بازی Mafia 2 قابلیت استفاده از (فرمان) را دارد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

mafia2good%281%29.jpg

درود
طبق خبری که در سایت mafia-daily.net گزاشته شده است بازی جذاب MAFIA 2 قابلیت استفاده از (فرمان) را دارا خواهد بود . و این قابلیت باعث میشود که کسانی از فرمان استفاده میکنن در تعقیب و گریزهای بازی لذتی چند برابر را ببرند . این در حالی بود که این قابلیت چندی پیش به صورت شایعه در امده بود ولی در کانالی به نام C24 این خبر تایید شد.
در همین راستا طبق خبر فروش سری قبلی mafia1 بیش از دو میلیون فروش داشته که بیشتر این فروش در اروپا بوده است و در امریکا نسبتا فروش کمی داشته است و به همین سبب برای ساخت سری جدید بازیه Mafia 2 چیزی حدود 10 میلیون یورو کنار گزاشته شده است . بازی Mafia 2 در نیمه دوم سال 2010 به بازار عرضه میگردد .

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
بابت خبر ممنون:love:
این کارشون یکم تو ذوق می زنه ، درسته بازی یه شاهکاره ولی فرمون واسه این بازی مناسب نیست.
ما که از انتظار پیر شدیم ، اینا کی میخوان بازی رو عرضه کنن ، خدا عالمه:((

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نه به قسمت اول که رانندگی عذاب بود و ماشین ها مثل قوطی بودن نه به اینکه فرمون خور هم شده !!.
درود بر همه شون :biggrin1:.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
اصلا جالب نیست
مگه اینکه 90 درصد از بازی رانندگی باشه که دیگه اسمش mafia نیست که یهو بگن maforza یا GTmafia :laughing:

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اصلا جالب نیست
مگه اینکه 90 درصد از بازی رانندگی باشه که دیگه اسمش mafia نیست که یهو بگن maforza یا GTmafia :laughing:
چه ربطی داره ؟؟؟! بده این قابلیت رو به بازی اضافه کردند ؟؟؟؟ کلت که بالا سرتون نیست حتما استفاده کنید !

تو رو خدا یه چیزی نگید که ادم از خنده غش کنه !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
قابليت بسيار جالبي هستش ! در ضمن حتما نبايد از فرمون استفاده كرد كه !

بازی Mafia 2 قابلیت استفاده از (فرمان) را دارد

:biggrin1: شما ميتونيد ازين قابليت استفاده نكنيد !

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
چه ربطی داره ؟؟؟! بده این قابلیت رو به بازی اضافه کردند ؟؟؟؟ کلت که بالا سرتون نیست حتما استفاده کنید !

هم نیست , این دوستان ما هم خواستن یه چیزی گفته باشن که تاپیک نخوابه :biggrin1:
درضمن من خیلی هارو میشناسم که حتی مافیا 1 رو بازی نکردن ولی نسخه دومش زیاد نظر میدن
شما خودتو ناراحت نکن فشارت میفته عزیزم:smile:
نظر من 100 درصد نظر خیلی از افراد دیگه هم هست .رانندگیشو درست کنن فرمون پیش کش :biggrin1:
به هر حال ما با یک بازی racing طرف نیستیم که این قابیلت خیلی برامون جالب باشه
فکرنکنم کمتر کسی حاضر باشه پول این فرمون رو صرفا برای مافیا 2 بده
شاید این قابلیت برای GTAIV هم آنقدر کاربرد نداشته باشه تا بخواد واسه این بازی داشته باشه
راستی این اسمها هم با حال میشه :
mafia for speed 2
mafout 2
colin mac mafia 2
:cheesygri:laughing: ببخشید

آخرین ویرایش:

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R

سلام.
مهم نیست , این دوستان ما هم خواستن یه چیزی گفته باشن که تاپیک نخوابه :biggrin1:
درضمن من خیلی هارو میشناسم که حتی مافیا 1 رو بازی نکردن ولی نسخه دومش زیاد نظر میدن :biggrin1:

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
بايد مثل خود بازي عمل كنيم در 2 وضعيت وقتي پياده ايم با دسته باشه و وقتي سوار ماشين شديم بريم سراغ فرمون.

فرمون خاصي داره يا همه ي فرمون ها ميشه؟؟

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
بايد مثل خود بازي عمل كنيم در 2 وضعيت وقتي پياده ايم با دسته باشه و وقتي سوار ماشين شديم بريم سراغ فرمون.

فرمون خاصي داره يا همه ي فرمون ها ميشه؟؟
توی این تصاویر اول تاپیک که فرمون لاجیکه ! البته صحتش رو نمیدونم !

و در مورد شما اقای فروش ! نمیدونم واقعا در مورد پست شما چه جوابی بهتون بدم ولی معلومه تا حالا مافیا رو 1 ساعت هم بازی نکردی ! وگرنه این حرف ها رو نمیزدی چون توی بعضی تعقیب ها و گریز ها لذت بازی 2 چندان میشه که به نظرم واقعا فرمون خیلی کمک میکنه و اون مثالتون خیلی بیربط بود من نمیدونم gta شده بت ؟؟؟ هر چی میگی میگند gta اصلا ربط این 2 بازی به هم چیه ؟؟؟

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
و در مورد شما اقای فروش ! نمیدونم واقعا در مورد پست شما چه جوابی بهتون بدم ولی معلومه تا حالا مافیا رو 1 ساعت هم بازی نکردی ! وگرنه این حرف ها رو نمیزدی
جواب نداری جواب نده ( حتما بگم حرف شما درسته mafia رو بازی کردم نه ؟):-"
mafia 1 رو من بازی کردم و تموم هم کردم وخیلی هم بازیش رو دوست دارم البته رانندگیش خیلی اعصاب خورد کن بود به قول دوستمون قوطی میروندیم نه ماشین :cheesygri
یه طوری میگی mafia 1 رو بازی نکردی انگار مثلا بازی انحصاری ps3 بوده که باید بابتش 70000 تومن پول میدادم و پولشو نداشتم
هر بچه و کودکی هم این بازی رو بازی کرده پس نمیخواد به من بگی بازی کردی یا نه
===================================
آخه نظرات بقیه هم نشون میده آش دهن سوزی نیست همچین :mad: نگو الان همه از فرط خوشحالی بخاطر این قابلیت دارن بال و پر در میارن
بحث رو بیخود کش ندیم بهتره چون بی فایدست ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر