باغ مخفي، چتر نجات و ... در Shadow of the colossus

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
کیوان میبینی کپی رایت رو؟ لذت ببر! امروز بازی رو بر حسب اتفاق توی نماینگی دیدم! غفلت نکردم و خریدمش! فریم ریتش هم خوبه...رو 58 به بالا هستش...اما جالب اینجاست که انحصار تو کار ایران نداریم :D خدا این T20 یا همون تکین بیست رو برای اسلام نگه دارد!

ROFL... سایه غول پیکر! این شرکت های عزیز از این کارها زیاد میکنن، با emulator بازی رو برای PC پابلیش میکنن lol

این ها غول هایی هستند که از بازی حذف شدند، غول مخفی وجود نداره :D

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
این ها غول هایی هستند که از بازی حذف شدند، غول مخفی وجود نداره :D
بعضی ازین غولهای محذوف طراحی به مراتب هنری تری دارن نسبت به اونایی که تو بازی وجود داشتن ! مثلا اونی که شبیه تیراناسیروسه ! پسر عجب چیزیه !
حیف که PS2م به فنا رفته ور نه یدور دیگه قول کشی میکردیم...!
بابت عکسا ممنون...

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
ولی من توی نت خونده بودم که یک سکرت گاردن هست کیوان...جریانش چیه؟ مگر نمیجنگه با این اراذل؟

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
دوستان عزیز یه سوالی داشتم تو رو خدا بهم پاسخ بدید؛
میدونم که شایعات این بازی زیاده و تقریبا هیچکدومش حقیقت نداره، اما من در یک سایت معتبر دیدم که گفته شده بود این بازی یک پایان جایگزین (alternate ending) داره!
بدین ترتیب که قبل از اینکه به سراغ آخرین قول بروید، به باغ بالای معبد رفته و کل میوه های اون رو میخورید تا خون و استقامت شما به حداقل برسه، سپس به سراغ غول آخر میروید و با همون خون و استقامت کم اون رو شکست میدید، و در هنگامی که در معبد تبدیل به غول DORMIN شدید اجازه میدید که سربازان به شما تیر اندازی کنن و با توجه به اینکه خون شما بسیار کمه کشته میشید و پایان دیگری رو شاهد خواهید بود! این لینک پایان جایگزین بازی (alternate ending) رو تایید کرده:
Shadow Of The Colossus cheats, codes, hints, FAQs: Sony PlayStation2
این تئوری کاملا عملی به نظر میرسه! من خودم هرچه تلاش کردم نتونستم این روش رو اجرا کنم (البته بخاطر بازی ضعیف خودم بوده)، مثلا بعد از خوردن میوه های باغ مخفی طاقتم کم شده بود و نتونستم از اون بالا به سلامت پایین بیام. البته شنیدم اگه حالت زمانی رو کسی تکمیل کرده باشه و چتر نجات داشته باشه میتونه با همون خون و استقامت کم از باغ مخفی پایین بیاد و برای مبارزه با غول آخر هم میشه با مجهز شدن به آیتمهایی که از حالت تایمی بدست اومده به راحتی او رو شکست داد! متاسفانه من حالت تایمی رو هم نتونستم تکمیل کنم تا همه آیتمها رو داشته باشم؛
بنابراین از دوستان خواهش میکنم اگه کسی از این موضوع چیزی شنیده یا دیده یا اگه کسی بازیش خیلی خوبه این فرضیه رو تست کنه و ما رو هم مطلع کنه ببینیم اصلا این موضوع حقیقت داره یا نه.

King-war

کاربر سایت
Apr 7, 2019
11
سلام.من تو اين تابيك مي خوام با بازي فوق العاده Shadow of the colossus بهتر اشناتون كنم.

وسايل مخفي بازي:

بازي با اسب قهوه اي(Brown Agro) :

ابتدا بازي را بايد يكبار تموم كنيد تا حالتهاي
Normal or Hard باز شود .
سبس بازي رو با يكي از دو حالت بالا به اتمام برسانيد. در اين حالتها غولها را بايد طي زمان تعيين شده نابود كنيد.
براي زماني شدن بعد از اين كه بازي رو به اتمام رسانديد روي غولهاي دكمه دايره رو فشار بديد.

بازي زماني در حالت Normal :
بعد از كشتن غولها به ترتيب زير جايزه دريافت مي كنيد:

داشتن كمان جديد: كشتن 2 غول به حالت زماني Normal
داشتن عبا: كشتن 4 غول به حالت زماني Normal
ماسك رزمى: كشتن 6 غول به حالت زماني Normal
يافتن مارمولكهاي دم سفيد: كشتن 8 غول به حالت زماني Normal براي افزايش نفس
داشتن نقشه ي ميوه ها : كشتن 10 غول به حالت زماني Normal
ماسك قدرت: كشتن 12 غول به حالت زماني Normal
داشتن لباس جديد: كشتن 14 غول به حالت زماني Normal
داشتن كمان نوراني و اسب قهوه اي: كشتن 16 غول به حالت زماني Normal

بازي زماني در حالت Hard :

داشتن نيزه: كشتن 2 غول به حالت زماني Hard
داشتن شمشير نوراني : كشتن 4 غول به حالت زماني Hard
داشتن نقشه ي ميوه ها : كشتن 6 غول به حالت زماني Hard
لباس جادوگر : كشتن 8 غول به حالت زماني Hard
يافتن مارمولكهاي دم سفيد: كشتن 10 غول به حالت زماني Hard
ماسك جادوگر: كشتن 12 غول به حالت زماني Hard
چتر نجات: كشتن 14 غول به حالت زماني Hard
شمشير ICO : كشتن 16 غول به حالت زماني Hard

داشتن اسب سفيد : تموم كردن بازي به دو حالت بالا

ترفند هاي بازي:
اگر در كارت حافظه بازي ICO را داشته باشيد به عنوان نماد اين بازي بر روي اسبتان علامت "I"
را خواهيد ديد.

اگر در بازي به ميوه هاي درختان تير پرتاب كنيد و انها را بخوريد خونتان افزايش مي يابد
و نيز اگر در بازي به مارمولك هاي دم سفيد تير پرتاب كنيد و دم انها رو بزنيد نفس شما افزايش مي يابد.

باغ مخفي بالاي معبد:

شما بايد ابتدا دور معبد رو نگاه كنيد يه ديوار بلند در قسمت شمال شرقي معبد كه بر روي ان علف وجود دارد رو مي بينيد و بايد از اون بالا بريد كه كار نسبتا دشواريه تا باغ مخفي رو ببينيد
و از ان لذت ببريد.

ضمنا از ميوه هاي باغ مخفي نخوريد اين ميوه ها ممنوعه بوده و خونتان و نفستان رو كم مي كنه.

اميدوارم اين مطالب براتون مفيد باشه ...

با تشكر Shadow & colossus
سلام من بازی رو یک بار تموم کردم و حالت هارد باز شد ولی نرمال باز نشد همون بازی که کردم نرمال بود ؟
غیر از این ۱۶تا کلوسی که کشتیم بازم هست ؟
اگه هست چطوری باید پیداشون کنیم ؟
ممنون میشم جواب بدین

King-war

کاربر سایت
Apr 7, 2019
11
سلام.من تو اين تابيك مي خوام با بازي فوق العاده Shadow of the colossus بهتر اشناتون كنم.

وسايل مخفي بازي:

بازي با اسب قهوه اي(Brown Agro) :

ابتدا بازي را بايد يكبار تموم كنيد تا حالتهاي
Normal or Hard باز شود .
سبس بازي رو با يكي از دو حالت بالا به اتمام برسانيد. در اين حالتها غولها را بايد طي زمان تعيين شده نابود كنيد.
براي زماني شدن بعد از اين كه بازي رو به اتمام رسانديد روي غولهاي دكمه دايره رو فشار بديد.

بازي زماني در حالت Normal :
بعد از كشتن غولها به ترتيب زير جايزه دريافت مي كنيد:

داشتن كمان جديد: كشتن 2 غول به حالت زماني Normal
داشتن عبا: كشتن 4 غول به حالت زماني Normal
ماسك رزمى: كشتن 6 غول به حالت زماني Normal
يافتن مارمولكهاي دم سفيد: كشتن 8 غول به حالت زماني Normal براي افزايش نفس
داشتن نقشه ي ميوه ها : كشتن 10 غول به حالت زماني Normal
ماسك قدرت: كشتن 12 غول به حالت زماني Normal
داشتن لباس جديد: كشتن 14 غول به حالت زماني Normal
داشتن كمان نوراني و اسب قهوه اي: كشتن 16 غول به حالت زماني Normal

بازي زماني در حالت Hard :

داشتن نيزه: كشتن 2 غول به حالت زماني Hard
داشتن شمشير نوراني : كشتن 4 غول به حالت زماني Hard
داشتن نقشه ي ميوه ها : كشتن 6 غول به حالت زماني Hard
لباس جادوگر : كشتن 8 غول به حالت زماني Hard
يافتن مارمولكهاي دم سفيد: كشتن 10 غول به حالت زماني Hard
ماسك جادوگر: كشتن 12 غول به حالت زماني Hard
چتر نجات: كشتن 14 غول به حالت زماني Hard
شمشير ICO : كشتن 16 غول به حالت زماني Hard

داشتن اسب سفيد : تموم كردن بازي به دو حالت بالا

ترفند هاي بازي:
اگر در كارت حافظه بازي ICO را داشته باشيد به عنوان نماد اين بازي بر روي اسبتان علامت "I"
را خواهيد ديد.

اگر در بازي به ميوه هاي درختان تير پرتاب كنيد و انها را بخوريد خونتان افزايش مي يابد
و نيز اگر در بازي به مارمولك هاي دم سفيد تير پرتاب كنيد و دم انها رو بزنيد نفس شما افزايش مي يابد.

باغ مخفي بالاي معبد:

شما بايد ابتدا دور معبد رو نگاه كنيد يه ديوار بلند در قسمت شمال شرقي معبد كه بر روي ان علف وجود دارد رو مي بينيد و بايد از اون بالا بريد كه كار نسبتا دشواريه تا باغ مخفي رو ببينيد
و از ان لذت ببريد.

ضمنا از ميوه هاي باغ مخفي نخوريد اين ميوه ها ممنوعه بوده و خونتان و نفستان رو كم مي كنه.

اميدوارم اين مطالب براتون مفيد باشه ...

با تشكر Shadow & colossus
سلام من بازی رو یک بار تموم کردم و حالت هارد باز شد ولی نرمال باز نشد همون بازی که کردم نرمال بود ؟
غیر از این ۱۶تا کلوسی که کشتیم بازم هست ؟
اگه هست چطوری باید پیداشون کنیم ؟
ممنون میشم جواب بدین

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
داداش غول سکرت نداره این بازی که....
16 تا غول داره که کاملا هم مشخصه.
لطفا الکی اطلاعات ندین احتمالا این عکس ها در مورد غول هایی باشه که از بازی حذف شدن و شاید هم طرفدارای بازی طراحیشون کردن.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
دوستان عزیز یه سوالی داشتم تو رو خدا بهم پاسخ بدید؛
میدونم که شایعات این بازی زیاده و تقریبا هیچکدومش حقیقت نداره، اما من در یک سایت معتبر دیدم که گفته شده بود این بازی یک پایان جایگزین (alternate ending) داره!
بدین ترتیب که قبل از اینکه به سراغ آخرین قول بروید، به باغ بالای معبد رفته و کل میوه های اون رو میخورید تا خون و استقامت شما به حداقل برسه، سپس به سراغ غول آخر میروید و با همون خون و استقامت کم اون رو شکست میدید، و در هنگامی که در معبد تبدیل به غول DORMIN شدید اجازه میدید که سربازان به شما تیر اندازی کنن و با توجه به اینکه خون شما بسیار کمه کشته میشید و پایان دیگری رو شاهد خواهید بود! این لینک پایان جایگزین بازی (alternate ending) رو تایید کرده:
Shadow Of The Colossus cheats, codes, hints, FAQs: Sony PlayStation2
این تئوری کاملا عملی به نظر میرسه! من خودم هرچه تلاش کردم نتونستم این روش رو اجرا کنم (البته بخاطر بازی ضعیف خودم بوده)، مثلا بعد از خوردن میوه های باغ مخفی طاقتم کم شده بود و نتونستم از اون بالا به سلامت پایین بیام. البته شنیدم اگه حالت زمانی رو کسی تکمیل کرده باشه و چتر نجات داشته باشه میتونه با همون خون و استقامت کم از باغ مخفی پایین بیاد و برای مبارزه با غول آخر هم میشه با مجهز شدن به آیتمهایی که از حالت تایمی بدست اومده به راحتی او رو شکست داد! متاسفانه من حالت تایمی رو هم نتونستم تکمیل کنم تا همه آیتمها رو داشته باشم؛
بنابراین از دوستان خواهش میکنم اگه کسی از این موضوع چیزی شنیده یا دیده یا اگه کسی بازیش خیلی خوبه این فرضیه رو تست کنه و ما رو هم مطلع کنه ببینیم اصلا این موضوع حقیقت داره یا نه.
حقیقت نداره دوست عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر