شایعه بازی " Red Dead Redemption "برای PC عرضه میگردد ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
downloadred.jpg

درود .

بازی زیبای Red Dead Redemption که توانست در سال 2010 بهترین بازی سال انتخاب شود جوایز متعددی را نیز کسب کرد . ولی این بازی فقط برای کنسول وارد بازار شد؛ در طی اخرین شایعات بدست امده از استدیو RockStar بازی RDR قرار است برای PC نیز عرضه گردد ، و حتی جزئیاتی از نسخه PC ان منتشر شده است. این خبر را سایت Flyfogame.Com منتشر کرده است و از جزئیات نسخه PC چنین گفته است .
نسخه PC بازی RDR کاملا از DX11 و 3D پشتیبانی خواهد و هچنین در بازی شخصیتهای جدید و سلاحهای متفاوت وجود خواهند داشت .
بخش multiplayerبازی سازگار شده با PC و متفاوت میباشد همچنین بازی داری مدهای متفاوت و جالب میباشد . همچنین این سایت اشاره کرده است استدیو مذکور بازی را در تاریخ August 17,2011 منتشر خواهد کرد . حال باید دید این شایعه تا چقدر به حقیقت نزدیک است .

Source

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
WOW!
DX 11 با این همه وسعت و چیزهای اختصاصی این نسخه! اگر DLC ها هم روش باشه که دیگه چی میشه!

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
b-)اگر این خبر صحت داشته باشه یه پارتی مجازی توی یه تاپیک برگذار میکنیم :d:d شوخی کردم
ولی جدا اگر اینطور باشه که من تا اخر عمر دعات میکنم چون همیشه از بازیهای کنسول بدم میومد اما این یه بازی یکی از بهترینهای کنسول تو سبک Open WOrld بود بی صبرانه منتظرشمb-)

ویرایش :

اینطور که توی منبع زده بود بازی قراره در 17 اگوست 2011 هم منتشر بشه یعنی 26 مرداد

آخرین ویرایش:

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
امیدوارم برای PC هم عرضه بشه تا بقیه دوستان هم این بازی ناب رو تجربه کنن.

واقعا بی نظیر و بی نقص بود.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
بازیه خوبی هست با پشتیبانی از دایرکس 11 دیگه میترکونه فقط ضد پلگی ردیف روش بزارن دیگه حله

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
من که بالی 90 % احتمال میدم عرضه بشه .:d

اگه بسته ی کامل باشه مثلا GOTY Edition واقعا بی نظیر خواهد بود .

منتظر MSAA خفن در بیابان های غرب وحشی ...

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
طبق سنت دیرینه *R این بازی هم بدون شک برای PC عرضه میشه.

• Like
Reactions: Farh@d

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
فعلا که در حد شایعست.اگه واقعا صحت داشته باشه من یکی که بال در میارم.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
امیدوارم عرضه بشه ولی اون DLC مسخره زامبی رو توش نزارن که کلاس کار رو میاره پایین:d

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
جالبه این سایت خیلی با اطمینان خبر رو منتشر کرده ، اشاره ای هم به شایعه بودن نکرده ! :

Rockstar Studios finally confirmed the rumors,that one of their flagship game.Red Dead Redemption will be released on PC.

he Rockstar is said,The Red Dead Redemption PC version will be released on August 17,2011

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
میخوام 100 ساله سیاه نزنن
حالا که 6 . 7 ماهه از عرضه این بازی میگذره تازه شایعه شده که می خواد واسه PC چند ماه بعد بیاد تازه شایعه شده .

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
اگه بیاد این PC دارا یه دلی از عزا درمیارن:d

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
میخوام 100 ساله سیاه نزنن
حالا که 6 . 7 ماهه از عرضه این بازی میگذره تازه شایعه شده که می خواد واسه PC چند ماه بعد بیاد تازه شایعه شده .

به هر حال از هیچی بهتره !
منم امیدوارم عرضه شه .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر