بازی Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition رسما معرفی شد

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
راکستار بالاخره به شایعات چند ماه اخیر پایان داد و رسما از کالکشن سه‌گانه سری GTA رونمایی کرد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
بازی GTA San Andreas

این کالکشن سه‌گانه شامل ورژنی بروزرسانی شده از بازی‌های GTA: Vice City ،GTA III و GTA: San Andreas است که در قالب پکیجی به‌نام Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition برای پلتفرم‌های مدرن، از جمله سوئیچ، منتشر شود. شرکت Rockstar تأیید کرده که کالکشن مذکور را به‌زودی و تا پایان سال 2021 منتشر خواهد کرد.

این کالکشن در حالی معرفی شده که به بیستمین سالگرد نسخه سوم سری نزدیک می‌شویم. به گفته راکستار، هر سه بازی بهبودهای کلی را در بخش‌های گرافیک و گیم‌پلی به‌خود خواهند دید. با اینحال، سازندگان اعلام کرده‌اند که حس و حال و ظاهر کلاسیک نسخه‌های اوریجینال همچنان حفظ شده است. همچنین راکستار هشدار داد که از هفته آینده، نسخه اوریجینال هر سه بازی از فروشگاه‌های دیجیتالی حذف خواهند شد.

بازی Grand Theft Auto: The Trilogy — The Definitive Edition به‌زودی برای رایانه‌‌های شخصی (از طریق لانچر راکستار گیمز)، نینتندو سوئیچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس|اس منتشر می‌شود. نسخه موبایلی نیز برای نیمه اول سال 2022 در نظر گرفته شده است. راکستار وعده داده که طی هفته‌های آینده، اطلاعات بیشتری را از این کالکشن به اشتراک می‌گذارد.​

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
برای ios هم میاد سال دیگه ...
بعید میدونم این سیاست های شیر دوشی مال راک استار باشه احتمالا T2 داره فشار میاره بهشون ، توقع خاصی هم نداشته باشین 2 سال وقت گذاشتن روی V دید ریمسترش چه جوری نهایت یه فریم رو اورده باشن رو 60

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
تکلیف چیت ها چی میشه ؟ الآن روی شبیه سازی که برای ps4 هست همون چیت های ps2 کار می‌کنه، قرار باشه مثل نسخه های اندروید / iOS از چیت پشتیبانی نکنه، خیلی بد میشه
من یکی که نمی‌تونم این GTA کلاسیک ها رو بدون چیت تحمل کنم

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: GTA San Andreas

oldnoob

کاربر سایت
Jun 25, 2020
34
نام
عرفان
دوستانی که دارن ابراز نگرانی می‌کنن که این مجموعه اگه برای گوشی ها عرضه بشه شاهد تغییر گرافیکی نخواهیم بود، اینو به خاطر داشته باشن که پورت فعلی GTA : SA به خوبی توی ضعیف ترین گوشی ها با بالاترین گرافیک اجرا میشه، جدا از این‌که گوشی پایین رده سال 2013 این بازی رو بسیار بهتر از کنسول PS2 اجرا میکنه حتی یادمه در حد نسخه PC هم بود. الان گوشی ها به شدت قوی شدن که با شبیه ساز (دقت کنید شبیه ساز نه بازی پورت شده نه چیزی) The Legend of Zelda Breath of the Wild، Need for Speed Hot Pursuit Remastered و MW3 رو بدون افت فریم شدید و لگ اجرا میکنن.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نه فکر‌ نکنم چون شایعه ها گفتن ۴۰دلار هست احتمالا یه نسخه دیگه هم بزارن همراه با Gta vاون شاید ۷۰دلار باشه

ولی این ۳گانه ارزش ۷۰دلار هم داره
دقیقا چیش ارزش ۷۰ دلار داره. ولمون‌ کنید🤦‍♂️.

اگر GTA IV رو میومد دستی به سر روش می‌کشید میشد ۷۰ تا پول داد. واس بازی ۳ نسل پیش ارزش بیشتر از ۳۰-۴۰ تا ارزش نداره.

• Like
Reactions: Dead2021

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
دقیقا چیش ارزش ۷۰ دلار داره. ولمون‌ کنید🤦‍♂️.

اگر GTA IV رو میومد دستی به سر روش می‌کشید میشد ۷۰ تا پول داد. واس بازی ۳ نسل پیش ارزش بیشتر از ۳۰-۴۰ تا ارزش نداره.
اررش در کل گفتم بازی که ۴۰دلاره

ولی همین ۳باژی ارزشش از تمام بازی های یوبی باگ بهتره که داره ۶۰دلار میفروشه

• Like
Reactions: beh1382 and kamyy

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
آخ آخ چقدر دلم برای Vice City تنگ شده.
امیدوارم گرافیک بازی قابل قبول باشه خیلی کیف میده یک بازی قدیمی رو با گرافیک به روز شده بازی کنی. شدیدا دلم میخواد به خصوص بخش انیمیشن شخصیت ها رو بروز کنن چون زمان خودشم به نسبت انیمیشن های خسته ای داشت.

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر