بازی و نرم افزار برای Android

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺍﺯ blue stack ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﮑﺮﺩﻡ . ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯾﺎﺱ؟
ﺣﺠﻤﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﺯﯼ کلش اف کلنز، ﺍﺯ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻣﺼﺮﻑ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺯﯾﺎﺩﺗﺮﻩ ﯾﺎ ﺧﻮﺩﻩ
ﮔﻮﺷﯽ؟
ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺍﮐﺎﻧﺘﯽ ﮐﻪ ﺭﻭ ﺁﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﻨﯿﻢ؟! ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻭﻗﺘﯽ
ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﺑﺎ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺷﻮ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻧﺴﺨﻪ ﺍﺵ ﮐﺪﻭﻣﻪ blue stack ؟ ﺭﻭﺕ ﺷﺪﻩ ﺍﺵ ﺭﻭ ﺑﮕﯿﺮﻡ؟ ﯾﻪ ﻟﯿﻨﮏ
ﻣﯿﺪﯾﺪ؟
ﻣﻤﻨﻮﻥ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺗﺎ ﺣﺎﻻ ﺍﺯ blue stack ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﮑﺮﺩﻡ . ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯾﺎﺱ؟
ﺣﺠﻤﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﺯﯼ کلش اف کلنز، ﺍﺯ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻣﺼﺮﻑ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺯﯾﺎﺩﺗﺮﻩ ﯾﺎ ﺧﻮﺩﻩ
ﮔﻮﺷﯽ؟
ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺍﮐﺎﻧﺘﯽ ﮐﻪ ﺭﻭ ﺁﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﻨﯿﻢ؟! ﻭ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻭﻗﺘﯽ
ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﺑﺎ ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺷﻮ ﺭﻓﺖ؟
ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻧﺴﺨﻪ ﺍﺵ ﮐﺪﻭﻣﻪ blue stack ؟ ﺭﻭﺕ ﺷﺪﻩ ﺍﺵ ﺭﻭ ﺑﮕﯿﺮﻡ؟ ﯾﻪ ﻟﯿﻨﮏ
ﻣﯿﺪﯾﺪ؟
ﻣﻤﻨﻮﻥ

نبود؟!
دوستان یه سایت معرفی کنید که بازیای کم حجم مود شده رو بزاره

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
سلام دوستان یه برنامه میخوام برا اجرا فیلم و سریال با خود گوشی و km که اجرا میکنم زیر نویس بعضی قسمت ها قاطی میکنه و اجق وجق میاد این مشکل توی pcقابل حله ولی توی گوشی راهی نداره

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
سلام دوستان گوشی من LG optimus 3D هست من گوشیمو آپدیت کردم(یعنی یکی دیگه برام اینکارو کرد)، بعد از آپدیت تمام اسمس ها و نوت ها و شماره هام که روی گوشی سیو کرده بودم پاک شده!!! راهی نیست که دوباره بتونم شماره هامو لااقل برگردونم؟ لطفا کمک کنید خیلی واجبه.ممنون

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام دوستان گوشی من LG optimus 3D هست من گوشیمو آپدیت کردم(یعنی یکی دیگه برام اینکارو کرد)، بعد از آپدیت تمام اسمس ها و نوت ها و شماره هام که روی گوشی سیو کرده بودم پاک شده!!! راهی نیست که دوباره بتونم شماره هامو لااقل برگردونم؟ لطفا کمک کنید خیلی واجبه.ممنون

گوشی شما فلش شده و تمام اطلاعات پاک شده ... متاسفانه راهی نیست ولی حالا از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کن شاید چیزی برگشت
کسی که این کارو میخواست بکنه باید بهت میگفت اطلاعات ذخیره کنی

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
گوشی شما فلش شده و تمام اطلاعات پاک شده ... متاسفانه راهی نیست ولی حالا از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کن شاید چیزی برگشت
کسی که این کارو میخواست بکنه باید بهت میگفت اطلاعات ذخیره کنی
در واقع من دادم به یه تعمیرکار آشنا که برام میکروفونشو درست کنه قطعی داشت دیدم زده کلا ترکونده تو صفحشم تینر رفته دیگه کاریش نمیشه کرد کلا گوشی به اون نازنینی که من از موقعی که نو خریدم از تو کاور درش نیاوردم و مثل دسته گل نگهش داشته بودمو به این روز انداخته.باز حالا اگه نرم افزار ریکاوری خوب شما میدونی معرفی کنی ممنونت میشم.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان بازی آسفالت7 رو تبلت n8000 جواب نمیده!؟نصب میکنم از بازی میندازه بیرون
اول نسخه اندروید خودتون رو چک کنید چون بعضی از بازی ها بعد از اومدن اندروید 4.4.2 فقط با این ورژن یا خیلی قبل این ورژن مشکل دارن

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
بچه ها کسی با تبلت یا گوشی شبا دانلود نمیزاره با adm ؟
من اگه بزارم صفحه خاموش شه بعد ۱۰ دقیقه دانلود قطع میشه کسی راهی نداره یا جایی تنظیمات خاصی نداره؟

در ضمن برنامه ای هست که بشه از مودمهای قدیمی که usb هم دارن استفاده کرد رو اندروید؟ بعضی از اندرویدها گزینه ethernet رو پیش فرض دارن ولی برای من نداره برای اضافه شدنش راهی یا برنامه ای هست ؟البته خودم چند تا تست کردم ولی جواب نداد ...مرسی از راهنماییاتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر