بازی و نرم افزار برای Android

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
نیاز خیلی جدی دارم به یه نرم افزار که بتونم از صفحه گوشیم فیلم بگیرم، گوشیم هم روت نیست
گوشیت باید حتما روت باشه. راهی نداره
فقط Xperia Z3/Z3 Compact/Z3 Tablet Compact قابلیت فیلم برداری از صفحه رو بدون روت دارن که سونی خودش این حالت رو تعبیه کرده
بقیه گوشیها هیچ کدوم ندارن

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی Immortals wwe که بازی اساطیری هست و با سوپراستارهای WWE ، به زودی منتشر میشه ، منتشر کننده کمپانی برادران وارنر هستش و سازنده استدیو ندرلم سازنده مورتال کمبات هستش.
پلتفرم بازی اندروید و iOS هستش.

wwe-immortals-sheamus-header.jpg

wweibella.jpg

wweibigshow.jpg

wweicena.jpg
این بازی رو دانلود و انجام دادم باید بگم که بازی خوبیه ولی اون انتظاری که از بازی های کشتی کج دارین رو نباید داشته باشید چون بازی به صورت کارتی و به ترتیب جلو میره و اثر کارت ها روی کاراکترهای سه بعدی با افکتهای زیبا دیده میشه
البته بازی بخش چند نفره هم داره که خیلی خوب هست
در ضمن طراحی شخصیت ها خیلی هنرمندانه و زیبا کار شده

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان تو سبك room ميشه بازي معرفي كنيد ؟
در ضمن يه برنامه خوب اديت عكس هم معرفي كنيد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
دوست عزیز تو این سبک بازی زیاد عرضه شده ولی با این گرافیک و معما های پیچیده هیچ عنوانی قابل قیاس با خود بازی نیست

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان من فایلهای صوتی مهمی را به اشتباه پاک کردم و الان باید ریکاوری کنم با چه برنامه ای میتونم مشکلم و حل کنم
دقیقا منظورت از فایلهای صوتی مهم چی هست؟
ولی برای ریکاوری بهترین روش همون وارد حالت ریکاوری دستگاه شدن و انجام عملیات wipe reset factory
و wipe cash partition هست
گوشی رو به روز اول خرید برگشت میده

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دقیقا منظورت از فایلهای صوتی مهم چی هست؟
ولی برای ریکاوری بهترین روش همون وارد حالت ریکاوری دستگاه شدن و انجام عملیات wipe reset factory
و wipe cash partition هست
گوشی رو به روز اول خرید برگشت میده

من پنج شنبه هفته گذشته بدلیل مهم بودن بحث کلاس صحبتها را رکورد کردم ولی از بدشانسی بجای فایلهای قدیمی که در کامپیوتر کپی کرده بودم اشتباها این فایلها را پاک کردم :|
من بخوام بروشی گه گفتی ریکاوری کنم آیا برگشت ضبط شده با برنامه HI-Q MP3 جوتبگو هستش ؟

• Like
Reactions: playstation1

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
من پنج شنبه هفته گذشته بدلیل مهم بودن بحث کلاس صحبتها را رکورد کردم ولی از بدشانسی بجای فایلهای قدیمی که در کامپیوتر کپی کرده بودم اشتباها این فایلها را پاک کردم :|
من بخوام بروشی گه گفتی ریکاوری کنم آیا برگشت ضبط شده با برنامه HI-Q MP3 جوتبگو هستش ؟
آها از اون لحاظ به هیچ عنوان
در صورتی شما میتونی برنامه یا فایل پاک شده رو به گوشی خودت برگشت بدی که قبل از پاک کردن یکی از نرمافزار هایی که ادعای این کار رو دارن نصب کرده باشی

• Like
Reactions: playstation1

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام

من شبیه ساز gameboy advance و nintendo 64 میخوام

فقط شبیه ساز خوبی باشه چون چنتا دیدم از هر کدوم نمیدونم کدومشون خوبن

یه برنامه برای مدیریت و تنظیم دسته pc که با otg به تبلت وصل شده میخوام که روت هم نخواد

ممنون

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
آقا یکی کمک کنه اشتباهی دستم خورد عکس هامو پاک کردم.
یه برنامه ریکاوری خوب و راحت میخوام.
گوشی هم روت نیست و نمیخوام روت کنم مدل htc M8

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام

من شبیه ساز gameboy advance و nintendo 64 میخوام

فقط شبیه ساز خوبی باشه چون چنتا دیدم از هر کدوم نمیدونم کدومشون خوبن

یه برنامه برای مدیریت و تنظیم دسته pc که با otg به تبلت وصل شده میخوام که روت هم نخواد

چنتا بازی ایرانی قشنگ و رایگانم معرفی کنید ( تم فانتزی - کارتونی - شاد و خنده دار )

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر