بازی Mafia 2 قابلیت استفاده از (فرمان) را دارد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

mafia2good%281%29.jpg

درود
طبق خبری که در سایت mafia-daily.net گزاشته شده است بازی جذاب MAFIA 2 قابلیت استفاده از (فرمان) را دارا خواهد بود . و این قابلیت باعث میشود که کسانی از فرمان استفاده میکنن در تعقیب و گریزهای بازی لذتی چند برابر را ببرند . این در حالی بود که این قابلیت چندی پیش به صورت شایعه در امده بود ولی در کانالی به نام C24 این خبر تایید شد.
در همین راستا طبق خبر فروش سری قبلی mafia1 بیش از دو میلیون فروش داشته که بیشتر این فروش در اروپا بوده است و در امریکا نسبتا فروش کمی داشته است و به همین سبب برای ساخت سری جدید بازیه Mafia 2 چیزی حدود 10 میلیون یورو کنار گزاشته شده است . بازی Mafia 2 در نیمه دوم سال 2010 به بازار عرضه میگردد .

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
جواب نداری جواب نده ( حتما بگم حرف شما درسته mafia رو بازی کردم نه ؟):-"
mafia 1 رو من بازی کردم و تموم هم کردم وخیلی هم بازیش رو دوست دارم البته رانندگیش خیلی اعصاب خورد کن بود به قول دوستمون قوطی میروندیم نه ماشین :cheesygri
یه طوری میگی mafia 1 رو بازی نکردی انگار مثلا بازی انحصاری ps3 بوده که باید بابتش 70000 تومن پول میدادم و پولشو نداشتم
هر بچه و کودکی هم این بازی رو بازی کرده پس نمیخواد به من بگی بازی کردی یا نه
===================================
آخه نظرات بقیه هم نشون میده آش دهن سوزی نیست همچین :mad: نگو الان همه از فرط خوشحالی بخاطر این قابلیت دارن بال و پر در میارن
بحث رو بیخود کش ندیم بهتره چون بی فایدست ;)
اخه نظرات بقیرو من چی کار دارم ! هر کی الان بگه این بده یا خوبه فرقی نمیکنه چون تا حالا نه بازی اومده نه کسی این قابلیت رو لمس کرده ! در ضمن تو نسخه یک والله اون موقع بازی رو سراغ نداشتم که حتی نصف رانندگی مافیا رو داشته باشه!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
اقا خداییش از هر چیزی جرو دعوا میسازید ها خوب این که بازی فرمون را پستیبانی میکنه نوید یک رانندگی روون رو میده چون باید واقعیش کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر