بالاخره نسخه جدید NFS با پسوند Heat لو رفت!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بالاخره پس از کش و قوس های فراوان جدیدترین نسخه سری بازیهای محبوب ریسینگ Need For Speed با پسوند Heat معرفی شد.

تریلر رونمایی بازی: یوتیوب

Need For Speed Heat
توسعه دهنده : استدیو گاست گیمز
ناشر: EA
ژانر: ریسینگ ارکد
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: 17 آبان ماه 1398
پلتفرم ها: PC، Xbox One و PS4

https___media.contentapi.ea.com_content_dam_need-for-speed_nfs-heat_images_2019_08_nsfh-hero-l...jpg

اطلاعات گیمپلی بازی:

• جهان باز (شب)
• داستانی جدی و تاریك تر
• این نسخه از بازی پایه ساخت عناوین آینده سری خواهد بود
• بازی تلفیقی از ریبوت ٢٠١٥ و Rivals خواهد بود
• همواره آنلاین نیست
• سیستم قبلی ترمز گرفتن برای دریفت كشیدن بازگشته و البته بسیار بهتر و واكنش پذیر تر
• همانند نسخه ٢٠١٥ شاهد ارتقا سطح و باز كردن آیتم های بیشتر شخصی سازی خواهیم بود
• اسپید كارت (Speed Card) ها كاملا از بازی حذف شده اند
• مراحل Off Road در بازی حضور ندارد
• گرافیك بازی از Payback بهتر شده است و در سطح ٢٠١٥ می باشد. خیسی سطح جاده، انعكاس نور و دیگر موارد ارتقا یافته است
• چرخه روز و شب در بازی وجود ندارد و زمان براساس نوع مسابقات تعیین می شود
• باران در بازی وجود دارد
• تعقیب و گریز های پلیس در حالت عادی همانند نسخه های كلاسیك این سری حضور دارد و حتی هلیکوپتر خارج از مسابقات دنبال شما می آید
• نشانگر آسیب وارده به خودرو و همچنین پمپ بنزین ها از Rivals بازگشته است
• مسابقات قانونی درون پیست همانند Pro Street حضور خواهد داشت
• تجربه بازی بیشتر حالت غیرخطی گرفته است
• عملكرد نیتروژن در بازی چیزی بین نسخه ٢٠١٥ و Rivals می باشد
• مراحل Heat در بازی به نوعی كلاسیك و در دهه ٨٠ میلادی دنبال می شوند
• مسابقات قانونی داخل پیست در روز روشن همانند نسخه Pro Street در بازی وجود دارد

photo_۲۰۱۹-۰۸-۱۴_۱۰-۳۰-۳۳ (3).jpg photo_۲۰۱۹-۰۸-۱۴_۱۰-۳۰-۳۳.jpg

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
خیلی خوشحال شدم ازینکه به جز من هم کسایی هستن که run و واقعا دوست داشته باشن:D من عاشقش بودم!
فکر کنم تنها nfs بود که تمام لوکیشن هاش واقعی بود و بازی وسعت بسیار زیادی داشت حیف که open world نبود و دسترسیش محدود بود
خط داستانی و دزد و پلیس بازیش خیلی باحال بود امیدوارم اینم خوب ازآب دربیاد
Nfs run تو سبک trip مانند بود که من خیلی خوشم میاد و باید از شرق امریکا به غرب امریکا میرفتیم (یا بلعکس یادم نمیاد :D) که همین باعث میشد بازی تنوع محیطی خیلی خوبی داشته و از طرفی ضرب اهنگ بازی هم پرهیجان جلو بره.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
Nfs run تو سبک trip مانند بود که من خیلی خوشم میاد و باید از شرق امریکا به غرب امریکا میرفتیم (یا بلعکس یادم نمیاد :D) که همین باعث میشد بازی تنوع محیطی خیلی خوبی داشته و از طرفی ضرب اهنگ بازی هم پرهیجان جلو بره.
اون مسابقه هیجان انگیز تو جاده برفی از ریزش کوه تا خاموش شدن چراغای تونل:D هیجوقت یادم نمیره
مسابقات تو وگاس بعدش تو صحرا تنوع بی نظیری داشت حیف خیلی کوتاه بود بازی
مسابقه آخرم میزد : RUN FOR YOUR LIFE :D و دیگر هیج...

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
یادمه اون زمان Run رو گرفتم موقع اومدنش رو 360 (دیسک 3 تومن بود دیگه! :D) بعد نقداش اومد و گذاشتمش کنار. یه روز جمعه، تابستون سال بعدش (!)، داشتم از بی بازی‌ای میمردم، با بی حوصلگی تمام گذاشتمش توی دستگاه و 6 ساعت بعدش به خودم اومدم و دیدم تموم شده:D. واقعا یکی از guilty pleasure های تمام دورانمه.
گرافیک اون موقعش خوب بود، pacing بازی خوب بود، اون وسط QTE هم به هیجان بازی کمک کرده بود. خلاصه خیلی حال داد :D

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
اینم. چنگی به دل نمیزنه
یکبار بشینن underground 2 ریبوت کنن ملت حالشو ببرن
من به شخصه بهترین ارکیدی که بازی کردم فورزا ۱ بود
از سال ۲۰۱۵ دارن دائم یه بازیو جلا میدن ولی بازم به دل نمی شینه

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
حیف این عنوان که اینقدر نابودش کردن، کجاس اون اندرگرند و کربن ~X(
واقعا EA قدر این IP رو ندونست می تونست یکی از خاطره انگیز ترین های دنیای گیمینگ باشه ولی شده موش آزمایشگاهی :-q

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
کاملا مشخصه که ایده کم آوردن، 2015 کمی امیدوار شدم که دارن بروز تر کار میکنن ولی باز همون فرمول تکراری برای 3 نسل پیش.
کاملا مشخصه بودجه استودیو در چه حدی هست، زمانی هم که در اختیارش میزارن کمتر.
ما بیخود انتظار معجزه داریم.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
چ فیزیک داغونی داره بازی ماشین ها موقع حرکت انگار پره کاه برخورد ها چقدر بده با هم رو این موارد باید کار کنن یک مشکلی که بازی های ریسینگ تو نسل فعلی داشتن که صدرصد نسل بعد حل میسه همین خلوت بودن و عدم وجود ماشین های زیاد هست که تو ذوق میزد تو اکثر عناوین OW

• Like
Reactions: Subject 16

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
114162
تویوتا اعلام کرد که در نید فور اسپید هیت نخواهد بود بدلیل اینکه نمیخوان سرعت غیر مجاز در خیابان رو تبلیغ کنن، اونوقت تو فیلم سریعو خشن میان :)) جواب رو :))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ali Venom

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
ماشین هاش مثل تانک میمونن:D
نمیدونم منظورت از تشبیه ماشینها به تانک، تخریبی که بجا میزارن بود یا مدل رانندگی اونها.

اگه منظورت مدل رانندگی هست باید بگم آفرین بهترین تعریفی که میشه از مدل رانندگی ماشینها داشت همینه.
ایئ مدل رانندگی و سنگینی بیش از حد ماشین تو پیچ ها بعد اینکه EA بزور فراستبایت زد تو سر استودیوهای خودش ، وارد بازی شده و اصلا بیخیال هم نمیشن.
برای من عجیبه که چرا انجین بازی میتونه حکم تعییین کننده تو این مورد داشته باشه چرا که اصلا بیربط هست ولی اگه مرور کنیم Run هم که خود Black Box با فراستبایت ساخت همین مشکل داشت.
اما بعد اون NFS MW 2012 اومد که با انجین داخلی خود Criterion ساخته شد که فوق العاده عالی بود.

حالا یا مسئول طراحی مدل رانندگی و تیم فیزیک بازی از بلک باکس اومدن تو Ghost Games یا مشکل از انجین هست و یا چیز دیگه، من اصلا با NFSهای که با فراستبایت ساخته شدن نمیتونم ارتباط برقرار کنم.
مهمترین دلیل هم مدل رانندگی فوق العاده نچسب بازی هست،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر