بازی Riddick

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
به نظر من بهترينش هالف لايف 2 بعدش ريديك بهد فاركراي ئ در اخر هم دووم 3 بود (محمد رضا گير نده
redface.gif
)

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
.

به نظر من اول ریدیک بعد دووم 3 و بعد هالف لایف و بعد فار کرای .
کلا محیط دووم 3 خیلی بستس -هالف لاف حال گیری میکنه (ولی از لحاض فکری خوبه)فار کرای هم گرافیک خوبی داره ولی باز باش زیاد حال نمی کنم.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
به نظر من بهترينش هالف لايف 2 بعدش ريديك بهد فاركراي ئ در اخر هم دووم 3 بود (محمد رضا گير نده
redface.gif
)
سلام
اگه منظورت از محمدرضا من بودم.نه بابا چه گیری.راحت باش.نظرتو گفتی دیگه. :cheesygri :cheesygri :cheesygri
هر کی سلیقه خودشو داره.
منم نگفتم که بازی ریدیک خوب نبود که.اتفاقا خوب بود.ولی خب خط داستانیش با بازی دوم فرق میکرد.
یه چیزی هم بگم:
این نظر منه.
به نظر من استودیویی موفقه که بتونه یه بازی In door خوب در بیاره.چون اونجاش که خلاقیت خودشو نشون میده.خلق محیط های Out door به نظر من اونقدرا هم نیاز به خلاقیت ذهنی نداره.چون همه این محیط های Out door رو میتونین تو طبیعت گیر بیارین.ولی خلق محیط های in door مثل بازی دوم و یا حتی ریدیک به نظر من سخته.باید گروه طراح بتونه خلاقیت خودشو در نهایت نشون بده.
با تمام احترام به نظر دوستان.
خوش بگذره.بای بای

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
ولي اين نسخه ي expansion براي HL2 فكر ميكنم خيلي عالي باشه.گرافيكش كه خيلي رفته بالا
برای گرافیک این قسمت از تکنولوژی استفاده شده با نام High Dynamic Range
اینطور که سازندگان اضافه شونده گفتند بر عکس نسخه ی اصلی هر سیستمی نمی تونه این اضافه شونده را روان اجرا کنه

به نظر من استودیویی موفقه که بتونه یه بازی In door خوب در بیاره.چون اونجاش که خلاقیت خودشو نشون میده.خلق محیط های Out door به نظر من اونقدرا هم نیاز به خلاقیت ذهنی نداره.چون همه این محیط های Out door رو میتونین تو طبیعت گیر بیارین.ولی خلق محیط های in door مثل بازی دوم و یا حتی ریدیک به نظر من سخته.باید گروه طراح بتونه خلاقیت خودشو در نهایت نشون بده.
من با این حرف مخالفم
همینکه هالف لایف 2 عنوان بهترین بازی ار لحاظ Graphic ART و یا گرافیک هنری را در سال 2004 ازان خودش کرد نشان دهنده ی خلاف این حرفه
در مقابل دووم 3 تنها عنوان بهترین گرافیک از لحاظ فنی را ازان خودش کرد

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط farzadlion:
من با این حرف مخالفم
همینکه هالف لایف 2 عنوان بهترین بازی ار لحاظ Graphic ART و یا گرافیک هنری را در سال 2004 ازان خودش کرد نشان دهنده ی خلاف این حرفه
در مقابل دووم 3 تنها عنوان بهترین گرافیک از لحاظ فنی را ازان خودش کرد
با احترام به نظر اقا فرزاد گل
هر کی نظر خاص خودشو داره.
امیدوارم موفق باشین.
بای بای

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
فار کرای هم گرافیک خوبی داره ولی باز باش زیاد حال نمی کنم.
گرافیک این بازی در سطح خیلی خوبی قرار داشت ولی مهترین قسمت این بازی گیم پلی این بازی بود که این بازی رو اینقدر پر طرفدار کرده.من نمیدونم شما دیگه چه جور میگی بازیش خوب نبود.

با تمام احترام به نظر دوستان.
زمانی استودیویی می تونه در زمینه ی in door موفق باشه که تمام جزییات از روی واقعی برداشته شده باشه.مثلا بازی هایی مثل دووم 3 و ریدیک محیط ایندورشون(indoor) تخیلی بود و ساختنش کار زیاد چندان سختی نبود شاید در اینده یه همچین محیط هایی در دنیا وجود داشه باشه ولی الان که نیست.پس او سازنده میتونه با یه ذره یه قدرت تخیل یه همچین محیطی رو درست کنه.ولی بازی مثل فارکرای نگاه کنی تمام جزییات به نحو عالی درست شده (درختان و ابهای دریا ها و چمن و ...)در حین اینکه محیط indoor در بازی هم تقریبا میش گفت بسیار طبیعی بود.یا مثلا بازی هالف لایف 2 .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط xdantex:
گیم پلی فارکرای تا وسطاش خوبه تا قبل از اینکه اون نره غولا پیداشون بشه هوار هوار بریزن سر آدم
55.gif
55.gif

یعنی چی؟؟
چون بازیش سخت میشه گیم پلی نداره؟؟
213.gif

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
نه عزیز از اون نظر می‌گم که تا قبل از اومدن اونا ما یه روند اختیاری داشتیم که یا مخفیانه بریم یا بولدوزری ولی جان من بگو چطوری میشد اون نره غولارو مخفیانه رد کرد اونا که اومدن بازی محدود شد به یه آیم اند شات صرف با گرافیک بالا عزیز.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
به نظر من ريد ديك بهترين بازيه fps/steach موجود هست.در مورد indoor-outdoor هم كار زياد سختي نبود چون يه فيلم هم به اسم ريد ديك در اختيار سازندگانش بود.استفاده از چهره ي وين ديزل خيلي بازي رو جذاب تر كرد.

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
اول ریدیک بعد فار کرای بعد دوم بعد هاف لایف
ریدیک دیگه خیلی خیلی توپ بود. البته برا من با فار کرای تو یه رتبه هستن ولی خوب ریدیکه دیگه زورش بیشتر میچربه.:cheesygri :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط xdantex:
نظر منم تو همین مایه هاست ولی اول از همه فیر :love:
:)
این چیزی که بچه ها گفتن ماله خیلی قبله پیشه !! و اون موقع f.e.a.r نیومده بود ;)
من که کلا با فییر خیلی حال کردم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر