باز هم Assassin’s Creed و باز هم تاخیر نسخه PC

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
hk6euucd8fcxi831yxcz.png

نسخه PC آخرین عنوان از سری Assassin’s Creed با چهار هفته تاخیر نسبت به نسخه‌های کنسولی و با هدف دست یابی به رزلوشن 1080p و نرخ فریم 30fps منتشر خواهد شد.

به گفته Sam Kovalev؛ مدیر تولید استودیو Ubisoft Kiev؛ که وظیفه پورت نسخه PC را بر عهده دارد، دلیل این تاخیر «اطمینان از ثبات و بهینه بودن بازی در روز اول انتشار آن است.»
وی ادامه داد: «ما در موارد متعددی خط تولید و پروسه تاییدمان را بهبود بخشیده‌ایم که به ما اجازه داد تا از ابتدای شروع کارمان، بر روی پولیش کردن، ثبات بخشیدن و بهینه سازی بازی تمرکز کنیم. این یکی از مهم ترین هدف‌های تیم ما بوده است.»
او همچنین افزود: «این چهار هفته اضافی به ما اجازه می‌دهد تا تمامی پولیش‌ها و بهینه سازی‌های مورد نیاز را انجام دهیم تا اطمینان حاصل شود که بازی بر روی هر سه پلتفرم به خوبی اجرا می شود و برای بازیکنان از همان روز اول بدون مشکل اجرا می‌شود.»

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی فعلا مشخص نشده است و رزلوشن و نرخ فریم نسخه PC بازی قفل نخواهند شد، هدف 1080p و 30fps برای سیستم پیشنهادی خواهد بود.
Assassin’s Creed Syndicate در تاریخ 2 آبان برای کنسول‌های Xbox One و PlayStation 4 و در تاریخ 28 آبان بر روی رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به گفته Sam Kovalev؛ مدیر تولید استودیو Ubisoft Kiev؛ که وظیفه پورت نسخه PC را بر عهده دارد، دلیل این تاخیر «اطمینان از ثبات و بهینه بودن بازی در روز اول انتشار آن است.»
به گفته Sam Kovalev؛ مدیر تولید استودیو Ubisoft Kiev؛ که وظیفه پورت نسخه PC را بر عهده دارد
به گفته Sam Kovalev؛ مدیر تولید استودیو Ubisoft Kiev
مدیر تولید استودیو Ubisoft Kiev
Ubisoft Kiev
02435374111489233720.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
جدیدا چقدر ارزش قاعلند شرکتا برا PC اون از وارنر که بازی رو از رو استور برداشت که یـ وقت مشتریاش آزرده خاطر نشن اینم از این :x

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
با هدف دست یابی به رزلوشن 1080p و نرخ فریم 30fps منتشر خواهد شد.
من این قسمت رو متوجه نشدم، این چه هدفیه دیگه؟
به گفته Sam Kovalev؛ مدیر تولید استودیو Ubisoft Kiev
همین مونده این خل وضع ها بیانیه هم صادر کنند، در کل من ناامید بودم الان کلا نابود شدم....
اینها فروش بازی هاشون رو PC بیشتر از XO هست (با توجه به گزارش مالی سه ماه اول سال مالی 2015)، این بین من نمی فهمم چرا انقدر نسبت به این پلتفرم بی خیال هستند، به نظر من Ubi Quebec و استدیوهای دیگه الان دارن رو نسخه کنسولی کار می کنند، بعد که کارشون تموم شد و بازی عرضه شد نسخه کنسولی رو میدن دست اینها تو چهار هفته پورت کنند بازی رو، عین کاری که وارنر کرد....
من انتظار داشتم حالا که سازنده تغییر کرده دیگه نسخه PC رو هم استدیو اصلی بسازه اما یوبیسافت درست بشو نیست، تاخیر همیشه باعث امیدواری هست اما در این مورد ناامید کننده....

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
Kiev جنگش تموم شده یا نشده؟ بدترین اوضاعش رو این چن سال داره ، چجوری این وسط یه استودیو از یوبی سافت دراومد بخواد همچین بازی مهمی رو پورت کنه !!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
الان سیستم حداقل میاد 780 :|
گرچه بازی نمایش هاش خوب نبوده و بعیده چیز جالبی جز تکرار مکرات داشته باشه.فکر کنم این اولین نسخه ای باشه که نخرم و بازی نکنم.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حالا 20 روز تاخیر زده دوستان از احترام حرف میزنن ، همون خوبه که وارنر بیاد یک نسخه داغون بتمن بهمون بده بعد بگه حالا بعد عرضه روش کار میکنیم منت سر pc گیمر بزاره
والا تاخیر اینجوری حتی اگه دو ماه باشه برای کیفیت ارزش داره

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
حالا 20 روز تاخیر زده دوستان از احترام حرف میزنن ، همون خوبه که وارنر بیاد یک نسخه داغون بتمن بهمون بده بعد بگه حالا بعد عرضه روش کار میکنیم منت سر pc گیمر بزاره
والا تاخیر اینجوری حتی اگه دو ماه باشه برای کیفیت ارزش داره
شما مثل اینکه یوبی رو نمیشناسی.این ویروس یوبی بود که به سازندگان بتمن هم سرایت کرد.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دانگرید در حدی که تو بعضی از صحنه ها آدم حس میکنه نسخه قبل از AC IV هست چه برسه به Unity ، نرخ فریم 30 ؟! FHD ؟ ، واقعا افتضاحه ، این تاخیر نسخه PC هم که از AC II بود و دیگه رسمشون شده !

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
Kiev جنگش تموم شده یا نشده؟ بدترین اوضاعش رو این چن سال داره ، چجوری این وسط یه استودیو از یوبی سافت دراومد بخواد همچین بازی مهمی رو پورت کنه !!

جنگ اوکراین با شبه‌نظامیان طرفدار روسیه توی شرق (دونستک و لوهانسک) این کشور هست نه Kiev. البته اینا همیشه استودیو ضعیفی بودن با یا بدون جنگ:d

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
با اینکه عاشق این سری هستم ولی اصلا فرقی نمیکنه برام . این سری دیگه مرده
امیدوارم این آخرین نسخه ای از Assassin's Creed باشه که می بینم یا حداقل دیگه این سیر پیش روی در تاریخ رو تموم کنن و یه چیزی درخور فرنچایز بسازن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر