بازی Resident Evil 7 رسما معرفی شد و برای PS4 و Xbox One و PC عرضه می‌شود

.:BigBoss:.

کاربر سایت
نام
حسین
درود

بازی «Resident Evil 7» رسما در کنفرانس E3 سونی معرفی شد و نمایش حیرت انگیزی داشت. شایان ذکر است که بازی با عنوان PS4 معرفی شد اما کپکام تایید کرد که این بازی علاوه بر PS4، برای Xbox One و PC نیز در روز بیست و چهارم ماه ژانویه 2017 عرضه خواهد شد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.
c31i_resident-evil-7-biohazard.jpg
پیش خرید بازی از امروز در شبکه آنلاین PlayStation در دسترس است که با پیش خرید نسخه استاندارد و یا نسخه Deluxe آن، یک تم داینامیک همراه با Survival Pack را دریافت خواهید کرد. ویژگی‌های Survival Pack این است که همان اول کار، درجه‌های سختی بالا را باز می‌کند و مجموعه آیتم‌های ویژه‌ای را در زمان عرضه بازی در دسترس قرار می‌دهد. پیش خرید نسخه‌های Xbox One و PC نیز به زودی در دسترس قرار خواهند گرفت.
طرفداران سبک ترس در یک چیز مشترک هستند و آن این است که برای وحشت زده شدن زندگی می‌کنیم. قبلا به گوش کپکام رسیده بود که طرفداران به جای هر عنوان دیگری، برای یک «Resident Evil» بسیار ترسناک فریاد خوشحالی سر می‌دهند و گریه می‌کنند.
گیم پلی «Resident Evil 7» به صورت اول شخص بوده و از تصاویری واقع گرایانه در بازی استفاده شده است. همچنین این بازی با هدست واقعیت مجازی PlayStation VR قابل بازی خواهد بود.
کپکام گفت: «طرفداران با این هدست واقعیت مجازی، در محیط بازی حضور دارند و سطحی از شدت ترس و نگرانی را احساس خواهند کرد که تاکنون تجربه نکرده‌اند.» داستان این بازی بعد از اتفاقات «Resident Evil 6» رخ می‌دهد و تمرکز آن بر روی حوادث شوم و عمارتی در منطقه متروکه و روستایی آمریکا است.
بازیکن‌ها باید در میان ترس و وحشت احاطه شده در املاک و آلاینده‌هایی همراه با چیزهایی مرموز، زنده مانده و به کشف از اطراف خود بپردازند. دموی نسخه PS4 نیز از امروز در دسترس قرار می‌گیرد.

تریلر بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

منبع

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
نام
بردیا دلوشی
من فک میکنم کلا کمپکام کلا یا اونور بوم میوفته یا اون یکی ور بوم میوفته....
خخخخخخ...
^___^

جدی میگم مثل ملانصرلدینه....
خوب با اینکه 6 قسمت لیون خوب بود ولی کلا خیلی اکشن شده بود و زیادی اکشن و همه گفتن خوب نیست و به ریشه ها برگردید....
ولی ماشالاه دیگه اینقدر به ریشه ها برگشت که کلا رفت موقعی که کانسپت یک بازی ترسناک رو داشتن و رفتن Pure ترسناک....

یعنی با 6 خیلی اکشن که همه گفتن یکم ترسناک کنید و با VII اینقدر خالص که میگن یکم المان اکشن بزارید...
بنظر من به عنوان یک اویل زیاد نمیتونه موفق بشه و بازخورد خوب نخواهد بود...

البته توجه کنید بازی Survivor Horror بوده همیشه و باید المان مبارزه و آیتم و اینا داشته باشه که با این دمویی که من بازی کردم اصلا هیچی....

فقط یک مورد درسته بازی خوبیه و با شماره گذاری یونانیش میشه گفت که ریبوت گیم پلی تلقی میشه ولی خوب این چیزی بوده که کامیونیتی ها میخواستن چه با GoW جدید و چه با RE جدید....

موفق باشید....

uriel

کاربر سایت
من فک میکنم کلا کمپکام کلا یا اونور بوم میوفته یا اون یکی ور بوم میوفته....
خخخخخخ...
^___^

جدی میگم مثل ملانصرلدینه....
خوب با اینکه 6 قسمت لیون خوب بود ولی کلا خیلی اکشن شده بود و زیادی اکشن و همه گفتن خوب نیست و به ریشه ها برگردید....
ولی ماشالاه دیگه اینقدر به ریشه ها برگشت که کلا رفت موقعی که کانسپت یک بازی ترسناک رو داشتن و رفتن Pure ترسناک....

یعنی با 6 خیلی اکشن که همه گفتن یکم ترسناک کنید و با VII اینقدر خالص که میگن یکم المان اکشن بزارید...
بنظر من به عنوان یک اویل زیاد نمیتونه موفق بشه و بازخورد خوب نخواهد بود...

البته توجه کنید بازی Survivor Horror بوده همیشه و باید المان مبارزه و آیتم و اینا داشته باشه که با این دمویی که من بازی کردم اصلا هیچی....

فقط یک مورد درسته بازی خوبیه و با شماره گذاری یونانیش میشه گفت که ریبوت گیم پلی تلقی میشه ولی خوب این چیزی بوده که کامیونیتی ها میخواستن چه با GoW جدید و چه با RE جدید....

موفق باشید....
god of war رو با این مقایسه نکنید، گاذ آف وار درسته تغییرات داشته و ریبوت شده ولی ماهیت و روح و DNA سری رو حفظ کرده، ضمن اینکه توی همین نمایش هم نوع مبارزات بالانس بوده ( مبارزه با اون ترول یاد آور نسخه های قبلی و مبارزه با موجودات کوچکتر نوع نوینی رو ارائه داده که به نظرم عالیه) در کل اصلا نمیشه این دوتا تغییر رو با هم قیاس کرد به نظرم.

vayne solidor

کاربر سایت
نام
حسین
منم از همون اول که بازی را دیدم دپرس شدم الانم تمام دمو را استریم دیدم اصلا نمیشه اسمشو اویل گذاشت شاید اگه یه ای پی جدید بود کاملا راضی کننده بود اما نمیتونم قبول کنم اویل بخواد همچین چیزی باشه.بازی بد نیست اما اصلا اویل نیست هیچ جوره حتی کوچکترین شباهتی به اویل نداره.واقعا حال گیری بزرگی بود برام

• Like
Reactions: P!nk Panter

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
نام
بردیا دلوشی
god of war رو با این مقایسه نکنید، گاذ آف وار درسته تغییرات داشته و ریبوت شده ولی ماهیت و روح و DNA سری رو حفظ کرده، ضمن اینکه توی همین نمایش هم نوع مبارزات بالانس بوده ( مبارزه با اون ترول یاد آور نسخه های قبلی و مبارزه با موجودات کوچکتر نوع نوینی رو ارائه داده که به نظرم عالیه) در کل اصلا نمیشه این دوتا تغییر رو با هم قیاس کرد به نظرم.

درسته....
به هیچ وجه قیاسی صورت نگرفته....

واکنشی که کامیونیتی ها دادن رو صرفا قیاس کردیم که بسیار واکنش های شبیه به هم بود هم در ن.گف و هم کامیونیتی خودمون....
حالا خوب و بد بودن تغییرات و آیا ماهیت تغییر کرده یا نه که صرفا به برداشت شخص برگمیگرده رو میذاریم کنار...

• Like
Reactions: uriel

pizza

کاربر سایت
چقدر شبیه سایلنت هیل شده! فقط اگه دوربینش مثل رزیدنت اویل 4 و 5 و 6 داینامیک باشه و انواع اسلحه ها رو داشته باشه بهترین بازی خواهد شد.

m.d.makan

کاربر فعال
نام
مــاکــان
این نسخه دقیقا نسخه شماره دار بعدی نیست، مشخصا ورژن VR بازی RE7 هست.
چندوقت دیگه هم تایید میشه که این نسخه محدود از بازی با قابلیت VR هست و RE7 با پروداکشن قویتر و در ادامه داستان شماره های قبلی در حال ساخت هست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehrdadb3

hoseinlu

کاربر سایت
نام
زهير
خدا کنه نسخه vr بازی بوده باشه .
اگه نسخه اصلی بازی اول شخص و همین چیزی باشه که نشون دادن هر چند که بازی قشنگی میشه ولی عملا re نیست و فاتحه re خوندست .

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
نام
Mehrdad
با یک تریلر کوتاه تصمیم نگیرید که re نیست. وقتی بازی سر تا پا تغییر میکنه یک تریلر نیازه که فقط این تغییرات را به شما نشان بده. مطمئن باشید با نمایش های اینده معلوم میشه بازی یک رزیدنت اویل اصیل اما مدرن.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
نام
تونی آلمِیدا
با یک تریلر کوتاه تصمیم نگیرید که re نیست. وقتی بازی سر تا پا تغییر میکنه یک تریلر نیازه که فقط این تغییرات را به شما نشان بده. مطمئن باشید با نمایش های اینده معلوم میشه بازی یک رزیدنت اویل اصیل اما مدرن.
دقت کردی ملت چقدر خنثی هستن نسبت به این شماره؟ :D انگار نه انگار RE معرفی شده. باید بهشون حق بدیم. همه گیج و سردرگم هستن و نمیدونن باید چه حسی داشته باشن :|:D من خودم احساس میکنم کپکام عمدا چپتر اول رو اینجوری ساخته تا طرفدارا رو جذب کنه ولی توی نمایش بعدی برمیگردیم به همون شیوه سابق و دوربین روی شونه و اکشن همیشگی.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
این تجربه من از دمو بازی که توی تاپیک اصلی رزیدنت هم گفتم

خب بازی رو چند بار تموم کردم. بازی ترسناک خوبی هست ولی هنوز نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم به عنوان یه رزیدنت. شاید در روزهای آتی که دوباره بازیش میکنم بهتر بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم.
گیم پلی بازی خیلی خوب بود ولی گرافیک بازی چنگی به دل نزد و خیلی کار داره هنوز تا بهتر بشه. موسیقی و صداگذاری هم خوب بودن.
یه سری موارد رو هم میذارم تو اسپویل کسی دوست نداشت نخونه

نکته جالب بازی شیوه به اتمام رساندن همین قسمت کوتاه بود که میشد به چند روش این کار را انجام داد
شخصیت بازی جدید هست و مردی به نام Clancy Javis نام دارد و درگیر داستان میشود

داستان بازی بعد از وقایع نسخه 6 اتفاق می افتد. «کلنسی» به همراه گروه فیلمبرداری کوچکی به خانه ای متروکه میروند تا از آن مستندی تهیه کنند. شروع فیلمبرداری آنها در تاریخ اول ژوئن 2017 هست. به مرور متوجه میشویم که این خانه مربوط به زن و شوهری است که در تصویر زیر دیده می شوند

View attachment 60864
این زن و شوهر عضو فرقه «خانواده» ( The Family ) هستند و به این شکل کلنسی درگیر ماجراهای مروز آنها شده و در پایان مشخص میشود که «خانواده» به او نیاز دارد

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
نام
Mehrdad
دقت کردی ملت چقدر خنثی هستن نسبت به این شماره؟ :D انگار نه انگار RE معرفی شده. باید بهشون حق بدیم. همه گیج و سردرگم هستن و نمیدونن باید چه حسی داشته باشن :|:D من خودم احساس میکنم کپکام عمدا چپتر اول رو اینجوری ساخته تا طرفدارا رو جذب کنه ولی توی نمایش بعدی برمیگردیم به همون شیوه سابق و دوربین روی شونه و اکشن همیشگی.
ملت پشماشون ریخته:D لودینگ به سر میبرند که عادیه خب:D فکر نمیکنم این طوری باشه علی. به نظرت کپکام چرا باید بازی را به 2 صورت بسازه؟ vr? اگر اینه که خب 2 تا بازی میساخت. من فکر میکنم باید این تغییرات را بپزیریم و خودمون را اماده کنیم برای نسل جدید رزیدنت اویل:D دموش را زدم دانلود شه الان رو ps4. تا صبح کامل شه ببینیم چه خبره:D

• Like
Reactions: Democracy

mr-game&watch

کاربر سایت
درسته که با ان دوربین اول شخص (+VR) ترس رو به سری برگردوندن اما ترس سری RE (سه شماره اول) از ناشناخته ها نبود از کمبود مهمات و امکانات بود.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
من که هنوز نتونستم با دوربینش ارتباط برقرار کنم. کلا یه جوری هست. به عنوان یه بازی ترسناک خوبه ولی به عنوان رزیدنت نه. بیشتر هم دوربینش رو مخم هست

mehrdadb3

کاربر سایت
این نسخه دقیقا نسخه شماره دار بعدی نیست، مشخصا ورژن VR بازی RE7 هست.
چندوقت دیگه هم تایید میشه که این نسخه مخدود از بازی با قابلیت VR هست و RE7 با پروداکشن قویتر و در ادامه داستان شماره های قبلی در حال ساخت هست.

منم با شما موافقم این نسخه VR از بازی هست

s.1

کاربر سایت
من که یاد outlast جدید افتادم گرافیکش حتی برای نسل پیش هم خوب نیست کلا کپکام همون hd یا remaster کنه بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر