بازی God of War دیگر لیبل Only on PlayStation را در وبسایت رسمی خود ندارد

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
133715
بنابر گزارش وبسایت DualSHOCKERS لیبل Only on PlayStation که در وبسایت انحصاری های کنسول پلی استیشن وجود دارد به تازگی از وبسایت بازی پرطرفدار God of War حذف شده است.

ترجمه خبر به شرح زیر است:

شرکت سونی بوضوح در حال بررسی آوردن تعداد بیشتری از عناوین فرست پارتی خود بر روی PC در آینده است. در حالی که herman hulste مدیر بخش استودیو های جهانی سونی، گفته است که سونی قصد ندارد عناوین انحصاری قدیمی خود را بر روی PC منتشر کند اما این حرف مانع ورود سونی به این حوزه با انتشار بازی Horiozon: Zero Dawn بر روی PC نشده است.حالا اگر تغییرات اخیر بر روی وبسایت پلی استیشن رو بتوان به عنوان منبع در نظر گرفت به نظر می رسد که GoW می تواند عنوان بعدی باشد که بر روی PC به HZD ملحق می شود.

عناوینی چون Bloodborne, Days Gone, Marvel's Spiderman و Dreams همه این عبارت بخصوص را در جایی از وبسایت رسمی خود دارند حال آنکه این عبارت در وبسایت عناوینی مانند HZD یا انحصاری های سابق دیگری چون Death Stranding و Detroit: Become Human هنگامی که اعلام شد بر روی PC هم منتشر خواهد شد برداشته شد.

همچنین باید اشاره کرد که Cory Barlog کارگردان عنوان GoW اخیرا در توییتر خود عنوان کرده بود که به انتشار این بازی بر روی PC علاقه دارد اما این تصمیم فراتر از حوزه اختیارات وی است.
無題1.jpg

نسخه ذخیره شده وبسایت قبل از حذف برچسب
منبع

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بابا حالا هنوز نه به باره نه به داره چرا انقدر جدی گرفتی بزار یه لیکری چیزی یه خبری بده اول بعد :-"
دیگه به این باور رسیدم تمام شایعاتی که همون روز اول تکذیب نمیشن (مثل کونامی) 99.99 درصد واقعیت دارن

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
سونی شفاف سازی راجع به این موضوع نکرده... هیچ ذهنیتی وجود نداره، تا چه حد و اندازه ای میخواد به کارش بده....

کنسول گیمینگ به انحصاری زنده است... اینکه ملت میخوان لم بدن رو مبل و اینا خنده دار ترین دلیل خرید یه کنسوله...

سونی بعد این گندی که تو معرفی کنسولش زد و الانم مرتب از این خبر های مولتی شدن بازی هاش منتشر میشه... بهتره برای لانچ ps5، چهارصد، پونصد هزار تا کنسول شیپ کنه، نه چهار، پنج میلیون...

این سیاست به شدت منسوخ شده‌است و اگر تا الآن دوام داشته به این خاطر بوده که رقیب سرسخت و محکمی برای خارج کردنشون از این لاک جلوشون درنیومده. و تعدد کمپانی‌ها هم به شدت کم بوده.
انحصاری سیاست خوبیه برای کمپانی. برای گیمر خوب نیست به هیچ وجه. حالا اینکه یه سری سینه چاک داره بحثش جداست ولی چرا باید محدود بشم برای اینکه روی یه سخت افزار خاص یه چیز خاص بازی کنم وقتی که سخت افزارش برام هیچ تجربه‌ای مازاد همراه نداره؟ مثل این میمونه وقتی آیفون میخری فقط یه سری رکورد لیبل خاص رو قادر به گوش دادن روش باشی و بقیه رو بری به خاطرش دیوایس های مختلف بخری.

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
593
نام
Ramin
اگر GOW , UC4 , GT و TLOU به هر دلیل و بهونه ای برای pc یا هر پلتفرم دیگه ای جز خانواده ی پلی استیشن عرضه بشه جای دفاع نداره که هیچ باید گل بگیرن در اون کمپانی رو , سیاست های جدید سونی قشنگ داره کپی پیست سیاستهای مایکرو سر اکس باکس نسل هشت میشه امیدوارم این جو منفی ادامه دار باشه و با مغز بخوره زمن نسل بعد تا شاید سر عقل بیان ! کاشکی کمی از نینتندو یاد میگرفتن ... !
ملت ( منجمله خودم ) حتما حمایت میکنند تا این سیاست ادامه داشته باشه....

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
میری ps میخری؟؟؟ :lol::lol::lol:

این سیاست به شدت منسوخ شده‌است و اگر تا الآن دوام داشته به این خاطر بوده که رقیب سرسخت و محکمی برای خارج کردنشون از این لاک جلوشون درنیومده. و تعدد کمپانی‌ها هم به شدت کم بوده.
انحصاری سیاست خوبیه برای کمپانی. برای گیمر خوب نیست به هیچ وجه. حالا اینکه یه سری سینه چاک داره بحثش جداست ولی چرا باید محدود بشم برای اینکه روی یه سخت افزار خاص یه چیز خاص بازی کنم وقتی که سخت افزارش برام هیچ تجربه‌ای مازاد همراه نداره؟ مثل این میمونه وقتی آیفون میخری فقط یه سری رکورد لیبل خاص رو قادر به گوش دادن روش باشی و بقیه رو بری به خاطرش دیوایس های مختلف بخری.

شما به وضوح میگی هم خدا رو میخوام هم خرما رو... بعد چطور از سیاست منسوخ حرف می‌زنید...

آخرش نفهمیدیم مولتی کردن بازی ها به نفع کمپانیه، یا انحصاری کردنشون :lol::lol::lol::lol:

• Like
Reactions: Cait Sith

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
خب طبیعیه ! باید هم حمایت کنید به عنوان یک pc گیمر اینجوری 500-600 دلارتون قشنگ سیو میشه . مشکل اصلی من با این شیوه ی سونی روراست نبودن و واضح نبودن سیاستش هست , آقا شما میخوای بازیهاتون رو برای pc عرضه کنی ؟ خب بکن نوش جونت مال خودته اختیارشو داری ولی مثل مایکروسافت بشین قشنگ مثل بچه ی آدم درست شفاف بگو بدونیم توی اون کمپانی بی صاحب چه خبره ؟ اون بنده ی خدایی که فقط بخاطر انحصاریهات میخواد کنسول بخره بدون قضیه چیه بدبخت این وسط پولشو توی جوی آب نریزه !

akdakhrk33

کاربر سایت
Mar 27, 2020
4
خب طبیعیه ! باید هم حمایت کنید به عنوان یک pc گیمر اینجوری 500-600 دلارتون قشنگ سیو میشه . مشکل اصلی من با این شیوه ی سونی روراست نبودن و واضح نبودن سیاستش هست , آقا شما میخوای بازیهاتون رو برای pc عرضه کنی ؟ خب بکن نوش جونت مال خودته اختیارشو داری ولی مثل مایکروسافت بشین قشنگ مثل بچه ی آدم درست شفاف بگو بدونیم توی اون کمپانی بی صاحب چه خبره ؟ اون بنده ی خدایی که فقط بخاطر انحصاریهات میخواد کنسول بخره بدون قضیه چیه بدبخت این وسط پولشو توی جوی آب نریزه !
علی رضا چرا اینقدر بدت میاد مگه بده اینا هم بازی کنن؟ در ضمن من همون سعید نیکبخت تو گیمفا هستم خیلی خوش حالم دوباره دیدمت، این همون رامین XXX گیمفا هست :D

• Like
Reactions: artour-2198

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
علی رضا چرا اینقدر بدت میاد مگه بده اینا هم بازی کنن؟ در ضمن من همون سعید نیکبخت تو گیمفا هستم خیلی خوش حالم دوباره دیدمت، این همون رامین XXX گیمفا هست :D
چطوری سعید ؟ :D آره رامینو میشناسم از قدیم ...
ببین من مشکلی ندارم بازی x یا y همه بازی کنن میگم سونی بیاد تکلیف همرو مشخص کنه ببینیم چند چندیم وقتی قرار باشه بازی های اکس باکس و ps برای pc بیان نریم پولمونو حروم کنیم یه چند وقتی صبر کنیم یه سیستم در حد کنسولها ( حتی اگه کمی گرونتر دربیاد ) ببندیم خیال خودمونو راحت کنیم !

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
مایی که بخش گوشی و تی وی و سایر محصولات سونی رو پوشش میدیم میدونیم چه خبره تو این کمپانی، ادغام با گنده ترین سهام داران صنعت موسیقی، افت شدید فروش گوشی های سونی، زیر پرچم رفتن همه محصولات گیم و گوشی و تی وی و ... تو یه خانواده، ضرر و زیان بخش فیلم سازی به جز اسپایدر من و جومانجی همه اینا باهم باعث میشه این کمپانی چنین تصمیماتی رو بگیره. حالا چون من و شما راضی نیستیم این ژاپنی های عزیز بیخیال بشن؟ چه اشکالی داره آخر نسلی این محصولات رو پی سی گیمر ها هم بزنن به بدن سودش به کمپانی برسه. شما شرکت سونی رو دوست دارید یا فقط کنسول و انحصاریش رو؟ روی کنسول فقط تعصب دارید یا خود سونی؟ سونی به جز بخش صنعت گیم و سنسور دوربین بقیه بخش هاش دارن ضرر میدن هر سال چرا؟ چون همه چیزش لاکچری شده... تی وی های گرون قیمت، وسایل خونه گرون قیمت، موبایل های گرون قیمت ووو باید جبران بشه دیگه.

حالا یکی هم بزودی میاد ریپلای میکنه میگه برو عمو بخش گیم به باقی بخش های شرکت چه ربطی داره :)

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
یدفعه نمیتونن بگن همه بازیامون رو برای پی سی میدیم،کم کم عرضه میکنن.دقیقا فیل اسپنسر هم همچین حرکتی زد و یدفعه نگفت همه بازیا رو میدیم و قشنگ این جمله رو گفت که عرضه quantom break برای پی سی به معنی عرضه همه انحصاریا برای پی سی نیست!ولی دیدیم تهش چی شد
سر همین هم کلی دعوا شد و کلی فحش خوردن مایکرو و اسپنسر

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
من به شخصه واقعاً خیلی برام مهم نیست یه بازی انحصاری باشه یا نه اتفاقاً خوبه همه بتونن استفاده کنن ولی خب درک می کنم بعضی ها رو یه لذت ریزی داره :D اما درکل من گرایشی که خودم به PS دارم مثل خیلی های دیگه بخاط انحصاری هاشه که خیلی راحت داره یکی یکی از دستشون میده و این قطعاً تو سرازیری قرارش میده 8-|

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,876
نام
حسين
به فرض همه بازیای سونی و نینتندو و مایکرو(که این اوکی شده) از روز اول بیان روی پی سی؛ این دلیلی بر از بین رفتن انحصاره؟

خب شما به سونی و زیرمجموعه اش علاقمندی بازی های زیرمجموعه سونی رو روی هر پلتفرمی دلت خواست بازی کن. الان یعنی فقط مشکل یه جعبه کنسوله؟ شما فن کنسولی یا بازی هاش؟ یا نکنه خدای نکرده فقط مشکل اینه که همه نتونن بازی کنن که بیایی پز بدی بازی کنسول من بهتره؟

هرجا پابلیشر رو دیدی زده سونی بازی رو بخر حالشو ببر حالا رو هر پلتفرمی که هستش!

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
گاد او وار چطوری میخواد بیاد وقتی شماره ها قبلش نخواد منتشر بشه؟ داستانشو خیلی بهم مرتبطه و مثله هورایزن نیست که نیو ایپی باشه

• Like
Reactions: s.snake2

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
593
نام
Ramin
l
میری ps میخری؟؟؟ :lol::lol::lol:

شما به وضوح میگی هم خدا رو میخوام هم خرما رو... بعد چطور از سیاست منسوخ حرف می‌زنید...

آخرش نفهمیدیم مولتی کردن بازی ها به نفع کمپانیه، یا انحصاری کردنشون :lol::lol::lol::lol:
نه شیخ منظورم اینه که تمام بازیهای سونی رو روی استیم میخرم .........

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
گاد او وار چطوری میخواد بیاد وقتی شماره ها قبلش نخواد منتشر بشه؟ داستانشو خیلی بهم مرتبطه و مثله هورایزن نیست که نیو ایپی باشه
همونطوری که RDR2 اومد و شماره اولش نیومد:D
خلاصه اینه عجیب نباشه برات. این چیزا روی PC عادیه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر