بازی Resident Evil 7 رسما معرفی شد و برای PS4 و Xbox One و PC عرضه می‌شود

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

بازی «Resident Evil 7» رسما در کنفرانس E3 سونی معرفی شد و نمایش حیرت انگیزی داشت. شایان ذکر است که بازی با عنوان PS4 معرفی شد اما کپکام تایید کرد که این بازی علاوه بر PS4، برای Xbox One و PC نیز در روز بیست و چهارم ماه ژانویه 2017 عرضه خواهد شد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.
c31i_resident-evil-7-biohazard.jpg
پیش خرید بازی از امروز در شبکه آنلاین PlayStation در دسترس است که با پیش خرید نسخه استاندارد و یا نسخه Deluxe آن، یک تم داینامیک همراه با Survival Pack را دریافت خواهید کرد. ویژگی‌های Survival Pack این است که همان اول کار، درجه‌های سختی بالا را باز می‌کند و مجموعه آیتم‌های ویژه‌ای را در زمان عرضه بازی در دسترس قرار می‌دهد. پیش خرید نسخه‌های Xbox One و PC نیز به زودی در دسترس قرار خواهند گرفت.
طرفداران سبک ترس در یک چیز مشترک هستند و آن این است که برای وحشت زده شدن زندگی می‌کنیم. قبلا به گوش کپکام رسیده بود که طرفداران به جای هر عنوان دیگری، برای یک «Resident Evil» بسیار ترسناک فریاد خوشحالی سر می‌دهند و گریه می‌کنند.
گیم پلی «Resident Evil 7» به صورت اول شخص بوده و از تصاویری واقع گرایانه در بازی استفاده شده است. همچنین این بازی با هدست واقعیت مجازی PlayStation VR قابل بازی خواهد بود.
کپکام گفت: «طرفداران با این هدست واقعیت مجازی، در محیط بازی حضور دارند و سطحی از شدت ترس و نگرانی را احساس خواهند کرد که تاکنون تجربه نکرده‌اند.» داستان این بازی بعد از اتفاقات «Resident Evil 6» رخ می‌دهد و تمرکز آن بر روی حوادث شوم و عمارتی در منطقه متروکه و روستایی آمریکا است.
بازیکن‌ها باید در میان ترس و وحشت احاطه شده در املاک و آلاینده‌هایی همراه با چیزهایی مرموز، زنده مانده و به کشف از اطراف خود بپردازند. دموی نسخه PS4 نیز از امروز در دسترس قرار می‌گیرد.

تریلر بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

منبع

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
زیاد رویاپردازی نکنید لطفا

خودشون قشنگ دارن میگن با چی طرفیم دیگه

In the classic Resident Evil games of yesteryear, players braced for fear in the first-person via the creepy door-opening scenes, and Resident Evil 7 ramps up that tension with an immersive first-person view and a photorealistic graphical style.

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
ای کاش مثل silent hill 4. سوئیچ میشد تو خونه و بیرون خونه رو اول شخص و سوم شخص. جدیدا این سبک بازی های مایه های. Outlastو p.t. زیاد شده دیگه تکراری شده، حتما بازی سرگرم کننده و ترسناکی خواهد بود ولی ای کاش سوم شخص بود ولی حالا که نیست مجبوریم کنار بیایم.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
کسی مشکلی با گرافیک بازی نداره؟ خیلیییی شوته! گرافیک رو فدای vr کردن؟؟؟؟ به همین راحتی؟؟؟ اونم یه بازی از سری اصلی و شماره دار؟؟؟؟ مسخره نیست؟؟ کیفیت اون تلفن تو بازی منو یاد تلفن تو اتاق توی سایلنت هیل 4 میندازه!!! به نظرم باید 2 گزینه داشته باشه. با vr و بدون vr چون بدون vr با این کیفیت و با در نظر گرفتن اسم رزیدنت اویل 7 اصلا قابل بازی نیست!

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
چه اصراریه که اسمش رزیدنت اویل اونم نسخه اصلی می بود! اگه میخواستن اول شخص بسازن همراه با VR یه نام تازه انتخاب میکردن براش که حداقل سری اصلی رزیدنت اویل استراحت بیشتری میکرد تا خاطره اسفبار RE6 کمرنگ میشد.اومدن ابروشو درست کنن زدن شکمشو سفره کردن! رزیدنت اویل اول شخص به حق چیزای نشنیده lol

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
گفتیم الان یه گیم پلی نشون میدن با حالو هوای شماره 4 و تمی تاریکتر از اون با یه گرافیگ ریل و خارق العاده که همه رو انگشت به دهن میزارن ولی این رویارو باید به گور برد

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
که چی ؟ بازی مگر با VR بتونه حس ترس رو به کسی القا کنه که باید 400 دلار براش بخوابه تازه PS4 هم داشته باشه! تکلیف ما چیه که با PC بازی می کنیم؟ دیگه ترسناک از Outlast II که ترسناک تر نیس ... به نظر من این کار Capcom ضربه فنی بود به کل سری RE و ترول بزرگی برای این بازی ... اول شخص ، شخصیت ناشناس ، نه راکون سیتی نه آمبرلایی ، هــــهـــــه /:):|/:) گیم پلی هم نمیتونه چیز شاخی بشه حتی در حد DyingLight (توهین به این بازی نباشه واقعا عالی بود). در کل Vision خوبی به این بازی ندارم.

تکلیف شما اینکه اولا روی PC ه میتونی بازی کنی ثانیا هدت واقعیت مجازی برای PC هم میاد!!!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,840
نام
مهراد
تکلیف شما اینکه اولا روی PC ه میتونی بازی کنی ثانیا هدت واقعیت مجازی برای PC هم میاد!!!

خب این حرف شما صحیح جناب ، ولی من فکر میکنم اگر مثل همون re zero ک ریمیک ساختن واسه pc ،میدادن بیرون باحال تر بود تا این کپی برداری از دموی pt ... عوض این بازی outlast 2 خیلی میتونه جالب تر باشه تجربش تا اینکه تا اخر داستان فکر کنی با خودت ای بابا اینکه رزیدنت اویل بود پس کو نشانه هایی از نسخه های قبل؟!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
چه اصراریه که اسمش رزیدنت اویل اونم نسخه اصلی می بود! اگه میخواستن اول شخص بسازن همراه با VR یه نام تازه انتخاب میکردن براش که حداقل سری اصلی رزیدنت اویل استراحت بیشتری میکرد تا خاطره اسفبار RE6 کمرنگ میشد.اومدن ابروشو درست کنن زدن شکمشو سفره کردن! رزیدنت اویل اول شخص به حق چیزای نشنیده lol

مگه اولین بار رزیدنت ایول اول شخص میبینید؟ Dead aim umbrella Chronicles dark side gun survivor اما سوم شخص بودن؟؟؟!!! خیلی هم عالیه من نیمدونم فاز بعضی از طرفدارا چیه؟ یکبار میگن اکشن نباشه و ترسناک باشه باز حالا که اکشن نیست و ترسشم ر ح مرگه میگن اول شخصه و شخصیت های دوست داشتنی شون توش نیستن!!!! سازنده های رزیدنت ایول رسما گفتن همیشه دلشون میخواد چیزهای جدید رو تجربه کنن و به دنیای رزیدنت ایول بیارن نه چیزهایی که قبلا بوده! چطور بعد از اومدن P.T انقدر همه براش اشک شوق ریختن و میپرستیدنش حالا که رزیدنت ایول شبیه P.T شده همه شروع کردنبه اعتراض کردن وبد بو بیراه گفتن ازش؟!!! مگه قراره تا کی همون شخصیت هایرو ببینید تا لحظه مرگشون ریبوت لازم بود برای سری!!!! من به شخصه حمایت میکنم از RE7!

• Like
Reactions: IMANOKA

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خب این حرف شما صحیح جناب ، ولی من فکر میکنم اگر مثل همون re zero ک ریمیک ساختن واسه pc ،میدادن بیرون باحال تر بود تا این کپی برداری از دموی pt ... عوض این بازی outlast 2 خیلی میتونه جالب تر باشه تجربش تا اینکه تا اخر داستان فکر کنی با خودت ای بابا اینکه رزیدنت اویل بود پس کو نشانه هایی از نسخه های قبل؟!

رزیدنت ایول زیرو که خودش ریمیک هست واقعا اونو ترجیح میدین به RE7!!! تقلید از P.T نیست جردن آمارو طراح سابق کوجیما پروداکشن کهروی P.T کار کرده بوده قبلا توی تیم بازیسازی هست به خاطر این شبیه P.T شده من همیشه دلم میخواد رزیدنت ایول با استایل های جدید رو تجربه کنم اما ترس حتما توش باشه! به علاوه رزیدنت ایول 2 ریمیک هم تو راهه!!!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,840
نام
مهراد
رزیدنت ایول زیرو که خودش ریمیک هست واقعا اونو ترجیح میدین به RE7!!! تقلید از P.T نیست جردن آمارو طراح سابق کوجیما پروداکشن کهروی P.T کار کرده بوده قبلا توی تیم بازیسازی هست به خاطر این شبیه P.T شده من همیشه دلم میخواد رزیدنت ایول با استایل های جدید رو تجربه کنم اما ترس حتما توش باشه! به علاوه رزیدنت ایول 2 ریمیک هم تو راهه!!!
والا ترجیح میدم ، نوع راه رفتن و زاویه دوربین و باز شدن در ها ... هدفون تو گوش و نصف شب ... ادم یاد تجربه رزیدنت دوران بچگی تو کلوپ ها میوفتاد ک صدای تلوزیون هم صفر بود :| المان های اول شخص ،روح!!! وجدانا به اسم evil resident میدادن بیرون قابل حضم تر بود تا resident evil

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
والا ترجیح میدم ، نوع راه رفتن و زاویه دوربین و باز شدن در ها ... هدفون تو گوش و نصف شب ... ادم یاد تجربه رزیدنت دوران بچگی تو کلوپ ها میوفتاد ک صدای تلوزیون هم صفر بود :| المان های اول شخص ،روح!!! وجدانا به اسم evil resident میدادن بیرون قابل حضم تر بود تا resident evil

خب پس منتظر رزدینت ایول 2 ریمیک باشید! اون مطمعنا شما رو راضی میکنه! خوبیش اینکه که شما هم چیزهای جدید رو تجربه میکنید هم چیزهایی که دلتون میخواسته (RE2 Remake) به نظر من نباید انقدر زود قضاوت کرد و کپکام رو کوبید!

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,840
نام
مهراد
خب پس منتظر رزدینت ایول 2 ریمیک باشید! اون مطمعنا شما رو راضی میکنه! خوبیش اینکه که شما هم چیزهای جدید رو تجربه میکنید هم چیزهایی که دلتون میخواسته (RE2 Remake) به نظر من نباید انقدر زود قضاوت کرد و کپکام رو کوبید!
اره دیگه ، تجربه نشون داده Capcom برا ریمستر و ریمیک بیشتر از ساخت بازی جدید وقت میزاره. من دوست ندارم این شرکتو بکوبم اما لامصب هر نسخه این بازیو که میده یه ماجرایی درست میکنه که ادم رو از خاطرات خوبش دور میکنه و باعث میشه فحاشی ها ب این شرکت بشه. کلا نمدونم چرا دل خوشی از کمپانی های شرقی ندارم من هم این هم.کونامی! بازی Saw :|

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اره دیگه ، تجربه نشون داده Capcom برا ریمستر و ریمیک بیشتر از ساخت بازی جدید وقت میزاره. من دوست ندارم این شرکتو بکوبم اما لامصب هر نسخه این بازیو که میده یه ماجرایی درست میکنه که ادم رو از خاطرات خوبش دور میکنه و باعث میشه فحاشی ها ب این شرکت بشه. کلا نمدونم چرا دل خوشی از کمپانی های شرقی ندارم من هم این هم.کونامی! بازی Saw :|

رزیدنت ایول 7 ساختش از سال 2014 شروع شده 3 سال وقت کم نیست برای ساخت هیچ رزیدنت ایولی بیشتر از 3سال ساختنش طول نکشیده اتفاقا ریمستر ها شاید به سه سال هم ساختشون طول نکشه چون چیز خاصی اضافه نمیشه ریمیک هم ساختش بیشتر از عناوین اصلی طول نمیکشه اما این عناوین اصلی که همه چیزوشن جدیده اولش کلی بحث سر کانسپت بازی دارن که اصلا بازی چطور ساخته بشه کلی ایده رد و بدل میشه خیلی از ایده ها رد میشن شاید همین ماه ها طول بکشه! ریمیک از اون جهت که به بازی اولیه شبیه هست زمان زیادی صرف ایده پردازی نمیشه نهایتش چند لوکیشن پازل و یا دشمن جدید به بازی اضافه میشن کانپست بازی همون کانسپته و وقت زیادی صرف ساختش نمیشه حداقل نه به اندازه عناوین اصلی!

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,840
نام
مهراد
رزیدنت ایول 7 ساختش از سال 2014 شروع شده 3 سال وقت کم نیست برای ساخت هیچ رزیدنت ایولی بیشتر از 3سال ساختنش طول نکشیده اتفاقا ریمستر ها شاید به سه سال هم ساختشون طول نکشه چون چیز خاصی اضافه نمیشه ریمیک هم ساختش بیشتر از عناوین اصلی طول نمیکشه اما این عناوین اصلی که همه چیزوشن جدیده اولش کلی بحث سر کانسپت بازی دارن که اصلا بازی چطور ساخته بشه کلی ایده رد و بدل میشه خیلی از ایده ها رد میشن شاید همین ماه ها طول بکشه! ریمیک از اون جهت که به بازی اولیه شبیه هست زمان زیادی صرف ایده پردازی نمیشه نهایتش چند لوکیشن پازل و یا دشمن جدید به بازی اضافه میشن کانپست بازی همون کانسپته و وقت زیادی صرف ساختش نمیشه حداقل نه به اندازه عناوین اصلی!
اینارو میدونم منظورمم این نبود ، منظور من بها دادن بود اینکه تجربه عناوین قدیمی این شرکت در نسل هشت جذابتر از تجربه اخرین قسمت های این بازی هست. وگرنه کی منکر پروسه سه ساله ساخت این بازی میتونه بشه. در هر حال اگر من و شما و فن های قدیمی بعد از نسخه دمو این بازیو نخرن ، هستن کسانی که تازه دوران گیمری خودشون رو شروع کردن و مطمعنا از تجربه بازی به اسم رزیدنت اویل لذت میبرن. به هر حال زمان من و شما رزیدنت 1 بود و داینو کریس و ... زمان بچه های الان هم این دست بازی ها که فروش هم خواهد کرد.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اینارو میدونم منظورمم این نبود ، منظور من بها دادن بود اینکه تجربه عناوین قدیمی این شرکت در نسل هشت جذابتر از تجربه اخرین قسمت های این بازی هست. وگرنه کی منکر پروسه سه ساله ساخت این بازی میتونه بشه. در هر حال اگر من و شما و فن های قدیمی بعد از نسخه دمو این بازیو نخرن ، هستن کسانی که تازه دوران گیمری خودشون رو شروع کردن و مطمعنا از تجربه بازی به اسم رزیدنت اویل لذت میبرن. به هر حال زمان من و شما رزیدنت 1 بود و داینو کریس و ... زمان بچه های الان هم این دست بازی ها که فروش هم خواهد کرد.

رزیدنت ایول 6 که با اون همه اعتراضی که بهش شد پر فروش ترین رزیدنت ایول هست بعد 5! تازه اون اکشن بود! من که 100% میخرم RE7!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر