بازی و نرم افزار برای Android

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
دوستان یکی‌ می‌شه یه شیلتر شیکن مناسب برای اندروید معرفی‌ کنه که سرعتو پایین نیاره ؟!؟!برای استریم از یوتیوب می‌خوام..
سایفون دارم اما سرعتو خیلی‌ پایین میاره و برای استریم اصلا مناسب نیست

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دوستان یکی‌ می‌شه یه شیلتر شیکن مناسب برای اندروید معرفی‌ کنه که سرعتو پایین نیاره ؟!؟!برای استریم از یوتیوب می‌خوام..
سایفون دارم اما سرعتو خیلی‌ پایین میاره و برای استریم اصلا مناسب نیست
بهترین کار استفاده از Open V_P_N هست

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
درود

دوستان به جز برنامه Go SMS و Zero SMS برنامه پیام رسان دیگه ای سراغ دارین که با گوشیهای دوسیم کارته سازگار باشن؟

من بیش از 2 ساله با Textra کار میکنم ولی متاسافانه از گوشیهای دوسیم پشتیبانی نمیکنه

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
معلوم هست کی اپدیت lollipop برای Sony Xperia Z1 میاد؟

رام های رسمیش اومده روی اینترنت برای Z1C و Ultra هم هست.در کل تا اونجایی که یادمه سونی گفته بود 3 ماهه ی اول 2015 برای سری Z آپدیت رو منتشر میکنه.
برای LG G2 (نسخه ی 32 و 16) هم اومده برای اونایی که میخوان و به نظرم خیلی خیلی بهتر از کیت کت هست و لگ و تاخیر و از بین میبره تقریباً.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بهترین اپلیکیشن ها با طراحی متریال

درود.

تصمیم گرفتم چند تا اپلیکیشن جالب و زیبا با طراحی بسیار عالیه متریال رو بهتون معرفی کنم.

این برنامه ها حاصل تجربه ی شخصی خودم هستم.

Ginger Keyboard
یه صفحه کلید جذاب و پرامکانات که خیلی زیبا طراحی شده و از تم پشتیبانی میکنه.
یکی از تم های این صفحه کیبورد متریال هست که خیلی زیبا هست
Screenshot_2015_04_21_11_40_23.png

Textra
ّبدون شک بهترین الیکیشن پیام رسان Textra هست.
محیط جذاب متریال به همراه امکانات زیاد و بدون تبلیغات آزار دهنده و کاملا سبک.
android-textra-app-1.jpg

Google+
نسخه جدید برنامه Google+ با بهره گیری از طراحی متریال بسیار کاربردی تر از قبل شده.
g-material-design.png

Amaze File Manager
این فایل منیجر گه جدید و تازه هست با طراحی متریال محیطی بسار جذاب و دیدنی داره. بهترین مزیت این فایل منیجر تغییر رنگ تم اون هست. و همچنین امکانات زیادی در اختیارتون قرار میده
Screenshot_2014-11-12-03-54-12_framed1-1024x920.jpg

MX Player
نسخه های جدید پلیر محبوب و پر مخاطب MX Player با طراحی جذاب خودش بسیار کابرپسند تر از قبل شده.
قابلیت سفارشی کردن منوها و تغییر رنگ های اون از مهمترین مزیت های گرافیکیه این پلیر محبوب هست
MX-Player-Material-Design.jpg

Whatsapp
نسخه حدید برنامه پیام رسان فوق العاده محبوب واتس اپ بالاخره دستخوش تغییر شد و طراحی متریال دیزاین حایگزین طراحیه کلاسیک اون شد.
Home.jpg

آخرین ویرایش:

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
نه نیست چنین برنامه ای. اصن امکان نداره.
بهترین برنامه تو این زمینه GLWIZ هست

ولا من خودم برنامه زوم ایرانسلو دارم که از حجم اینترنت استفاده نمیکنه ولی چون کلا فیلمایی که میزاره چرته خواستم ببینم برنامه بهتری هم وجود داره یا نه...

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
یه نرم افزاره به نام DX toolbox که یکی از امکانات جانبیش netflow monitor هست که براتون عکسش رو هم گذاشتم ، سرعت اینترنت مصرفی رو براتون نشون میده در همون لحظه فرقی هم نداره توی چه برنامه ای باشین - مشکلش اینه که این برنامه الان کاملا چینی شده (قبلا قابلیت انتخاب زبان رو داشت اما الان توی آپدیت های جدیدش زبان برنامه فقط چینی هست) شما برنامه ی دیگه رو رو سراغ دارین که همین قابلیت رو داشته باشه ، تاکید میکنم که netflow رو فقط بصورت یه عدد کوچیک بالای صفحه نشون بده مثل عکسی که گذاشتم . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر