بالاخره نسخه جدید NFS با پسوند Heat لو رفت!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بالاخره پس از کش و قوس های فراوان جدیدترین نسخه سری بازیهای محبوب ریسینگ Need For Speed با پسوند Heat معرفی شد.

تریلر رونمایی بازی: یوتیوب

Need For Speed Heat
توسعه دهنده : استدیو گاست گیمز
ناشر: EA
ژانر: ریسینگ ارکد
مد ها: تک و چند نفره
تاریخ عرضه: 17 آبان ماه 1398
پلتفرم ها: PC، Xbox One و PS4

https___media.contentapi.ea.com_content_dam_need-for-speed_nfs-heat_images_2019_08_nsfh-hero-l...jpg

اطلاعات گیمپلی بازی:

• جهان باز (شب)
• داستانی جدی و تاریك تر
• این نسخه از بازی پایه ساخت عناوین آینده سری خواهد بود
• بازی تلفیقی از ریبوت ٢٠١٥ و Rivals خواهد بود
• همواره آنلاین نیست
• سیستم قبلی ترمز گرفتن برای دریفت كشیدن بازگشته و البته بسیار بهتر و واكنش پذیر تر
• همانند نسخه ٢٠١٥ شاهد ارتقا سطح و باز كردن آیتم های بیشتر شخصی سازی خواهیم بود
• اسپید كارت (Speed Card) ها كاملا از بازی حذف شده اند
• مراحل Off Road در بازی حضور ندارد
• گرافیك بازی از Payback بهتر شده است و در سطح ٢٠١٥ می باشد. خیسی سطح جاده، انعكاس نور و دیگر موارد ارتقا یافته است
• چرخه روز و شب در بازی وجود ندارد و زمان براساس نوع مسابقات تعیین می شود
• باران در بازی وجود دارد
• تعقیب و گریز های پلیس در حالت عادی همانند نسخه های كلاسیك این سری حضور دارد و حتی هلیکوپتر خارج از مسابقات دنبال شما می آید
• نشانگر آسیب وارده به خودرو و همچنین پمپ بنزین ها از Rivals بازگشته است
• مسابقات قانونی درون پیست همانند Pro Street حضور خواهد داشت
• تجربه بازی بیشتر حالت غیرخطی گرفته است
• عملكرد نیتروژن در بازی چیزی بین نسخه ٢٠١٥ و Rivals می باشد
• مراحل Heat در بازی به نوعی كلاسیك و در دهه ٨٠ میلادی دنبال می شوند
• مسابقات قانونی داخل پیست در روز روشن همانند نسخه Pro Street در بازی وجود دارد

photo_۲۰۱۹-۰۸-۱۴_۱۰-۳۰-۳۳ (3).jpg photo_۲۰۱۹-۰۸-۱۴_۱۰-۳۰-۳۳.jpg

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
هیچ کدوم اینا underground 1 نمی شه یعنی حتی اکثر دخترا هم بازیش کردن هنوز اهنگ منوش توی ذهنمه رام دام دام دام :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
مدت هاست با بازی های ریسینگ زیاد ارتباط برقرار نمیکنم اما به هر صورت از این nfs خوشم اومد به چند دلیل. اول اینکه از این محیط های خارج از شهری ، افرودی و الخ که اصلا به دی ان ای nfs نمیخوره خارج شده و تمرکز اومده روی محیط های شهری ، خیابون ها و کوچه های پر پیچو خمو اینا. دوم اینکه داستان داره بازی!:-" بله میدونم داستان مهم نیست برای بازی های ریسینگ ولی چاشنی خیلی خوبیه و جذابیت بازی رو برای من حداقل خیلی بالاتر میبره به این صورت که بنظرم nfs run از خوب های سری هست و نمیدونم چرا اینهمه ازش ایراد میگیرن! در ادامه فضای نئونی ، شب ، پارتی های شبانه ، پلیس ها و غیره هم هستن و البته امیدوارم به اندازه کافی پلنگ ملنگ ها هم وسط کات سین های بازی دلبری کنن که اتمام حجتی باشه بر برگشت به ریشه ها! :D دیگه نمیدونم ادم از nfs چه انتظاره داره همینه دیگه! فقط میمونه هندلینگ ماشینا که باید دید چجوری درش میارن.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مدت هاست با بازی های ریسینگ زیاد ارتباط برقرار نمیکنم اما به هر صورت از این nfs خوشم اومد به چند دلیل. اول اینکه از این محیط های خارج از شهری ، افرودی و الخ که اصلا به دی ان ای nfs نمیخوره خارج شده و تمرکز اومده روی محیط های شهری ، خیابون ها و کوچه های پر پیچو خمو اینا. دوم اینکه داستان داره بازی!:-" بله میدونم داستان مهم نیست برای بازی های ریسینگ ولی چاشنی خیلی خوبیه و جذابیت بازی رو برای من حداقل خیلی بالاتر میبره به این صورت که بنظرم nfs run از خوب های سری هست و نمیدونم چرا اینهمه ازش ایراد میگیرن! در ادامه فضای نئونی ، شب ، پارتی های شبانه ، پلیس ها و غیره هم هستن و البته امیدوارم به اندازه کافی پلنگ ملنگ ها هم وسط کات سین های بازی دلبری کنن که اتمام حجتی باشه بر برگشت به ریشه ها! :D دیگه نمیدونم ادم از nfs چه انتظاره داره همینه دیگه! فقط میمونه هندلینگ ماشینا که باید دید چجوری درش میارن.

من تجربه ای که از the run به یاد دارم یک ریسینگ ارکد خیلی کوتاه بود که نقشه بازی هم جهان باز نبود و مسابقات خارج از بخش داستانی رو باید مثل ریسینگ های شبیه ساز از داخل منو انتخاب میکردی. یعنی برگشته بود به دوران underground 1

ولی درباره اینکه بازی داستان داشته باشه موافقم و یک وجه تمایزی با باقی ریسینگ های داخل بازار به وجود میاره. و حکم یک امتیاز مثبت رو داره. ولی خب مشکل گاست گیمز و کلا باقی ریسینگ سازها (ارکد) اینکه از لحاظ سطح فنی و هسته گیمپلی خیلی خیلی فاصله گرفتند با هرایزن

کیفیت سطح اسفالت با FH2 روی کنسول پایه X1 هم قابل قیاس نیست

Untitled.png

در کل من باتوجه به هایپ کنترل شده ام، بدم نیامد از بازی :D ولی یکم یمت شصت دلاری اذیت میکنه و مثلا روز اول روی Ea access بود خوشحال میشدم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
نمیدونم چرا شدید منو یاد undercover انداخت تریلر ! :D اون زاویه به تصویر کشیدن ساختمونا و اتمسفر شهر و ... .
تا اومدن گیم پلی نمیشه قضاوت صد در صدی داشت ، ولی منو که آن چنان ترغیب نکرد ! متاسفانه این عزیزان از nfs 2015 کلا فرانچایز رو از ریشه هاش خارج کردن ... حالا یه هفته باید صبر کرد دید چیه بالاخره این گیم . ولی مثل روز برام روشنه ea دیگه به نفع پلیرا کاری انجام نمیده .

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
تریلرش بد نبود با توجه به اطلاعاتی که ازش منتشر شده بازم چیز کاملی نیست متاسفانه.
ترجیح میدادم چرخه شبانه روز و آب و هوای متغیر داشته باشه به اضافه نقشه جهان باز بزرگی که ازش انتظار میره.
حالت داستانی هم برای این مجموعه تبدیل به یه سنت شده و خیلی ها ازش استقبال میکنن اگر چیز بدردبخوری باشه.
مسابقه با باس های خفن و هیجان انگیز رو همه میپسندن :D
از لحاظ گرافیکی هم فکر میکنم در حد nfs 2015 ارتقا یافتست! حداقل ازین لحاظ خوب بنظر میرسه.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
من تجربه ای که از the run به یاد دارم یک ریسینگ ارکد خیلی کوتاه بود که نقشه بازی هم جهان باز نبود و مسابقات خارج از بخش داستانی رو باید مثل ریسینگ های شبیه ساز از داخل منو انتخاب میکردی. یعنی برگشته بود به دوران underground 1

ولی درباره اینکه بازی داستان داشته باشه موافقم و یک وجه تمایزی با باقی ریسینگ های داخل بازار به وجود میاره. و حکم یک امتیاز مثبت رو داره. ولی خب مشکل گاست گیمز و کلا باقی ریسینگ سازها (ارکد) اینکه از لحاظ سطح فنی و هسته گیمپلی خیلی خیلی فاصله گرفتند با هرایزن

کیفیت سطح اسفالت با FH2 روی کنسول پایه X1 هم قابل قیاس نیست

View attachment 113341

در کل من باتوجه به هایپ کنترل شده ام، بدم نیامد از بازی :D ولی یکم یمت شصت دلاری اذیت میکنه و مثلا روز اول روی Ea access بود خوشحال میشدم
Nfs run بنظر من یه تنوع خیلی خوبی بود برای سری و بخش داستانی بازی جور درومده بود با بازی که برای اولین بار بصورت جدی وارد سری شد و حتی بخش هایی بودند که کنترل راننده ماشین رو بصورت qte بدست میگرفتیم و برام خیلی جذابیت داشت.
از اینکه بگذریم بنظرم کلا نباید سری nfs رو با هرایزن مقایسه کرد. هرچند که اواخر سعی کرد هم رقیب هرایزن بشه ولی ماهیت سری nfs مسابقات خیابونی و غیرقانونیه که نسبت به هرایزن سبکو سیاق خیلی ارکید تری داره. به همین خاطر خوشحالم که این نسخه دوباره برگشته به اون فضای ارکیدو ، نئونیو شبیه نسخه های کلاسیکش بیشتره (البته تم بازی ادمو یاد vice city میندازه :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
Nfs run بنظر من یه تنوع خیلی خوبی بود برای سری و بخش داستانی بازی جور درومده بود با بازی که برای اولین بار بصورت جدی وارد سری شد و حتی بخش هایی بودند که کنترل راننده ماشین رو بصورت qte بدست میگرفتیم و برام خیلی جذابیت داشت.
از اینکه بگذریم بنظرم کلا نباید سری nfs رو با هرایزن مقایسه کرد. هرچند که اواخر سعی کرد هم رقیب هرایزن بشه ولی ماهیت سری nfs مسابقات خیابونی و غیرقانونیه که نسبت به هرایزن سبکو سیاق خیلی ارکید تری داره. به همین خاطر خوشحالم که این نسخه دوباره برگشته به اون فضای ارکیدو ، نئونیو شبیه نسخه های کلاسیکش بیشتره (البته تم بازی ادمو یاد vice city میندازه :D

دقیقا منم به خاطر این مورد heat رو نسبتا پسند کردم، برخلاف پی بک که یک کلون خیلی خیلی ضعیف از هرایزن بود. ولی خب بازم مقایسه های رو در رو و فنی همچنان باقی میمونه

درباره run هم درست میگی ولی خب بازه زمانی عرضه بازی مهم بود، چون سال قبلش nfs shift یک نسخه شبیه ساز منتشر شده بود و باز سال بعد nfs shift 2 منتشر شد! رسما اون بازه زمانی از الان هم به نظرم برای nfs بازها بدتر بود. برای همینم MW2012 با اینکه بازی خیلی بی روحی بود ولی به صورت گسترده ازش استقابل شد

• Like
Reactions: stanley

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
خیلی خوشحال شدم ازینکه به جز من هم کسایی هستن که run و واقعا دوست داشته باشن:D من عاشقش بودم!
فکر کنم تنها nfs بود که تمام لوکیشن هاش واقعی بود و بازی وسعت بسیار زیادی داشت حیف که open world نبود و دسترسیش محدود بود
خط داستانی و دزد و پلیس بازیش خیلی باحال بود امیدوارم اینم خوب ازآب دربیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر