بازی یه شغله نه اعتیاد!

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
اگه واقعا به این کار علاقه داری برو دنبالش
منتظر حمایت از سمت کسی هم نباش
در این موارد اطرافیان جز فرستادن موج منفی و ناامید کردن کار دیگه ای نمیکنن
اگه براش وقت بزاری مطمئنأ به نتیجه دلخواهت میرسی

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
راستی اگه ویدیو های یوتوبر های معروف رو ترجمه کنیم و بزاریم بنظرتون استقبال میشه؟چون کسی که آپارات میاد بیشتر به دلیل زبان پارسی میاد و اگه بخواد ویدیو های انگلیسی رو ببینه خب میره همون یوتوب :)

چرا نشه اگه کار کنی میشه حتمی نباید در رابطه با letsplay باشه ، بررسی بازی های e3 و و و

من همه پستها رو نخوندم راستش ولی در جواب پست اول:
تو ایران کسی دونیت نمیکنه
هیچ سرویس ایرانی پول نمیده به طرف
سرعت اینترنت هم که جای خود
استریم تو ایران با این وضع معنی نداره
داداش حتمی مجبور نیستی که 1080 60 fps بدی خود یوتوب تا همین چند وفت پیش 720 داشت
مگه چقدر حجم میخواد واسه 1 ویدیو تو هفته 200 مگ ؟ 720 p با کیفیت عالی تهش 500 میتونی بگی به isp آپلودتو ببرن رو 1 مگ یا بالا تر عین دانلود ...
دونیت هم مطمعا باش بعد از یه مدتی جا بیفته میدن... اگه طرفدار پیدا کنی چرا ندن همین الانشم یه میدن واسه سایت animworld چون علافه دارن به anime و ترجمش باید جا بیفته دیگه...

اگه واقعا به این کار علاقه داری برو دنبالش
منتظر حمایت از سمت کسی هم نباش
در این موارد اطرافیان جز فرستادن موج منفی و ناامید کردن کار دیگه ای نمیکنن
اگه براش وقت بزاری مطمئنأ به نتیجه دلخواهت میرسی
داداش فقط میخوام بگم اینقدر نشستی بازی کردیو افراد دورت بهت گفتن گیم تفریح و اعتیاده اینجوری تفکر میکنی
بشین یه زره آپارات نگا کن واسه هر 1000 تا view داره 10.000 هزار تومن میده
فقط همین ویدیو رو خواستم بزارم اینجای بازیخوار: آخر هفته های تند بازیخوار «خار دهم!»
ملت دارن پیشرفت میکنن شما بشینین هی بگین به جایی نمیرسیم ویدیو دارم از ماینکرفت طرف هر ویدیوش 1000 تا بازدید خورده یکیشونم 10.000 گیم پلی فارسی Minecraft - قسمت 17 - مزرعه تجربه 1
کیفیت ویدیوشم آشغاله منتها پشت کار داشته قدیمی بوده فالوور گرفته

• Like
Reactions: R@OUF and sa-sot1

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
من چندبار ویدئو درباره ی گیم توی آپارات آپلود کردم هر دفعه به بهانه ای پاک کرد! بار آخر یه آهنگ از بازی رزیدنت اویل گذاشته بودم به این بهانه که فقط یه عکس و آهنگ خالی هست پاک کرد -یک دفعه هم به بهانه ی مسخره ی رعایت نکردن حق ناشر اصلی!یه تریلر قدیمی بود!
درحالی که کلی ویدئوی اینطوری هست! بعدش سیستم آپارات جالب نیست من ویدئو میذاشتم اصلن دیده نمی شد! توی لیست نمایش ها نمی اومد ! آپارات اولویت اول و آخر رو کلیپ های مذهبی میذاره باز اوایل کارش خیلی بهتر بود برخلاف نظر خیلی ها
بعدش دلیل اصلی یوتبرهای مؤفق حل کردن معما و مأموریت های سخت بازی ها در 24 تا 48 ساعت اول انتشار یک بازی هست اگه دقت کنید یوتوبر های مؤفق همچین ویژگی دارن معمولن
آیا شما همچین توانایی داری؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
من چندبار ویدئو درباره ی گیم توی آپارات آپلود کردم هر دفعه به بهانه ای پاک کرد! بار آخر یه آهنگ از بازی رزیدنت اویل گذاشته بودم به این بهانه که فقط یه عکس و آهنگ خالی هست پاک کرد -یک دفعه هم به بهانه ی مسخره ی رعایت نکردن حق ناشر اصلی!یه تریلر قدیمی بود!
درحالی که کلی ویدئوی اینطوری هست! بعدش سیستم آپارات جالب نیست من ویدئو میذاشتم اصلن دیده نمی شد! توی لیست نمایش ها نمی اومد ! آپارات اولویت اول و آخر رو کلیپ های مذهبی میذاره باز اوایل کارش خیلی بهتر بود برخلاف نظر خیلی ها
بعدش دلیل اصلی یوتبرهای مؤفق حل کردن معما و مأموریت های سخت بازی ها در 24 تا 48 ساعت اول انتشار یک بازی هست اگه دقت کنید یوتوبر های مؤفق همچین ویژگی دارن معمولن
آیا شما همچین توانایی داری؟

شما مستقیم داری از یوتوب می بری تو اپارات بعد گیر میده دیگه اونم کم اصنم اولویت مذهب نیست، اگه اپلود کنید خودتون چرا باید پاک کنه اگه شما چیزه غیر اخلاقی بزارید ، خود یوتوبم restricted میکنه و نمیشه پول در اوارد
بعد کی گفته اولین باشی یعنی الان این همه کانال نباید وجود داشته باشن و بازدید بخورن فقط همون اولیه بازدید میخوره؟
بزار یه مثال بزنم (pewd و markiplier رو اصن گیمر حساب نمیکنم دلقکن) ولی جفتشونم تقریبا ویدیو هاشون کاراشون مثه همه جفتشونم موفقن یه سری دوست دارن میرن یکی رو نگا میکنن یکی رو نگا نمیکنن
مثلا یه قشر میان GTA تورو نگا میکنن بخاطر جدی بودنت ، یه سری میان ماله منو نگا میکنن بخاطر کمدی بودن
در کل مخاطبو طرفدار پیدا کنی راحت میتونی پیشرفت کنی
بجز اینا مونتاژ و بررسیو این ویدیوها هم که طرفدارای خودشو داره

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
پشت کار میخواد اینکار اینجوری نیست که pewds از اول اینهمه معروف شدع
۴ ۵ سال طول کشید تا به اووجه خودش رسید برین اولین ویدو هاشو نگا کنین

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
پردرآمدترین ستاره های یوتیوب در سال 2017 ؛ میلیونرهای یوتیوبی را بشناسید! | گجت نیوز
نمیدونم معتبره یا نه :)
-------------------------------------------------------------------------------
منم خودم خیلی دوست دارم همچین کاری بکنم.
کم کم دارم شروع میکنم یکم Adobe Premiere یاد بگیرم و بعدش شروع کنم آپلود کنم.
استریم کردن هم خیلی دوست دارم ولی با این وضع اینترنت فکر نکنم بشه.

• Like
Reactions: tails

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
پردرآمدترین ستاره های یوتیوب در سال 2017 ؛ میلیونرهای یوتیوبی را بشناسید! | گجت نیوز
نمیدونم معتبره یا نه :)
-------------------------------------------------------------------------------
همنم خودم خیلی دوست دارم همچین کاری بکنم.
کم کم دارم شروع میکنم یکم Adobe Premiere یاد بگیرم و بعدش شروع کنم آپلود کنم.
استریم کردن هم خیلی دوست دارم ولی با این وضع اینترنت فکر نکنم بشه.
همیشه گفتم تو پستام میشه ز بزنین به ISP
۱ مگ به بالا آپلودو میبندن ولی نه دیگه ۱۰۸۰
خودمم نوبم تو premier . ولی کمک خواستی بگو
کانالاتونو بگین نترسید کسی مسخره نمیکنه یه چیزه جدید ه همه داریم از هم یاد میگیریم
ویدیو اموزشی خوبم دیدین بزارین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: R@OUF and omid_13

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستان اپارات قانون کپی رایت هم داره ؟!
مثلا میشه من یک سری ویدیو های مهندسی رو از یوتوب دانلود کنم با زیرنویس فارسی اپلود کنم اپارات ؟!

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
مثلا میشه من یک سری ویدیو های مهندسی رو از یوتوب دانلود کنم با زیرنویس فارسی اپلود کنم اپارات ؟!

خوش شون نیاد به این بهانه پاک می کنن : )))
شما مستقیم داری از یوتوب می بری تو اپارات بعد گیر میده دیگه اونم کم اصنم اولویت مذهب نیست، اگه اپلود کنید خودتون چرا باید پاک کنه اگه شما چیزه غیر اخلاقی بزارید ، خود یوتوبم restricted میکنه و نمیشه پول در اوارد
بعد کی گفته اولین باشی یعنی الان این همه کانال نباید وجود داشته باشن و بازدید بخورن فقط همون اولیه بازدید میخوره؟
بزار یه مثال بزنم (pewd و markiplier رو اصن گیمر حساب نمیکنم دلقکن) ولی جفتشونم تقریبا ویدیو هاشون کاراشون مثه همه جفتشونم موفقن یه سری دوست دارن میرن یکی رو نگا میکنن یکی رو نگا نمیکنن
مثلا یه قشر میان GTA تورو نگا میکنن بخاطر جدی بودنت ، یه سری میان ماله منو نگا میکنن بخاطر کمدی بودن
در کل مخاطبو طرفدار پیدا کنی راحت میتونی پیشرفت کنی
بجز اینا مونتاژ و بررسیو این ویدیوها هم که طرفدارای خودشو داره

مستقیم از یوتوب چیزی ببری آپلود کنی مشکلی پیش نمیاد مگه اینکه شاکی خصوصی داشته باشه (در موارد خاص) یا اینکه خوش شون نیاد و بهانه کنن! و اکثرن هم همینه مثلن من تریلر gta وایس سیتی که بازی قدیمی هست و برای نوستالژیک بودن آپلود کردم به بهانه ی عدم رعایت کپی رایت ! (در حالی که عنوان و همه چیز در خود ویدئو هست چیزی که به نام خودم جعل نکردم) و غیر اخلاقی بودن ! (اون چندتا خانوم کارتونی کنار ساحل که خیلی هم کوتاه هست) حذف کرد
اولویت کاملن مذهبی هست و آشکاره بعد شما منظور من رو بد متوجه شدی من نمی گم که آپارات باید ویدئوهای من رو اول از همه بذاره یا بذاره صفحه ی اول! بلکه گفتم کلن ویدئوهای من بعد آپلود در دسترس نبود! یعنی فقط خودم با اکانت خودم می تونستم ببینم! بارها اینطور شد که من نا امید شدم کلن از آپارات
حالا جدای از این حرف ها حالا که شما دنبال همچین کاری هستی بنظرم هیچ موردی به جز ساخت ویدئو ی حل معما و مراحل سخت بازی ها نمی تونه مؤفق باشه چون واقعن جای کمبودش برای فارسی زبان‌ها و یا اونایی که دسترسی راحت به یوتوب نداره حس میشه
وگرنه ساخت کلیپ های طنز و مسخره بازی فکر نکنم خیلی برای مخاطبان ایرانی جالب باشه

آخرین ویرایش:

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
به نظرت چیزی تو ایران قانون کپی رایت داره که آپارات داشته باشه ؟ نه نداره ولی بازم از خودتون یه چیزی اضافه کنید بد نیست
میتونین تیکه های youtube رو بزارین یا بررسی دیگه باید زحمت بکشی اگه بخوای به جایی برسی !

tails

کاربر سایت
May 19, 2012
150
خوش شون نیاد به این بهانه پاک می کنن : )))

مستقیم از یوتوب چیزی ببری آپلود کنی مشکلی پیش نمیاد مگه اینکه شاکی خصوصی داشته باشه (در موارد خاص) یا اینکه خوش شون نیاد و بهانه کنن! و اکثرن هم همینه مثلن من تریلر gta وایس سیتی که بازی قدیمی هست و برای نوستالژیک بودن آپلود کردم به بهانه ی عدم رعایت کپی رایت ! (در حالی که عنوان و همه چیز در خود ویدئو هست چیزی که به نام خودم جعل نکردم) و غیر اخلاقی بودن ! (اون چندتا خانوم کارتونی کنار ساحل که خیلی هم کوتاه هست) حذف کرد
اولویت کاملن مذهبی هست و آشکاره بعد شما منظور من رو بد متوجه شدی من نمی گم که آپارات باید ویدئوهای من رو اول از همه بذاره یا بذاره صفحه ی اول! بلکه گفتم کلن ویدئوهای من بعد آپلود در دسترس نبود! یعنی فقط خودم با اکانت خودم می تونستم ببینم! بارها اینطور شد که من نا امید شدم کلن از آپارات
حالا جدای از این حرف ها حالا که شما دنبال همچین کاری هستی بنظرم هیچ موردی به جز ساخت ویدئو ی حل معما و مراحل سخت بازی ها نمی تونه مؤفق باشه چون واقعن جای کمبودش برای فارسی زبان‌ها و یا اونایی که دسترسی راحت به یوتوب نداره حس میشه
وگرنه ساخت کلیپ های طنز و مسخره بازی فکر نکنم خیلی برای مخاطبان ایرانی جالب باشه

نه داداش بعضی وقتا نسبت به تگ که میزاری حسیاسن یا کیفیت یا همون موقع نمیزارن تو search و اولویت بندی میکنه ، ولی کساییی که Follower ان میتونن ببینن
در رابطه با مذهبو حذف کردن ویدیو ها مطمعا باش مشکل داشه دیگه ولی اگه نداشته خودت آپلود کنی مستقیم به هیچ عنوان پاک نمیکنه

آخرین ویرایش:

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
به نظرت چیزی تو ایران قانون کپی رایت داره که آپارات داشته باشه ؟ نه نداره ولی بازم از خودتون یه چیزی اضافه کنید بد نیست
میتونین تیکه های youtube رو بزارین یا بررسی دیگه باید زحمت بکشی اگه بخوای به جایی برسی !
الان قوانین رو کامل خوندم و متوجه شدم که اپارات اصلا ارزش وقت گذاشتن برای درامد زایی نداره :-?
گفته 30 درصد هر کلیپ باید مشاهده بشه تا هر بازدید حساب بشه ! اون پایین هم دکمه دانلود گذاشته :|
مطمئنا در ویدیو های با مدت طولانی (بالای 10 دقیقه )خیلی ها همون چند ثانیه اول نگاه کنن و بعدش دانلود میکنن که بازدید محسوب نمیشه ! یعنی ممکنه یه ویدیو 100 هزار بازدید داشته باشه و فقط 1000 تاش قابل قبول باشه !

• Like
Reactions: R@OUF and sa-sot1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر