بازی Riddick

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط ranger_naval_usa:
نظرتون در مورد بازی ریدیک چیست ؟

به نظر من بهترین بازی است
بازی خیلی عالی است ولی بهترین نیست یکی از بهترین بازیهایی که کردم بود

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ریدیک بهترین بازیه اول شخصی بوده که من بازی کردم.البته من دووم3 بازی نکردم بیشتر از 10 دقیقه و هفلایف2 هم یه ربع!ولی من به شخصه ریدیک رو به فارکرای ترجیح میدم.یکی از بهترین ها و بهترین بازی اول شخص به نظر من.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
درسته اين بازي به نظره من جزو ميشه گفت 3 تاي برتر هست.البته ريديك يه سبك خاص به خودش رو داشت كه علت جذابيت اين بازي هم همين بود.ولي در كل بازي فوق العاده محشري بود.

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
بعد از Half Life 2 بهترین بازی اکشن اول شخص در این چند سال اخیر و حتی شاید بشه گفت یکی از بیست بازی برتری که تا به حال ساخته شده

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
در 10 دقیقه

من کلا 10 دقیقه ریددیسک بازی کردم (توی گیم نت رو یه سیستم نصب بود ) ولی خداییش خیلی حال کردم .حالا دی وی دی بازی هستم پیدا نمیکنم .

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Death Knight:
درسته اين بازي به نظره من جزو ميشه گفت 3 تاي برتر هست.البته ريديك يه سبك خاص به خودش رو داشت كه علت جذابيت اين بازي هم همين بود.ولي در كل بازي فوق العاده محشري بود.
دقیقا همینطور است جزء 3 بازی برتر می باشه اول دووم3 بعد هافلایف بعد ریدیک
البته باید منتظر Quaqk 4 باید باشید که غوغا خواهد کرد

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط خودم:
من کلا 10 دقیقه ریددیسک بازی کردم (توی گیم نت رو یه سیستم نصب بود ) ولی خداییش خیلی حال کردم .حالا دی وی دی بازی هستم پیدا نمیکنم .
بلاخره گیرش آوردم

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
این بازی عالی و از Half Life2 و Doom خیلی بهتر
:cry: :cry: :cry: :cry: .....
نشد دیگه.این حرفو بزنی من گریه میکنما.
دوم 3
وای
وای
زندگی بود.
یهو 20 متر از جا میپریدی.من به این میگم هیجان.زندگی.
خوش باشین.
هر کی برا خودش سلیقه ای داره.با احترام به نظر دوست عزیزم.
برا خنده گفتم.
خوش باشین.

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
به نظر من که بازیه خیلی خیلی عالی بود . در نوع خودش بی نظبر بود . میتونم با دووم در یه سطح قرارش بدم . گرچه خودم ریدیک رو بیشتر از دووم دوست دارم .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نوشته شده توسط Sayeh:
به نظر من که بازیه خیلی خیلی عالی بود . در نوع خودش بی نظبر بود . میتونم با دووم در یه سطح قرارش بدم . گرچه خودم ریدیک رو بیشتر از دووم دوست دارم .
به نظر من اگه فاکتور گرافیک را کنار بزاریم دووم 3 اصلا به پای ریدیک هم نمیرسید :twisted:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط farzadlion:
به نظر من اگه فاکتور گرافیک را کنار بزاریم دووم 3 اصلا به پای ریدیک هم نمیرسید :twisted:
دقيقا همين طور هست.منم با فرزاد موافقم.
من خودم اين سه بازي FarCry , Half-Life2 , Riddick رو در يه سطح ميدونم.هر كدوم از اين بازي ها يه زيبايي هاي مخصوص به خود رو داشتند.به نظره من دووم 3 از اينها پايينتر بود.
ولي اين نسخه ي expansion براي HL2 فكر ميكنم خيلي عالي باشه.گرافيكش كه خيلي رفته بالا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر