ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
اقای فنایی تبریک میگم بازی خوبی بود فقط من یک نکته ذهنم رو مشغول کرد. یکی نیزه و اونیکی کلید گیزا جایی کاربرد نداشتن گذاشتن همچین ایتم هایی باعث گمراه شدن گیمر میشه
بازی هنوز ادامه داره!

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
ممنون از آقای فنایی به خاطر بازیشون، من یکی که خیلی از بازی خوشم اومد.

ولی اگر برای PC با کیبورد بود بازی خیلی بهتر بود، من خودم میتونم 1 ماه هم برای بازی صبر کنم اما پورت بهتری باشه. این رو هم به خاطر این میگم که بازی با ماوس خوب بود ولی همش خیلی الکی یک چیزی کلیک میشد شخصیت هم مینشست حرف میزد. مثلا اونجا که داشتیم فرار میکردیم توی مسیر کلی وسیله بود که میتونست بایسته و حرف بزنه از اون طرف هم دنبالمون بودن هی تند تند کلیک میکردم و اشتباهی میمردم، حالا روی موبایل حساسیتش کمتره و راحت تر میشه بازی کرد اما برای PC خیلی اذیت میکنه.

در کل بازی خوبی بود و من هم حتما شماره بعد رو هم میگیرم.

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
بازی هنوز ادامه داره!

متوجه هستم كه هنوز ادامه داره ولي مگه بازي ورژن جديد رو ورژن قبلي نصب ميشه ؟ چون من به شخصه نيزه رو بر نداشتم هيچ تاثيري توي نسخه اول نداشت اگه هم توي نسخه دو همينطوري عادي توي اينونتوري باشه اون نيزه بازم حالت خنثي پيدا ميكنه. به هر حال موفق باشيد

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
خوب منم بالاخره امروز تونستم بازی رو بازی کنم ، بازی جالبی بود و خسته نباشید
ولی آخرش خیلی تو مخه نسخه ویندوز ، باگ داره در خروجی آخر بازی چون اصلا واردش نمیشه ، باید بگم که من یک بار کلیک میکنم روی درب ، حتی شخصیت بازی هم دستشو میبره سمت درب ولی اتفاقی نمیافته و اون دیوه میادو بازیو میبازم ، حتی از اول هم رفتم ولی دوباره همین آش و همین کاسه
یه نکته دیگه هم که هست وقتی برای اولین بار دیو رو میبینیم دوربین بازی مناسبه ولی وقتی میبازیم و میره قبل ورود دیو دوربین خیلی به کاراکتر نزدیک میشه و در رفتن از دسته دیو خیلی سخت میشه

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
خوب منم بالاخره امروز تونستم بازی رو بازی کنم ، بازی جالبی بود و خسته نباشید
ولی آخرش خیلی تو مخه نسخه ویندوز ، باگ داره در خروجی آخر بازی چون اصلا واردش نمیشه ، باید بگم که من یک بار کلیک میکنم روی درب ، حتی شخصیت بازی هم دستشو میبره سمت درب ولی اتفاقی نمیافته و اون دیوه میادو بازیو میبازم ، حتی از اول هم رفتم ولی دوباره همین آش و همین کاسه
یه نکته دیگه هم که هست وقتی برای اولین بار دیو رو میبینیم دوربین بازی مناسبه ولی وقتی میبازیم و میره قبل ورود دیو دوربین خیلی به کاراکتر نزدیک میشه و در رفتن از دسته دیو خیلی سخت میشه
شما احتمالا صحنه اومدن اون موجود رو رد می کنید و باعث میشه بازی تنظیماتش ذخیره نشه
توی آپدیت جدید این مشکلات برطرف شده...
میتونید به قول خودتون از فیس دوغ دانلودش کنید!

موفق باشید

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
دوستانیکه با تمام کردن نسخه ویندوز مشکل داشتن، ممنون میشم بگن که ویندوزشون 32 هست یا 64بیت؟
برای اینکه بازی برای ویندوزهای 32 بیت خروجی گرفته شده بوده
نسخه 64 بیت بر روی بلاگ قرار گرفت

آخرین ویرایش:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
دوستانیکه با تمام کردن نسخه ویندوز مشکل داشتن، ممنون میشم بگن که ویندوزشون 32 هست یا 64بیت؟
برای اینکه بازی برای ویندوزهای 32 بیت خروجی گرفته شده بوده
نسخه 64 بیت بر روی بلاگ قرار گرفت
سیستمی که من باهاش بازی رو رفتم 64 بیت بود.

ROONEY190

کاربر سایت
Jun 24, 2012
233
نام
علیرضا
منم بازی رو برای گوشی دانلود کردم و تمامش کردم خوووب بود ولی خیلی کوتاه بود اما خوب بود ولی بنظر من توی این اپیزود چیزی از داستان بازی معلوم نشد و خوبه که هر اپیزود طولانی تر باشد و داستان محور تر البته این نظر شخصی من بود و یه وقت قصد جسارت نداشتم @};- ولی در کل محیط بازی رو دوست داشتم خیلی جذاب بوووود و در کل بنظرم بازی جذابیه من توی بازار 5 ستاره را به بازی دادم .

تاریخ حدودی از آمدن اپیزود بعدی معلوم هست؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بازی رو تمام کردم. خوب بود ولی خیلی کوتاه بود ولی داستانش جذاب بود و منتظر اپیزود بعدی هستم
در ضمن بعضی جاها چند بار باید از یک وسیله استفاده بشه (مثل چاقو) تا درست جواب بده

اون آخر بازی هم
صبر کردم تا هیولا بیاد و من رو بکشه
که بعدش بازی خیلی کند میشد تا منوی Game Over رو نشون بده (روی اندروید)

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
بازی رو تمام کردم. خوب بود ولی خیلی کوتاه بود ولی داستانش جذاب بود و منتظر اپیزود بعدی هستم
در ضمن بعضی جاها چند بار باید از یک وسیله استفاده بشه (مثل چاقو) تا درست جواب بده

اون آخر بازی هم
صبر کردم تا هیولا بیاد و من رو بکشه
که بعدش بازی خیلی کند میشد تا منوی Game Over رو نشون بده (روی اندروید)
ممنون... مشکلاتی که اشاره کردید، توی نسخه جدید برطرف شده

djbaz

کاربر سایت
Jun 25, 2009
55
نام
reza
این کار رو نکنید

واقعا میخواهیید بازی رو ادامه ندید ؟؟؟!!!!
من باورم نمیشه که به خاطر یه مشت حرف از ادامه دادنش صرف نظر کنید !!
باورم نمیشه و این رو یه شکست بزذلانه میدونم !!!!

از زمان فعالیتتون توی سایت گیم ایمگ طرفدارتون بودم !! و حالا که با دست پر برگشته بودین به عنوان یه فرد با برنامه و دارای هدف برای دوستانم ازتون تعریف میکردم !!
واقعا دست پر !!!

ولی باورم نمیشه که بخوایین ادامه ندین !
شاید این یه بازی تبلیغاتیه ، شاید ،
امیدوارم اینطور باشه

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خیلی جالبه. خودتون هم به خودتون رحم نمی کنید . پس وای به حال بقیه که مخالف عقاید شما هستند

مدتها بود بر روی پروژه ها و داستان های مختلف فکر می کردم و به دنبال این بودم که چطور می توانم بازیی طراحی کنم که برخلاف بازی های انبوه و ریز و درشت خارجی که اکثرا مروج افکار ضد خداپرستی هستند، "مدافع خداپرستی باشد."
اما ظاهرا در این دوره و زمانه، ترویج خداپرستی هم گناه محسوب می شود و هرچه مطلب می نویسم و مصاحبه می کنم و توضیح می دهم، در گوش خیلی ها نمی رود که : "بازی 41148 نه تنها مدافع شیطان پرستی نیست، بلکه کاملا بر خلاف آنهاست."
جالب اینجاست که داستان بازی را بیشتر از 6 ماه پیش در دفتری نوشته ام و روند داستان بازی، حرف های مرا کاملا تایید خواهد کرد که بازی بر علیه شیطان پرستی است. اما مطئنم اگر داستان بازی را هم خط به خط برای برخی دوستان بخوانم، باز هم چیزی در آنها عوض نخواهد شد!

راستش را بخواهید دیگر حوصله و توانِ تحمل نظرات بعضی ها را ندارم که با وجود مشاهده کارهای قبلی ام، همچنان مرا به چیزهایی متهم می کنند که کاملا دور از تصور است. و به همین خاطر تصمیم گرفته ام تا دیگر ادامه بازی 41148 را نسازم و درخواست حذف اپیزود اول را هم از بازار داده ام.

با اینحال تشکر می کنم از مسئولین سایت کافه بازار، برنامه به روز و همه آن مسئولین بالا دستی کشور که مطمئنا بازی را دیده اند و فهمیده اند که بازی قصد ترویج هیچ عقیده انحرافیی را ندارد و کاملا بر علیه آنها حرکت می کند و همچنین تشکر میکنم از همه دوستانی که بازی را دانلود کردند، از آن لذت بردند و هوشمندانه با نظراتشان به من فهماندند که هنوز هم هستند انسانهایی که فکر می کنند!

و تبریک می گویم به برخی مسئولین بنیاد ملی بازی های رایانه ای، بخش اخبار صدا و سیما و همه ایرانی هایی که بدون هیچ تحقیقی و حتی بدون انجام دقیق خود بازی، صرفا با دیدن چند علامت، سریع برچسب شیطان پرستی بر بازی و سازنده اش زدند. امیدوارم همه تان در آن دنیا، به خاطر تهمت ها و حرف ها و کارهای تان، جوابی در برابر خداوند یکتا داشته باشید.

حضرت محمد (ص): هر كس به مرد یا زن مؤمن بهتان زند یا درباره او چیزی بگوید كه از آن مبراست، خداوند متعال در روز رستاخیز او را بر تلّی از آتش نگه دارد تا از حرف خود درباره آن مومن برگردد.

به روز رسانی:

واقعا نمی دونم چطور جواب نظرات، پیام ها و لطف دوستان رو بدم، از همه عزیزانی که از بازی 41148 حمایت کردن، یک دنیا تشکر میکنم و درخواست دارم که لطفا من رو هم درک کنن. من به همه کسانی که بازی رو دوست داشتن و منتظر انتشار اپیزودهای بعدیش بودن، احترام می گذارم و میدونم این کار من رو نمی پسندن. ولی یک بازی ساز چطور با وجود این همه فشار روانی و این همه جنجال می تونه به کارش ادامه بده؟

در حال حاضر فقط به آرامش نیاز دارم، اما مطمئن باشید بی خیال اهداف و عقایدم نخواهم بود...

مهدی فنائی

به روز رسانی 2 :

اپیزود اول بازی 41148 به درخواست سازنده، از کافه بازار حذف شد. ضمنا از لطف همـــــــه ی دوستان تشکر می کنم. تمام کامنت ها رو کامل می خونم و از حمایت شما لذت می برم. امیدوارم در آینده خیلی نزدیک بتونم کاری کنم که این همه محبت شما دوستان را جبران کنه.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
یعنی واقعا واسه همچین افراد بی شعوری متاسفم که به بازی های وطنی هم رحم نمی کنند!
اگه یه زمانی خواستم بازی بسازم پرش می کنم از علائم فراماسونی تا خودشونو بکشن>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر