما میگیرمش! واسه fun عالیه...
من نمیدونم تو با 180 پوند وزن چه جوری میخوای با Kinect بازی کنی ؟! اصلا با چه رویی چه بازیی میخوای انجام بدی ؟ :D بابا اعتماد به نفس هم حدی داره، پنکه بازی هم همینطور :D

من جدی میخواستم از این 360 جدیدا بخرم ولی این 3DS لامصب دلمو برد :( Limited Edition ِ این نامرد GT5 هم هست ! حرکت سونی هم هست :D امین چیکار کنم ؟ یه بلاگ بزنم ننه من غریبم بازی در بایرم دو سوت پول یه 360 با Kinect جور شه ؟ :D

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من نمیدونم تو با 180 پوند وزن چه جوری میخوای با Kinect بازی کنی ؟! اصلا با چه رویی چه بازیی میخوای انجام بدی ؟ :D بابا اعتماد به نفس هم حدی داره، پنکه بازی هم همینطور :D

من جدی میخواستم از این 360 جدیدا بخرم ولی این 3DS لامصب دلمو برد :( Limited Edition ِ این نامرد GT5 هم هست ! حرکت سونی هم هست :D امین چیکار کنم ؟ یه بلاگ بزنم ننه من غریبم بازی در بایرم دو سوت پول یه 360 با Kinect جور شه ؟ :D

حالا وزنش قرار هست چه تاثیر منفی بذاره؟
اتفاقا برای تحرک خیلی خوبه...
برای افرادی که ورزش نمی کنن،خودش یه نوع ورزشه...
---
من Kinect رو می خرم،هم به دلایل بالا،هم به این دلیل که برخلاف نظرات بعضی ها به نظرم انجام بازی ها لذت بخش تر میشه و مطمئنا بازی های زیادی هم براش خواهد اومد.

• Like
Reactions: Arman210

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
با توجه به کنفرانس پارسال آره امسال نه
ولی کلا MS زیاد casual نبوده بازی هاش تا حالا ولی حتما می خرمش به خاطر Milo و Fable III.

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
حالا وزنش قرار هست چه تاثیر منفی بذاره؟
اتفاقا برای تحرک خیلی خوبه...
برای افرادی که ورزش نمی کنن،خودش یه نوع ورزشه...
---
من Kinect رو می خرم،هم به دلایل بالا،هم به این دلیل که برخلاف نظرات بعضی ها به نظرم انجام بازی ها لذت بخش تر میشه و مطمئنا بازی های زیادی هم براش خواهد اومد.
پدارم اخه تو فکر مردم ُ نمی کنی ؟ این با این همه وزن مثلا چه جوری میخواد Lets Dance ُ بازی کنه ؟ :D

حالا جدا از بازی به نظرم برای Multimedia خیلی جالبه ! مثلا اون کنترل با صدا که یه جا بشینید و از داشبورد زیبای 360 لذت ببرید!

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
شماها چه مشکلی با بازی casual دارین خدایی چه بازیی بیشتر از Rayman Ravin' Rabbids با 3 نفر دیگه می چسبه؟ البته نذارین پایه fanboy بازی Move هم casual داره.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
من نمیدونم تو با 180 پوند وزن چه جوری میخوای با Kinect بازی کنی ؟! اصلا با چه رویی چه بازیی میخوای انجام بدی ؟ :biggrin1: بابا اعتماد به نفس هم حدی داره، پنکه بازی هم همینطور :biggrin1:

من جدی میخواستم از این 360 جدیدا بخرم ولی این 3DS لامصب دلمو برد :( Limited Edition ِ این نامرد GT5 هم هست ! حرکت سونی هم هست :biggrin1: امین چیکار کنم ؟ یه بلاگ بزنم ننه من غریبم بازی در بایرم دو سوت پول یه 360 با Kinect جور شه ؟ :biggrin1:
:D! همون طور که تو بازی میکنی:D نه اینکه خیلی مانکن تشریف داری تو:D!!
ابسال جان گدایی اینترنتی؟:D والا من کاری با بازی های دیگه ندارم ولی خدایی این کینکت یه جوریه که حتما میخوام تجربش کنم! بالاخره جدیده و حس کنجکاویه زیادی دارم بعدش کار کردن باهاش حس تو فیلم تخیلی رو میده همین که میگی پلی استپ اینا :D

امین باید قول بعدی بعدا با هم تو لایو dance central بازی کنیم:biggrin1:=))

دارمت:D!

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بستگی به قیمت داره ! چون من اصلا با کژوال گیم ها مشکل ندارم خیلی هم دوست دارم میشینیم با خانواده بازی میکنیم ! اگر همون 60 70 باشه آره اما اگر 170 و اینا که میگن باشن نه !

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
مطمئنا خواهم خرید.همین که با صدا میشه منو ها و ابزرار رو کنترل کرد به قیمتش میارزه و بمرور بازیهای جالبی هم براش خواهد اومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر