بالاترین gamerscore در ایران مال کیست ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آقای barbieri که 161823 تا GS داره .:cheesygri

230 تا بازی داره . :eek:

که توانسته فقط 139 تای اونو به پایان برسونه .:cheesygri

یعنی اون تونسته از هر بازی فقط 730 تا Gamerscore بگیره .:laughing:

این هم Gamertag آقای / خانم : barberie

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من این سوال رو درhttp://bazicenter.com/forums/showthread.php?t=1335&page=69 پرسیدم کسی جوابم رو نداد .

من یه Gamertag قبلا داشتم .

و همه ی Gamerscore هام تو اونه .

حالا یه TAG دیگه ساختم .

راهی برای کپی کردن gamerscore & achievment هست یا نه ؟

ممنون

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
آقا کسی تا حالا تونسته تو BurnOut : Revenge یه Achievment آزاد کنه!
من Rank 9 رو هم رد کردم! رانکم Assassin هست و دارم به رانک 10 می رسم که رانک آخر هست!
تا دلتون بخواد Signature آزاد کردم و انواع و اقسام Takedown هم انجام دادم ولی تا حالا فقط یکی آزاد کزدم :sick: که مربوط میشه به بازی آنلاین که به اسم Server Surfer که باید یه مسابقه آنلاین رو به اتمام برسونی!
دیگه دارم کلافه می شم! :sick: آخه بازی داره تموم میشه ولی Achievment آزاد نکردم!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من Rank 9 رو هم رد کردم! رانکم Assassin هست و دارم به رانک 10 می رسم که رانک آخر هست!
تا دلتون بخواد Signature آزاد کردم و انواع و اقسام Takedown هم انجام دادم ولی تا حالا فقط یکی آزاد کزدم :sick: که مربوط میشه به بازی آنلاین که به اسم Server Surfer که باید یه مسابقه آنلاین رو به اتمام برسونی!
دیگه دارم کلافه می شم! :sick: آخه بازی داره تموم میشه ولی Achievment آزاد نکردم!
شاید ییهمو 700 , 800 تا بده .

نه ؟

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
تا دلتون بخواد Signature آزاد کردم و انواع و اقسام Takedown هم انجام دادم ولی تا حالا فقط یکی آزاد کزدم که مربوط میشه به بازی آنلاین که به اسم Server Surfer که باید یه مسابقه آنلاین رو به اتمام برسونی!
دیگه دارم کلافه می شم! آخه بازی داره تموم میشه ولی Achievment آزاد نکردم!
نمی دونم مشکلت چیه فرزاد(؟) مگه لیست Achievement ها رو نگاه نمی کنی ؟ چند تا از Achivement های راحت :
Road Warrior (25) Get 1,000 Takedowns.
Takedowns Galore (20) Get 250 Takedowns.
Start Something Ugly (5) Takedown someone online.
Not Harmless (10) Get all Perfects in the Harmless Rank.
کلا بیشترش با تموم کردن Event ها تو Rank های مختلف باز میشه
این بازی در کل درجه سختی Achievement هاش بالاست;)
-------------------------------------------
من 15 بازی 6480 GS
بنظرم استفاده از GS فقط برای ایجاد حس رقابت کافی نیست مثلا می تونن برای هر 10000 اسکور 1000 یا 500 تا MS Point پوینت بدن
بهترین کار اینه که یه واحد دیگه مثل Live Point بزارن که از راه همون هر 10000 GS بدست بیاد که با اون بشه Patch\Extras ,GamerPic,Theme خرید اینجوری انگیزه واسه جمع کردن اسکور بیشتر میشه چون الان فرض کنین با این وضعیت کی حاضره پوینت های با ارزشش رو صرف یه Gamer Pic بکنه؟ من که نیستم
نظر شما چیه؟
یکی باید این طرح رو با MS مطرح کنه:)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یکی باید این طرح رو با MS مطرح کنه
حتما هم مایکروسافت قبول میکنه چیزی که به نفعش نباشه:laughing:
آقا تو بازیه هیلو2 pc هم achievement هست اونوقت چجوریه؟:cheesygri

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اچيومنت ماله بازي هاي xbox360 هست منظورم اين بود فكر نكنم واسه بازي halo 2 كه ماله xbox هست اچيومنتي باشه;)
نه امین ورژنه pc ش رو میگم!
آخه ازم product key میخواد بعدش که نمیدم میگه شما به لایو وارد نشدید در نتیجه achievement اتون سیو نمیشه

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
برای هر 10000 اسکور 1000 یا 500 تا MS Point پوینت بدن
اينطوري اين يارو كه 161.000 تا پويت داره بايد تقريبا 16.000 تا پوينت از ماكرو بگيره كه ميشه حدود 200 دلار ضرر براي ماكروسافت ... به نظرت پيتر مور همچين ريسكي مي كنه ؟;)
-----
من فكر كنم اين يارو كه 260 تا بازي داره پسر خاله ي پيتر مور يا داداشه بيل گيتسه ... اگه به قانون كپي رايت تو فرانسه توجه كنيد 230 تا بازي براي يارو در اومده 13.570 دلار كه مي شه 12.620.000 تومان ... من كه مي گم اين يارو يه نسبتي با بكسه ماكرو يا EA يي چيزي داره:laughing:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من فکر کنم این یارو ها تهیه کننده ی بازی ها هستن و میخوان محصول نهایی رو امتحان کنند میان اچیومنت هارو باز میکنن(البته یکم دور از انتظاره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر