باغ مخفي، چتر نجات و ... در Shadow of the colossus

shadow & colossus

کاربر سایت
Jul 4, 2007
9
سلام.من تو اين تابيك مي خوام با بازي فوق العاده Shadow of the colossus بهتر اشناتون كنم.

وسايل مخفي بازي:

بازي با اسب قهوه اي(Brown Agro) :

ابتدا بازي را بايد يكبار تموم كنيد تا حالتهاي
Normal or Hard باز شود .
سبس بازي رو با يكي از دو حالت بالا به اتمام برسانيد. در اين حالتها غولها را بايد طي زمان تعيين شده نابود كنيد.
براي زماني شدن بعد از اين كه بازي رو به اتمام رسانديد روي غولهاي دكمه دايره رو فشار بديد.

بازي زماني در حالت Normal :
بعد از كشتن غولها به ترتيب زير جايزه دريافت مي كنيد:

داشتن كمان جديد: كشتن 2 غول به حالت زماني Normal
داشتن عبا: كشتن 4 غول به حالت زماني Normal
ماسك رزمى: كشتن 6 غول به حالت زماني Normal
يافتن مارمولكهاي دم سفيد: كشتن 8 غول به حالت زماني Normal براي افزايش نفس
داشتن نقشه ي ميوه ها : كشتن 10 غول به حالت زماني Normal
ماسك قدرت: كشتن 12 غول به حالت زماني Normal
داشتن لباس جديد: كشتن 14 غول به حالت زماني Normal
داشتن كمان نوراني و اسب قهوه اي: كشتن 16 غول به حالت زماني Normal

بازي زماني در حالت Hard :

داشتن نيزه: كشتن 2 غول به حالت زماني Hard
داشتن شمشير نوراني : كشتن 4 غول به حالت زماني Hard
داشتن نقشه ي ميوه ها : كشتن 6 غول به حالت زماني Hard
لباس جادوگر : كشتن 8 غول به حالت زماني Hard
يافتن مارمولكهاي دم سفيد: كشتن 10 غول به حالت زماني Hard
ماسك جادوگر: كشتن 12 غول به حالت زماني Hard
چتر نجات: كشتن 14 غول به حالت زماني Hard
شمشير ICO : كشتن 16 غول به حالت زماني Hard

داشتن اسب سفيد : تموم كردن بازي به دو حالت بالا

ترفند هاي بازي:
اگر در كارت حافظه بازي ICO را داشته باشيد به عنوان نماد اين بازي بر روي اسبتان علامت "I"
را خواهيد ديد.

اگر در بازي به ميوه هاي درختان تير پرتاب كنيد و انها را بخوريد خونتان افزايش مي يابد
و نيز اگر در بازي به مارمولك هاي دم سفيد تير پرتاب كنيد و دم انها رو بزنيد نفس شما افزايش مي يابد.

باغ مخفي بالاي معبد:

شما بايد ابتدا دور معبد رو نگاه كنيد يه ديوار بلند در قسمت شمال شرقي معبد كه بر روي ان علف وجود دارد رو مي بينيد و بايد از اون بالا بريد كه كار نسبتا دشواريه تا باغ مخفي رو ببينيد
و از ان لذت ببريد.

ضمنا از ميوه هاي باغ مخفي نخوريد اين ميوه ها ممنوعه بوده و خونتان و نفستان رو كم مي كنه.

اميدوارم اين مطالب براتون مفيد باشه ...

با تشكر Shadow & colossus

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
اون علامت i مختص ico نیست کلا یه پسوند مخصوصی هست یادم رفت چی بود هر علامتی با این پسوند تو مموریت باشه میره رو پیشونی اسبت

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این حرفم فقط جنبه سئوالی داره و اصلا نمیخوام شما رو زیر سئوال ببرم یا خدای نکرده توهین کنم. شما این موارد رو خودتون کشف کردید یا از روی سایتی ترجمه و در اختیار بقیه گذاشتید.
:confused:

shadow & colossus

کاربر سایت
Jul 4, 2007
9
این حرفم فقط جنبه سئوالی داره و اصلا نمیخوام شما رو زیر سئوال ببرم یا خدای نکرده توهین کنم. شما این موارد رو خودتون کشف کردید یا از روی سایتی ترجمه و در اختیار بقیه گذاشتید.
:confused:

دوست عزيز به جز باغ مخفي تمام ايتم هاي بازي رو گرفتم . تا به حال 9 بار اين بازي رو با حالتهاي مختلف تموم كردم . ركوردم هم 3:24 بوده.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
آقا شما کارتون واقعا" درست هست ! :biggrin1:
خوب شد من Save Shadow of The Colossus رو پاک نکردم.برم روی Hard هم تمومش کنم ببینم چه می شود.
البته من قبلا" یکبار که دنبال غول 15 م می گشتم اشتباهی رفتم جایی که غول قبلی رو شکست داده بودم متوجه حالتهای مبارزه دوباره زمانی شدم.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام بابا ایول من فکر نمی کردم این بازی هم مخفی بازی داشته باشه راستی ico مخفی بازی داره ؟ من از شانس بدم سیوشو پاک کردم اما بازی رویه هارد و نورمال تموم کردم اما نه حالت زمانی !!!!

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
کیوان میبینی کپی رایت رو؟ لذت ببر! امروز بازی رو بر حسب اتفاق توی نماینگی دیدم! غفلت نکردم و خریدمش! فریم ریتش هم خوبه...رو 58 به بالا هستش...اما جالب اینجاست که انحصار تو کار ایران نداریم :D خدا این T20 یا همون تکین بیست رو برای اسلام نگه دارد!

واستون عکس گرفتم!

oxfn10sb60fz5k439vs.jpg

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من شنيده بودم اين بازي colossus مخفي هم داره نمي دونم پرنده هستو... شما ديدي ؟اصلا هست؟
يه جا ديگه هم ديدم با اسب رفته بود رو اون پل بزرگه ، وقتي هم كه ميري رو پل اسبت رو نمي توني ببري!

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان

خوب كسي ميدونه چجوري بايد بزنيمشون؟راستش من اين عكس ها رو ديده بودم ولي يه چيزي منو به شك
برد:-? نوشته ها ژاپنين شايد نوشته باشه colossus هايي كه حذف شدند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر