c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
من گوشیم Xperia SP هست ولی وقتی میرم تو بازی از بازی میپره بیرون :-o

کسی میدونه مشکلش چیه؟؟:-/

منم SP دارم ولی هیچ مشکلی نداره. با این نرمافزارای تسک منیجر تسک هارو ببند که رمت باز تر شه، شاید خوب شد.

@آقای فنایی: منم همونطور که تو اف بی بهت گفتم! :-D کارت حرف نداره!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من خودم ios دارم بهمین خاطر گوشی داداشتمو گرفتم که xperia sl هست. بازی خیلی خوبه ولی خیلی شارژ گرفت. تو شارژ بود و حدود 97 درصد شارژ داشت و یک راست بازی کردم وقتی تموم شد دیدم شارژم شده 80 درصد! تو شارژ هم بود!

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
جواب مارو نمیدی آقای فنایی؟
شرمنده، درتلاش بودم که نسخه ویندوز رو منتشر کنم..
بازی برای ویندوز اماده ست، فقط به دنبال سایت مناسب برای انتشارش هستم
قسمت های بعدی هم فعلا نمیتونم تاریخ دقیق بدم، بهتره فعلا پیگیر خبرهای بازی باشید

از لطف بقیه دوستانی هم که بازی رو حمایت کردن، تشکر میکنم :)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
منم SP دارم ولی هیچ مشکلی نداره. با این نرمافزارای تسک منیجر تسک هارو ببند که رمت باز تر شه، شاید خوب شد.

@آقای فنایی: منم همونطور که تو اف بی بهت گفتم! :-D کارت حرف نداره!

داداش من رمو خالی کردم نزدیک به 300مگ خالی داره،گوشیو هم خاموش روشن کردم باز باز نشد بازی!

ورژنت اندرویدت چیه؟گوشیتون روت شده؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ابتدا در مورد بازی
بازی رو دانلود کردم و کمی جلو رفتم. همین مقداری که فعلا بازی کردم جالب بوده و داستان گیرایی داره که دوست دارم و سبک بازی هم جالب هست

اما در مورد سازنده بازی
واقعا فکر نمی کردم کسی که این بازی رو طراحی کرده و کلا بازی طراحی میکنه همچین طرز تفکر صفر درجه ای داشته باشه که بگرده توی شمارنده دیجیتالی یه بازی مثل رزیدنت اویل دنبال نمادهای چی و چی بگرده. همچین تفکراتی هست که باعث میشه یه جایی مثل بنیاد بوجود بیاد. امثال ایشون و همفکرهاشون هنوز توی توهم توطءه گیر کردن و به هیچ وجه هم نمی خواهند از موضع خودشون کوتاه بیان

در آخر هرچند از بازی راضی بودم ولی به دلیلی که اشاره کردم فکر نکنم بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

• Like
Reactions: avannn

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
این حرفتو حیلی قبول ندارم. بحث استفاده از نمادها و... چیزی نیست که به این راحتی بشه درموردش حرف زد. بحث (و البته تاثیراتش) خیلی پیچیده تر از اینه که فلان نماد رو ببینیم و بگیم خب رو من که تاثیری نداشت!
اینها قرار نیست در یک آن توی آدم تحول ایجاد کنن کم کم ک با برنامه هایی که واسش دارن ناخودآگاه روت تاثیراتیو میذارن.
کاری به این بازی ندارم. کلا گفتم.

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی
دوستان ممنون میشم، اگر انتقادی نسبت به محتوا و موضوع بازی دارید، مخصوصا پیرامون مسائلی ماسونی و ...، در بلاگ مطرحش کنید. چون هم تاپیک منحرف میشه و هم مدیران سایت، معمولا علاقه ای به ایجاد چنین مباحثی ندارند.
اینجا در خدمت شما هستم:
Fanaei

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
اقای فنایی تبریک میگم بازی خوبی بود فقط من یک نکته ذهنم رو مشغول کرد. یکی نیزه و اونیکی کلید گیزا جایی کاربرد نداشتن گذاشتن همچین ایتم هایی باعث گمراه شدن گیمر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر