بازی کردن با SILVER MEMBERSHIP

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
آخه چه اتفاقی میتونه افتاده باشه؟! من گفتم شاید ایشون وقتی میخواسته اکانت رو شارژ کنه گزینه ای رو انتخاب کرده که هر ماه به صورت خودکار از حسابش پول کم بشه.
الان واسه شما نوشته اکانت سیلور یا گلد؟! چون واسه من گلد هست.
این جور گزینه ای نیست! تنها گزینه ای که امکان داره به شما گلد 3 یا 12 ماهه داده.درضمن مال من silver هست ولی بازی می کنم.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من الان رفتم با اکانت silver امتحان کردم و تونستم وارد ranked match یک بازی بشم. اینطوری که معلومه مایکروسافت احتمالاً برای تشویق و آشنایی مردم اومده این چند روز کل آنلاین live رو free کرده ولی هنوز خبری رسماً ازش منشتر نشده. (شاید هم داره یسری تست و آزمایش رو سرور ها انجام می ده برای همین اعلام نکرده)
شما در حال حاضر با هر اکانتی که باشید (silver یا gold) می تونید وارد بخش multiplayer بازی ها شوید و بازی کنید.

قطعاً این امر موقتی خواهد بود و البته شانسی هم پیش نیومده.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
منم اکانت گلدم تقريبا 2 هفته ميشه که تمام شده ، الان هم يک پروفايل جديد ساختم برای 1 ماه رايگان ديگه که اون فقط برای بازی آنلاين هست. الان ميرم با پروفايل اصليم چکش ميکنم برات

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
گمونم جدیدن سیستم جدیدی راه افتاده باشه :biggrin1:
مثلا یه چیزی توو مایه ها ایکس باکس سل یا لایو سل یا همون ایرانسل :-"
یکی بخر 2 تا ببر :-"

ولی من شنیدم که مایکروسافت میخواد پوینت رو برداره و Free بشه . البته شنیدم . منبعشو نخوایید دیگه :biggrin1:

راستی تو رو خدا یکی این آپدیت داشبورد جدید رو روی سرور دیگه به غیر از رپیدشیر بزاره . اینجوری ما که وایرلس داریم هی فرتو فرت IP ما رو هدف میگیره نمیزاره دان کنیم .:(
ممنون اگه این کار رو کنید

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
خوب منم تست کردم. ميشه با سيلور بازی کرد. من COD4بازی کردم کلی .
اما مطمئنا موقتی خواهد بود. مايکروسافت از يک سنت هم نميگذره چه برسه به ميليون ها دلاری که از طريق گلد بدست مياره!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
من الان رفتم با اکانت silver امتحان کردم و تونستم وارد ranked match یک بازی بشم. اینطوری که معلومه مایکروسافت احتمالاً برای تشویق و آشنایی مردم اومده این چند روز کل آنلاین live رو free کرده ولی هنوز خبری رسماً ازش منشتر نشده. (شاید هم داره یسری تست و آزمایش رو سرور ها انجام می ده برای همین اعلام نکرده)
شما در حال حاضر با هر اکانتی که باشید (silver یا gold) می تونید وارد بخش multiplayer بازی ها شوید و بازی کنید.

قطعاً این امر موقتی خواهد بود و البته شانسی هم پیش نیومده.
درسته اشکان جان لایو free شده و 100% محدود خواهد بود و تا آپدیت یا زمانی دیگر ادامه خواهد داشت.

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
البته من هم حدس میزدم که این حالت موقت باشه و فوقش تا 19 نوامبر ادامه داشته باشه !
اشکان جان این سوان چه جوری 6 ماه با silver بازی میکرد ؟ شانسی این جوری شده بود ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اشکان جان این سوان چه جوری 6 ماه با silver بازی میکرد ؟ شانسی این جوری شده بود ؟
سوان با silver بازی نمی کرد. سوان همون موقع که گلدش انقضا می شد دوباره یه نامه دیگه میومد که شما 1 ماه گلد مجانی گرفتید و این امر همینطور پشت سر هم تکرار می شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر