بازی و نرم افزار برای Android

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوستان روی موبایل های اندرویدی نیاز به انتی ویروس هست یا نه چی پیشنهاد می دید بعد بجز انتی ویروس چه راهی برای جلو گریری از ویروس گرفتنش پیشنهاد می دید

بله, آنتی ویروس لازمه. یه سری ویروس های خطرناک هم داره. چون تجربم تو این زمینه زیاد نیست, نمیتونم آنتی ویروسی رو پیشنهاد بدم.

ببخشید میشه درباره این کارت توضیح بدید

eScan Mobile Security For Android - ای اسکن موبایل سکیوریتی برای اندروید

آنتی ویروسه؟ چی هست؟ مصرف باتری بالا میبره؟

آنتی ویروس اریجینال برای اندرویده. معلومه که مصرف رو بالا می بره ولی اینکه تا چه حد بالا می بره فقط باید آزمایش کرد.

مثلا چندتا گوشی اندرویدی نزدیک به هم بطور همزمان موزیک پخش کنن. مثل اپ group play ولی رو Galaxy S5 کار نمیکنه

این دو تا رو امتحان کن:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.avrapps.chorus

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kattwinkel.android.soundseeder.player

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
بهترین نرم افزار واسه بلاک کردن تماس و sms چیه؟
نرم افزاری هست وقتی شماره ای رو تو لیست میزاری زنگ میزنه بگه در دسترس نیست یا خاموش میباشد و...؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,018
نام
اسماعیل
بهترین نرم افزار واسه بلاک کردن تماس و sms چیه؟
نرم افزاری هست وقتی شماره ای رو تو لیست میزاری زنگ میزنه بگه در دسترس نیست یا خاموش میباشد و...؟

بله هست بنظرم بهترین نرم افزار در این زمینه اینه:

دانلود Calls Blacklist PRO v2.10.13 Patched برنامه لیست سیاه برای اندروید

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خیلی از شماها با بازی همسایه آزاری آشنا هستید بازی که زمان خودش خیلی موفق شد و طرفداران زیادی داره و حالا همسایه آزاری نسخه 1 برای اندروید اومده

اسمش Hellish Neighbours : New Year v1.1.1

Hellish-Neighbours-New-Year.jpg

Revenge-Neighbours-from-Hell-1.0-3.jpg

Revenge-Neighbours-from-Hell-1.0-4.jpg

Hellish-Neighbours-New-Year-3.jpg

لینک توضیحات و دانلود بازی در فارسروید

http://www.farsroid.com/hellish-neighbours-android/

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان بازی هایی که دیتا دارن و درست ریخته میشن روی تبلت اما وقتی بازی اجرا میکنی اول بازی همون قسمت منو بالا میاد بعد میپره بیرون بخاطر چیپست گرافیکی تبلته؟ بازی با اون چیپست مچ نیست؟ یا نرم افزاری جلو اجرا بازی میگره؟

مثلا یه بازی سخت افزاری که نیاز داره تبلت من قویتر از کامفیگ مورد نیازشه اما میپره بیرون ( بعضی بازی ها HD دیتا دار درست کار میکنن برای نمونه Conduit HD 1.07 راحت کار میکنه اما بعضی بازی ها HD دیتا دار وقتی وارد منو ها میشه میپره بیرون )

مشخصات تبلتم اینه : cortex a7 dual-core 1.5 ghz

mali 400mp2

ram 512mb ddr3

اندروید 4.4

یه سوال دیگه برای نصب وایبر و ..... روی تبلتی که سیم کارت خور نیست باید چجوری نصب کرد؟

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان بازی هایی که دیتا دارن و درست ریخته میشن روی تبلت اما وقتی بازی اجرا میکنی اول بازی همون قسمت منو بالا میاد بعد میپره بیرون بخاطر چیپست گرافیکی تبلته؟ بازی با اون چیپست مچ نیست؟ یا نرم افزاری جلو اجرا بازی میگره؟

مثلا یه بازی سخت افزاری که نیاز داره تبلت من قویتر از کامفیگ مورد نیازشه اما میپره بیرون ( بعضی بازی ها HD دیتا دار درست کار میکنن برای نمونه Conduit HD 1.07 راحت کار میکنه اما بعضی بازی ها HD دیتا دار وقتی وارد منو ها میشه میپره بیرون )

مشخصات تبلتم اینه : cortex a7 dual-core 1.5 ghz

mali 400mp2

ram 512mb ddr3

اندروید 4.4

یه سوال دیگه برای نصب وایبر و ..... روی تبلتی که سیم کارت خور نیست باید چجوری نصب کرد؟

دوست عزيز امكان داره اون نسخه از بازي با ورژن اندرويد يا رامتون تناسب نداشته باشه كه از بازي خارج ميشه و ربطي به چيپ گرافيكي نداره اگر ديتاي مخصوص چيپ گرافيكيتونو دانلود كرده باشيد ، اگر اشتباه دانلود كرده باشيد براي مثال امكان سياه سفيد شدن محيط بازي و... است
اگر هم تبلتتون برا اجراي بازي ضعيف باشه با لگ و ... مواجه ميشيد
اما براي وايبر ، شما وايبر رو نصب كنيد و در قسمت اول ، شماره موبايلتون كه روش وايبر داره رو وارد كنيد و بعدش اكتيو كنيد ، از اون به بعد علاوه بر اينكه مسيج ها روي گوشيتون مياد روي تبلتتون هم مياد و ميتونيد راحت به مسيج دادن و ... بپردازيد.
موفق باشيد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوست عزيز امكان داره اون نسخه از بازي با ورژن اندرويد يا رامتون تناسب نداشته باشه كه از بازي خارج ميشه و ربطي به چيپ گرافيكي نداره اگر ديتاي مخصوص چيپ گرافيكيتونو دانلود كرده باشيد ، اگر اشتباه دانلود كرده باشيد براي مثال امكان سياه سفيد شدن محيط بازي و... است
اما براي وايبر ، شما وايبر رو نصب كنيد و در قسمت اول ، شماره موبايلتون كه روش وايبر داره رو وارد كنيد و بعدش اكتيو كنيد ، از اون به بعد علاوه بر اينكه مسيج ها روي گوشيتون مياد روي تبلتتون هم مياد و ميتونيد راحت به مسيج دادن و ... بپردازيد.
موفق باشيد

آها پس اینطوریه مرسی عزیز

من بازیایی که از سایتا ایرانی دانلود میکنم فقط زدن از حداقل اندروید مورد نیاز 2.3 و ........ فقط یه بار یه بازی بود که برای چیپ ها مختلف گرافیکی دانلود جداگونه داشت

سایتی میشناسید بازیایی که به تبلت من i-Life WTAB 702L - 8GB بخوره رو بری دانلود گذاشته باشه؟

مشکل همینجاست گوشی گلگسی استار 2 پلاس که داشتم روش وایبر بود فروختم که بعدا بلک بری بخرم الان وایبر فعال ندارم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
موفق باشيد

مرسی عزیز لطف کردی

دنبال بازی اندرویدم میخوام تو بازیش مثلا چنتا سلاح بده بعد دشمن حمله کنه من باید با چیدن سلاح ها دشمن شکست بدم ( سلاح ها گرم باشه حتما اصلا دنبال بازی ها مثل امپراطور و .... نیستم ) حالا سبکشو نمیدونم یا استراتژیکه یا پلتفرمر و فکری

برای نمونه مثل بازی Zombie Mob Defense که قبلا روی گوشی بازی کرده بودم همچین سبکی روی اندروید باشه - گرافیک برام مهم نیست سرگرم کننده بودن برام مهمه

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
مرسی عزیز لطف کردی

دنبال بازی اندرویدم میخوام تو بازیش مثلا چنتا سلاح بده بعد دشمن حمله کنه من باید با چیدن سلاح ها دشمن شکست بدم ( سلاح ها گرم باشه حتما اصلا دنبال بازی ها مثل امپراطور و .... نیستم ) حالا سبکشو نمیدونم یا استراتژیکه یا پلتفرمر و فکری

برای نمونه مثل بازی Zombie Mob Defense که قبلا روی گوشی بازی کرده بودم همچین سبکی روی اندروید باشه - گرافیک برام مهم نیست سرگرم کننده بودن برام مهمه

در واقع سبك defense strategy هست
اينم چندتا بازي تو اون سبك

Fieldrunners
Fieldrunners 2
Grave defense
Defense zone 2 hd
Toy defense 1,2,3,4
Epic war td 2
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
در واقع سبك defense strategy هست
اينم چندتا بازي تو اون سبك

Fieldrunners
Fieldrunners 2
Grave defense
Defense zone 2 hd
Toy defense 1,2,3,4
Epic war td 2
موفق باشيد

واقعا ممنونم بخاطر همه کمک ها و راهنمایی های که کردی

یه دنیا ممنون

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
سلام دوستان یه خواهشی دارم ازتون
امکانش هست یکی لینک دانلود بازی walking dead فصل اولش برتی پردازنده های adreno رو نسخه ای که همه اپیزودها توش باشه رو بهم بده. همه جا رو گشتم نتونستم پیداش کنم. یه نسخه دانلود کردم فقط اپیزود یک توش بود.
ممنون میشم اگه کمکم کنید بد جوری تو کفم

• Like
Reactions: playstation1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر