بازی God of War دیگر لیبل Only on PlayStation را در وبسایت رسمی خود ندارد

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
133715
بنابر گزارش وبسایت DualSHOCKERS لیبل Only on PlayStation که در وبسایت انحصاری های کنسول پلی استیشن وجود دارد به تازگی از وبسایت بازی پرطرفدار God of War حذف شده است.

ترجمه خبر به شرح زیر است:

شرکت سونی بوضوح در حال بررسی آوردن تعداد بیشتری از عناوین فرست پارتی خود بر روی PC در آینده است. در حالی که herman hulste مدیر بخش استودیو های جهانی سونی، گفته است که سونی قصد ندارد عناوین انحصاری قدیمی خود را بر روی PC منتشر کند اما این حرف مانع ورود سونی به این حوزه با انتشار بازی Horiozon: Zero Dawn بر روی PC نشده است.حالا اگر تغییرات اخیر بر روی وبسایت پلی استیشن رو بتوان به عنوان منبع در نظر گرفت به نظر می رسد که GoW می تواند عنوان بعدی باشد که بر روی PC به HZD ملحق می شود.

عناوینی چون Bloodborne, Days Gone, Marvel's Spiderman و Dreams همه این عبارت بخصوص را در جایی از وبسایت رسمی خود دارند حال آنکه این عبارت در وبسایت عناوینی مانند HZD یا انحصاری های سابق دیگری چون Death Stranding و Detroit: Become Human هنگامی که اعلام شد بر روی PC هم منتشر خواهد شد برداشته شد.

همچنین باید اشاره کرد که Cory Barlog کارگردان عنوان GoW اخیرا در توییتر خود عنوان کرده بود که به انتشار این بازی بر روی PC علاقه دارد اما این تصمیم فراتر از حوزه اختیارات وی است.
無題1.jpg

نسخه ذخیره شده وبسایت قبل از حذف برچسب
منبع

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
بعید نیست ... دیگه گیمینگ سنتی داره از بین میره ... اگه انحصاری میخواید باید برید سمت نینتندو ...
آینده گیمینگ شاید چیزی دیگه ب اسم انحصاری نداشته باشه . نمیدونم این همه تفکرات متعصبانه از کجا میاد ! 4نفر هم تو یک پلتفرم دیگه حال کنن چه عیب و ایرادی هست ! ایراد باید ب ناشرها گرفته بشه ولی متاسفانه فعلا ک باید شاهد زورگوهای بزرگی مثل اپیک باشیم

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
سایت رسمی برچسب رو داره
ولی بازم این نتیجه مدیریت و تصمیمات هرمن هالست هست و از این به بعد هر بازی که میاد و قبلا اومده باید شاهد اینجور بحث ها باشیم و خودشون هم باعثش شدن ، البته بگم بعید نی هرمن یه مصاحبه با بلاگ PS کنه تایید کنه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
تو صفحه های TLOU 2 و GOT هم من Only on PlayStation ندیدم. ولی انحصاری های عرضه شده ای که دیدم تقریبا همه دارن بجز GOW.

مشخص نیست چرا اما مسئله اینه که دیگه باید با حقیقت مواجه شد. نینتندو هم دیر یا زود با این مسئله کنار میاد.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,866
خبرای HZD هم همینطوری شروع شد و تهش رسید به تایید رسمی سونی
خلاصه اینکه اعصاب خودتون رو خورد نکنید،همشون برای پی سی میان
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره :D
البته احتمالا جریان دیر و زود اومدنشون مثل بازیهای راک استار و حتی به مراتب بدتره :D

گفتم راک استار، باز معلوم نیست GTA VI رو میخواد با چند قرن تاخیر برای PC بده :))
نینتندو هم دیر یا زود با این مسئله کنار میاد.
نینتندو ورشکست هم شه چنین کاری نمیکنه خیالتون راحت.
حتی اجازه استفاده از بازیاش تو دریمز هم نمیده.
بهتره دعا کنیم سایتهای دانلود رام رو کمتر ببنده فقط.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
طرفدار و متعصب تیم فوتبال دیده بودم حتی متعصب بازی و فیلم و سریال هم دیدم و باهاشون کنار اومدم
ولی انصافا دیدن این حالت روی کنسول خیلی واسم جالبه
چه از طرف ایکس باکس که مسخره میکنن چه از طرف پلی استیشنیا که دارن حرص میخورن
بابا یکم شل بگیرید قضیرو:Dچه ایرادی داره همه بتونن تجربه یه بازی خوب و داشته باشن گند بزنن به این قانون مسخره انحصاری:-"
حالا کاری ندارم Gow واسه پی سی میاد یا نه..خدایی هم بازی خوبی بود واسم اونقدری که اولین بازی پری اردر شده من روی ps بود.
مشکل اینه بعضی از همینایی که گفتی مث بچه ها لجشون میگیره فلانی با اسباب بازیشون بازی کنه..
الانم نقل همین قضیه اس..
اینکه تو یه چیزیو بازی کنی ولی زورت بیاره بقیه بازی کنن رو بعد از سالها نتونستم هضم کنم
اکس باکسیها با این قضیه خداراشکر کنار اومدن اینا هم سخت تر ولی کم کم نرم میشن و مجبور میشن راه بیان ..
پ.ن: دیگه دوره سودآوری روی سخت افزار تموم شده فکر کنم هزار بار همه اینو گفتن..بخصوص با کنسولهای نسل جدید که معلوم نیست شایدم با ضرر بدن که قیمتش بالا نره عوضش رو محتوا سود کنن ..سونی هم احمق نیست تعداد پلیرهاشو محدود نگه داره..

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
الان من نگاه کردم، Dreams و هرایزن هم ندارن اون برچسب رو :-" و اگه اون شایعه مربوط به انتشار دریمز روی پی سی موثق باشه، بعید نیست gow هم روی pc منتشر بشه :-":-"

در کل انتشار یه سری از بازی های انحصاری روی pc الان میتونه سیاست خیلی خوب ولی در عین حال کثیفی باشه!
نسل که تموم شده و کنسول های نسل بعدی توی راهن، این بازی ها هم ادامشون 100% در دست ساخت هستن و روی Ps5 ادامشون رو میبینینم، با انتشار بازی ها روی پی سی یه جماعت بزرگی این بازی ها رو امتحان میکنن و میرن تو کف نسخه بعد، بعد سونی میاد نسخه های بعدی رو فقط انحصاری ps5 معرفی میکنه و حداقل حداقل چندین هزار نفری میرن کنسول بخرن برای ادامه این بازی ها.
+
bloodborne لطفا :-":-":-"
ممنون بابت توضیحات
به نظر کاملا منطقی میاد اگه از این زاویه نگاه کنیم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
حالا جدا از اینکه دیگه نمیشه با قاطعیت چیزی رو رد کرد و این حرفا:-"
ولی همینطور که ملت گفتن خبر رو هوا بوده و قبلا هم نداشته، چیزی حذف نشده

و گویا Knack 2 هم مثلا نداره:p تاپیک خبری ابر بازی نسل هم بزنید:p

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
البته احتمالا جریان دیر و زود اومدنشون مثل بازیهای راک استار و حتی به مراتب بدتره :D
گفتم راک استار، باز معلوم نیست GTA VI رو میخواد با چند قرن تاخیر برای PC بده
تسکین دادن خوبه ،زمان شایعات هورایزن میگفتین ،عمرا بیاد،الان رسیدین به این درجه.
کم کم درجات میاد پایینتر.فشار یکم زیاده.
کری هایی که با ایکس باکس میخوندید سرتون اومد . تازه الان مایکروسافت میگیره .ما هنوز تو انحصاره و برا مححصولات مایکروسافت عرضه کنیم.ویندوز سوداوری وحشتناکی برای مایکرو داره و حقم داره،اومده.
الان من نگاه کردم، Dreams و هرایزن هم ندارن اون برچسب رو :-" و اگه اون شایعه مربوط به انتشار دریمز روی پی سی موثق باشه، بعید نیست gow هم روی pc منتشر بشه :-":-"

در کل انتشار یه سری از بازی های انحصاری روی pc الان میتونه سیاست خیلی خوب ولی در عین حال کثیفی باشه!
نسل که تموم شده و کنسول های نسل بعدی توی راهن، این بازی ها هم ادامشون 100% در دست ساخت هستن و روی Ps5 ادامشون رو میبینینم، با انتشار بازی ها روی پی سی یه جماعت بزرگی این بازی ها رو امتحان میکنن و میرن تو کف نسخه بعد، بعد سونی میاد نسخه های بعدی رو فقط انحصاری ps5 معرفی میکنه و حداقل حداقل چندین هزار نفری میرن کنسول بخرن برای ادامه این بازی ها.
+
bloodborne لطفا :-":-":-"

این وقتی میتونه جواب بده که عناوین نسخه بعدی داشته و در فاصله کوتاه آماده انتشار باشه.
مثلا dreams که تازه ریلیزه ،نسخه بعدیش معلوم نیست تو کار باشه و کی میخواد بیاد.این مهمه.
هورایزون ،آره. الان نسخه بعدی قطعا در حال ساخته و احتمالا تو بازه دو ساله آینده میاد.ولی چند هزار نفر مهاجر ،بدرد این ریسک نمیخوره.
اگه عناوین تک نسخه نیاد و عناوین دنباله دار در حد یکی دو نسخه بیاد ،اره.این هست سیاستشون
و گر نه در صورت عرضه عناوینی مثل dreams ،بیشتر میخوره دنبال عرضه رو پلتفرم دیگری هستند

آخرین ویرایش:

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
http://archive.is/q7ynb
به اون گندگی نمی بینید برچسب رو؟ :D
پ. ن: به پست اول هم اضافه شد.
دوست من وب آرشیوی که گذاشتی مربوط به ۱۴ ژوئن ۲۰۱۶ ، دقت کنی تو همون صفحه بازی هنوز تاریخ انتشار نداره ، اما بازی از زمان انتشارش در ۲۰ آپریل ۲۰۱۸ این عبارت انحصاری رو هرگز نداشت و نداره (در نسخه امریکای وب سایت) (اینجا میشه چک کرد God of War) تاریخی که گذاشتم باز حتی چند روز قبل از انتشاره (چرایی اش بیشتر شبیه اشتباهه تا اشاره به چیزی) ضمن اینکه همین بازی در نسخه uk وب سایت پلی استیشن تا به امروز هنوز عبارت exclusive رو داره
God of War
5AFEE9D4-18E5-4DC8-B3F4-E8DC76EAF6AB.jpeg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر