بازی کردن با SILVER MEMBERSHIP

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
منم دارم بازی میکنم همینطوری که این اقا گلدش تموم شده با سیلور داره بازی میکنه
یکی از بچه ها گفت فقط تا 3 بار میشه یعنی کسی میشه بیشتر از 3 بار هم گیمر تاگ ساخته باشه توانسته باشه بازی کنه به XBOX LIVE؟؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
سوان با silver بازی نمی کرد. سوان همون موقع که گلدش انقضا می شد دوباره یه نامه دیگه میومد که شما 1 ماه گلد مجانی گرفتید و این امر همینطور پشت سر هم تکرار می شد.
اشکان جان برای ما هم از این نامه ها بفرستید:biggrin1:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
اشکان جان برای ما هم از این نامه ها بفرستید:biggrin1:

مگه نامه ها دست اشکان که واست بفرسته امیر ؟! :):D
سوان کلا کنسول عجیبی داشت . وقتی که سر ماه گلدش تموم میشد از طرف مایکروسافت واسش نامه میومد که پروفایل شما یک ماه دیگه گلد یا همون شارژ شده . شایعه شده بود که کنسول خود عمو بیلی بوده که افتاده دست سوان !! که البته بعید هم نبود :D !!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
مگه نامه ها دست اشکان که واست بفرسته امیر ؟! :):D
سوان کلا کنسول عجیبی داشت . وقتی که سر ماه گلدش تموم میشد از طرف مایکروسافت واسش نامه میومد که پروفایل شما یک ماه دیگه گلد یا همون شارژ شده . شایعه شده بود که کنسول خود عمو بیلی بوده که افتاده دست سوان !! که البته بعید هم نبود :D !!
مهدی جان می دونم گفتم شاید اشکان پیش بیلی پارتی چیزی... داشته باشه:biggrin1:
خدا بده شانس:biggrin1::love:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
خیلی جالبه !! من روز 25 اکتبر گلدم تموم میشد از اون روز هم سر نزدم ، امروز قبل از ظهر همین طوری رفتم لایو ببینم چه خبره !! همینطوری امتحان کردم دیدم شد :eek: با اکانت سیلور بازی کردم ( ظاهرا فعلا برام Free شده :biggrin1: ) یه دست فیفا 09 و یک ساعتی Greas of war 2 با بروبچ زدیم :biggrin1::eek: خدایی خیلی حال داد :love::love::love::love::love:

میگم این طور که معلومه به تمام کسانی که گلدشون تموم میشه این امکان بازی کردن چند روز بهشون داده میشه !!! حداقل که این رو نشون میده :eek::eek::confused:

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
من هم گادم دو هفته پيش تموم شد بعد از اون تا چند روز بعد با سيلور بازي مي كردم :cheesygri ولي چند روز پيش هر كار كردم نتونستم با سيلور بازي كنم :(

Seyed

کاربر سایت
Feb 12, 2007
63
قضیه سه روز رو نمی‌دونم ولی به این جمله توجه کنید:
[LTR]Gold Weekends: Look for special offers from Xbox LIVE that let you experience the excitement of multiplayer gaming free.[/LTR]

این یکی از ویژگی‌هایی است که برای اکانت سیلور تو سایت xbox.com اومده. به نظر می‌رسه هر از گاهی یک حالی به اکانت‌های گلد میدن و طرف میتونه لایو بازی کنه. حالا اینو چطوری می‌شه فهمید کی هست، و آیا قابلیت استاک شدن داره یا نه رو نمی‌دونم. ولی احتمالاً بچه‌ها که با اکانت سیلور بازی کردند شامل این شرایط شدند. راه حلش هم اینه که چند وقت بعد هم دوباره چکش کنند ببینند میشه یا نه؟ احتمالاً خبرش باید تو بخش لایو بیاد.

برای جزئیات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:
http://marketplace.xbox.com/en-US/goldBenefits.htm

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوست عزیز تاریخ پست آخر رو نگاه کن. این قضیه برای زمانی بود که می خواستن دشبورد جدید رو ارائه بدن. الان که دیگه نمی تونی با سیلور بازی کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر